Troch spolužiakov zo šiestej triedy pozvú dievčatá na bozkávaciu párty. Zaskočení pubertiaci Max, Lucas a Thor sa ešte s nikým nebozkávali, a tak ukradnú dron, aby špehovali dospelých a zistili, ako sa to robí. Toto dobrodružstvo sa nemôže skončiť dobre, najmä ak ho sprevádza séria katastrof vrátane zničeného dronu, zdemolovaného rodinného domu, ukradnutých dámskych kabeliek s extázou a zháňania náhradnej drogy od dílerov... Zachránia sa chlapci na úteku pred rozhnevanými kráskami od susedov a Maxovým otcom, ktorému patril zničený dron? A stihnú vôbec bozkávací večierok so spolužiačkami? (TV JOJ)

HAL

Superbad potkává Goonies. Většina nejvtipnějších momentů je v traileru a ve filmu vyplňuje čas mezi nimi i dost nepříjemně cringe momentů kde už ta trapnost působí spíš nuceně než vtipně, není snadné se přes ně dostat - ale to platí hlavně o první polovině. Čím blíž do finále, tím víc se krom pouhého vršení bizarních scének soustředí na vyprávění skutečného příběhu o vyrůstání, prvních láskách, a koncích i začátcích dětských přátelství, a to překvapivě funguje o dost líp. A závěrečná koláž je geniální. Jen v té vážné rovině tomu kupodivu těžce nakopává prdel právě parta ze Superbad, tedy konkrétně Jonah Hill (nevěřím že to píšu, jak ho nemám rád) se svými Devadesátkami, kterými to dospívání zachytil mnohem lépe a ostřeji. Akorát už to není tak "třeskutě" vtipný a nemá tam anal beads místo nunčaků. 7/10 ()

silentname

"Good Boys" možno niektorých divákov odpudí vďaka vulgarizmom a sexuálnym narážkam, ktoré idú z úst našich detských protagonistov, no ja si myslím, že by to bola škoda. Ten humor totiž neprichádza s vulgarizmami a sexuálnymi narážkami. Prichádza zo situácií, do ktorých sa naši hrdinovia dostanú, ich riešení a sčasti aj z ich reálnej nevedomosti o jednotlivých veciach. Nebudem spoilovať, no mal som tu vďaka tomu pár skutočne poriadnych stavov rehotu. Okrem toho ale funguje aj fakt, že naši hrdinovia sú mi sympatickí. Človek si uvedomí, že ako chalani sme boli všetci v tomto podobní. Chceli sme skúšať nové veci, spoznávať nepoznané a robiť zakázané. Lebo sme si mysleli, že sme veľkí. A film to podľa mňa veľmi dobre zachytáva. No súčasne zachytáva aj veľmi dobre priateľstvo medzi našimi hrdinami. Rovnako je pravda, že sme si v tom čase mysleli, že sme nesmrteľní. A viac sme sa báli, či sa niečo dozvedia rodičia, než či sa nám niečo reálne stane. Je tu niekoľko vynikajúcich momentiek, a po celú dobu som si hovoril, že by som asi reagoval v podobnom duchu vo svojom detstve. Vďaka tomu dokážem filmu uveriť, dokážem sa s našimi hrdinami stotožniť. Pretože reálne každý jeden z našej trojice reprezentuje niečo, čo v sebe máme. Nechceme pôsobiť ako loser, tak radšej zabijeme svoje sny, aby sme pôsobili ako všetci ostatní. Veríme, že to čo zažívame teraz bude celý život rovnaké. A keď človek vyrastie, pomaly si uvedomuje skutočnosti, že veci sa zmenia. A nič nebude také ako to je v tom danom momente. Niekedy si hovorím, že by som dal čokoľvek za to, aby som si mohol opäť zažiť roky 2000 alebo 2002. A zažiť ešte raz aké to bolo vtedy. A možno najlepšie s dnešným rozumom. Aby som si to odžil so skúsenosťami a mal z toho aj väčšiu radosť. A všetko čo sa nám v živote stane nás môže vyformovať. A spraviť z nás tých, kým sme dnes. Takže v tomto smere film oceňujem. Myslím si, že vie o čom hovorí a podáva to správne. Film má samozrejme aj momentky, ktoré úplne nefungujú a má fóry, ktoré ma nepobavili, ale ako celok ide o veľmi schopnú komédiou s dobrými myšlienkami. Gene Stupnitsky, teším sa s čím prídeš nabudúce. Hodnotenie: B+ ()

Chrustyn

Superbad ze základky. Výborná komedie, která je na velmi tenké hranici nekorektní a trapné zábavy. Film je narvaný vtipnými situacemi i chytře vymyšlenými dialogy, které někdy pousmějí jindy vyvolají hlasitý smích. Ne všechny scény jsou dostatečně vypointované ale jako celek funguje na výbornou a dokáže i dojmout. Milé překvapení ()

Arsenal83 odpad!

Neviem, kedy sa zmenili pravidlá, ale v poslednom čase dávajú scenáre plné nadávok, sexu a drog malým deťom a my dospelí sa máme na tom smiať. Najhoršie na tom je, že celá komédia je postavená výlučne na tom, že oplzlé veci prichádzajú z úst malých chlapcov. Svet postupne degeneruje a tomu napomohol aj režisér tohto filmu, pán Stupnitsky, ktorého meno je pravdepodobne jednotkou stupidity. ()

TheEvilTwin

Perverzní, brutálně vtipná a hláškama natřískaná komedie z prostředí základky, která je paralelně shodná z ostatními teen komediemi - má to typický gang "leadrů", 3 outsidery, hezké holky - akorát je jim 12. Ústřední trojka je neskutečně vtipná sama o sobě, navzájem se doplňujou perfektně a "jeden je blbější než druhý". Hlášky tady střílí rychlostí rotačního kulometu, dějová kostra dává neskutečné množství hrozně vtipných scén (sexuální pomůcky, nákup drog, anti-šikanující skupina ve škole, policajt na benzínce) a já jsem se 90 minut fakt neskutečně bavil. Když člověk jde do tohodle filmu s tím, že se jde bezduše a od srdce zasmát, bude hodně překvapen, protože takové záchvaty smíchu jsem už dlouho neměl, no podle recenzí zdejší hodnotitelé čekají asi psychologické drama typu Ad Astra a pak tady hodí odpad, nechápu. ()

Necrotongue

Pokud jde o slabší momenty, tento snímek netrpí jejich nedostatkem, přesto jsem hodnotil dost vysoko; v jedné chvíli se totiž zamýšlím nad velice slabým vtipem, abych se v té druhé výborně bavil nad jeho extrémně povedeným bráškou. Musel jsem taky ocenit, že vymývání mozků v raném věku skutečně přináší výsledky, a pokud budou Amíci takhle pokračovat, dopadnou jako blbouni nejapní jen proto, že se u nich muži budou bát na ženu jen podívat, natož aby se jí dotkli. Tahle komedie byla postavena na tak nevyrovnaném humoru, že bych mohl s klidným svědomím hodnotit i nižší cifrou, ale já jsem se vcelku dobře pobavil, a navíc se pod vším tím balastem ukrývala jedna velice pravdivá myšlenka, takže jsem si vzpomněl na pár svých dětských kamarádů, které jsem už nějaké to desetiletí neviděl. ()

luka4615

Jistě, je to infantilní a užitý humor ne každému sedne, nicméně pokud jste naladěni na vlnu fekálního humoru Setha Rogena, Good Boys si královsky užijete. Snímek kromě ujetých gagů a šílených situací rovněž nabídne i nečekaný emoční přesah, díky němuž si titulní hrdiny zamilujete ještě o pořádný kus více. Tohle se zkrátka moc povedlo, pročež Vám mohu tuto nenáročnou "feel good" komedii vřele doporučit. Skvělá práce! „It's a sex drug. What if a fox eats it and tries to fuck a squirrel? It'll kill him!“ ()

ScarPoul

Skvelá komédia pre dospelých v ktorej hlavnú úlohu hrá trio 13 ročných pankhartov. Fungujúce po všetkých stránkach. Nie je to sentimentálne, nie je to prepálené, nie je to dementné. Sú to skrátka dospelé pohľady, ktoré sú vám dávané skrze názory a mentálnu vyzretosť 13 chlapcov. Prvá hodina je našlapaná vtipmi. Dlho som sa takto nepobavil. Dokonca aj koniec je plný príjemných momentov. Stupnitsky spravil naozaj podarenú komédiu. Rogen má na tie projekty nos. Veľmi rád by som si pozrel pokračovanie s chalanmi o takých...povedzme 7 rokov? A Jacov Tremblay a jeho FUCK sú nezabudnuteľné. Každý krát keď sa zjavia na obraze. ()

corpsy

Asi tak nejako ( až na niektoré tie výnimky, vyplývajúce z toho, v akom ´´ghette´´ ste vyrastali ), to bolo u nás všetkých. Som muž, takže prvé erekcie, prvé pusy, prvé prúsery. Čiže život. Táto R-ková komédia, to síce občas až absurdne naddimenzuje, ale o to je to zábavnejšie. Títo malí chlapíci ma pobavili na jedničku. ()

Vxxx

Roztomilá komedie s milými herci. Přenese vás to zpět do dětství, kdy se úplné maličkosti zdály jako to nejdůležitější na světě. Moc příjemná podívaná, u které jsem se ne jednou opravdu zasmála. 4* ()

Flipnic-RE

Plakal jsem jak želva, fakt asi měknu a stárnu. Teda asi posledních 10 minut. Je to parádně vymyšlený. I když to zpočátku vypadá jako jen snůška sexo-fekálních drsných vtípků, tak se během toho výčtu WTF scén a WTF dialogů třech dětských protagonistů začnou objevovat emoce, hodnoty, životní moudra atd. Hodně mi to připomínalo moje dospívání, kdy je kluk zahlcenej najednou hormonama, emocema, sex vidí všude a ve všem, chce vypadat rádoby drsně a namachrovaně (no i když to chci pořád i ve dvaačtyřiceti), ... a má v tom všem prostě chaos, nemá náhled, nemá informace, nemá zkušenosti. A prostě se v tom všem plácá a působí roztomile trapně... Je to krásně úžasně realisticky naivní, kdy dát pusu holce byl vrchol všeho úplně. Zatímco uběhne pár desítek let a chlap má v sobě jen zvířecí představy a dominantním sexu všech možných poloh a způsobů ... No to je život. Je to krásnej film, kde je na konci fakt dokonale zpracována hodnota přátelství a vlastní cesty a životního progressu. Není někdy nutný být prostě pořád spolu, někdy se kámoši holt musí na čas rozejít, aby se pak setkali o pár levlů lepší... No a některý scény jsem se fakt řezal smíchy, naprosto TOP OF ALL bylo darování náhrdelníku svojí vyvolené na "pusinkové párty", tak to jsem šel opravdu do kolen ... ()

Aljak

Mám zmiešané pocity. Na jednu stranu mi prekážala tá prehnaná vulgárnosť, ktorá už bola občas vážne cez. No na druhú stranu mi imponovala tá detská nevinnosť v kontraste so zúfalými riešeniami situácií, do ktorých sa trojica chlapcov dostávala. To pôsobilo skutočne komicky a svojsky, a na mnohých "riešeniach" sa dalo naozaj dobre zasmiať (alebo aspoň pousmiať). Veľkú zásluhu na tom majú aj tie infantílne hlášky a také tie výkriky do tmy, ktoré pôsobili nielen dvojzmyselne, ale v danom kontexte aj ironicky :) Navyše, táto trojica detských hercov naozaj zaujala (najmä Jacob). Škoda toho tlačenia na pílu, ale aj tak veľmi dobré! ()

Sabrewulf

Bál jsem se další oplzlé pubertální komedie typu Prcičky a dostal jsem milý film s příjemným humorem. Zapnul jsem si to původně jen jako kulisu, ale po pár vtípcích a scéně s pitím piva, jsem film začal plnohodnotně sledovat. Jistě, občas tam nějaká oplzlá hláška zazněla, ale už jen fakt, že tady se nikdo nehrne k prvnímu sexu, ale vzhledem k věku hlavních hrdinů jen k první puse, nad průjmy typu Prcičky vítězí. Celý ten koncept filmu, kdy se malí kluci snaží být dospělí a házet dospělá moudra, přičemž se ve své dětské naivitě spíš shazují, mi přišel moc sympatický a nejedenkrát jsem u toho vybuchl smíchy. Scéna s konkurzem moc hezká! Určitě jsem to neviděl naposledy. ()

Dado

Ohromná blbosť, pri ktorej ma ani náhodou neprekvapia prípadné hlasy pohoršujúce sa nad prehnanou vulgárnosťou trojice kamarátov (hoci až tak prehnané to v porovnaní s realitou súčasnosti zrejme ani nie je) počas ich cesty v ústrety jednému nepravdepodobnému dobrodružstvu. Ale nedokážem si pomôcť, je to zároveň nesmierne príjemná oddychovka, výrazne ťažiaca z naivného pohľadu na drobnosti zo sveta, ktorého brány sa 12-ročným deckám ešte len začínajú otvárať. Navyše, emotívny záver som filmu, narozdiel od mnohých žánrovo podobných titulov, dokázal zožrať aj s navijakom. (70%) ()

BROKEN_

Komedie, která má minimum nudy a slušné zábavy. Je to novodobí Superbad s mladšími hrdiny. Za nejlepší scénu považuji kradení piva ( to kam si to ten kluk schoval nemělo chybu :-D ). Producent Seth Rogen se nezapře. 7/10 ()

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

Lord a Miller chystají komedii s medvědem

18.12.2019

Phil Lord a Chris Miller se spojili s tvůrčí trojicí Radio Silence (Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett a Chad Villella) a dohromady teď chystají novou komedii s medvědem. V podstatě by mělo jít o… (viac)