Starý rival ponúkne Mandaloriánovi zmierenie. Mandalorián dúfa, že sa mu podarí vyriešiť ich nezhody bez ďalšieho krviprelievania a rozhodne sa tento konflikt raz a navždy ukončiť. (Disney+)

Ironfood

Po velmi dobré druhé polovině šestého dílu se splnily mé naděje a konečně jsem se dočkal dílu, který je velmi dobrý celý. Příběh už nepřešlapuje na místě, naopak pěkně odsypá a má napětí. Poprvé jsem se po skončení dílu opravdu těšil na další, a to natolik, že jsem si ho hned pustil. ()

Melios

/SPOILERY!/ Tvorcovia sa pre tentokrát rozhodli ísť omnoho drastickejším a brutálnym štýlom ,ktorý novému Star Wars len svedčí. Odjakživa som čakal kedy sa vo hviezdnych vojnách ukáže niečo ,kde nemá hlavný protagonista ani náhodou navrch a jeho plán je síce prepracovaný ,ale kvôli kvantite nepriateľov a malému množstvu nábojov ,ktoré má je jeho plán neuskutočniteľný a vyzerá to ,že už z toho ani nie je úniku. Najviac som si užil scénu jak Manda napadli draci a rovnako sa mi páčila aj nasledujúca prestrelka ,ktorá bola prehľadná ,ale dostatočne skromná ,aby sa nehrotila jak v sequel trilógii...Páčil sa mi návrat I have spoken farmára ( sorry ,ale práve mi vypadlo jeho meno a neviem ho nikde nájsť ) ,no veľmi som bol šokovaný aj jeho nečakaným odchodom. Ako sa z tohoto Mando vyhrabe je mi fakt otázne... ()

f7r

Zatím suverénně nejlepší díl první série, kdyby tak šlo dát ještě o hvězdu víc... aneb jak ukrást show završení ságy Skywalkerů (ep.IX). Místo čekání na kino to teď bude ukrutné čekání na chapter 8 a ep. IX to už jen (snad příjemně) vyplní... ()

LachtanShows

Před velkým finále se samozřejmě musel dostavit nabitý příběh a já nemám jediné výtky. V osmém díle bude mít nejen Mando hodně práce. Je super po letech od Once Upon a Time zase někde nečekaně spatřit Giancarla Esposita. ()

cyphercz

Dobře nám to graduje k snad velkému finále a musím ocenit, že se tvůrci nebojí odprásknout jednu z nejsympatičtějších postav první řady atp. Nezbývá než doufat, že se v posledním díle dozvíme aspoň něco málo o tom, proč ex-Impérium tak moc chce Baby Yodu ()

aR3Zz

Nakopnutí velkého finále! Jak jsem u minulých dílů vypichoval, že jsou samonosné, tak tento naopak minimálně první 4 znovu pospojoval dohromady a připravil ornou půdu pro (doufám grandiózní!) finále! Opět špičkový zážitek, který mě donutil pustit si poslední díl hned v zápětí... ()

Wyrdas

Energo paprsek, který má vlastnosti provazu? Tohle mi hlava nebere. Ale pohled na to, jak se baby Yoda tvářil, když po vzoru velkého Vadera škrtil republikovou super vojandu, ten zachránil všechno. Tohle je scéna, která vévodí nejen dílu, ale rozhodně celé sérii. Další útok ve stylu Riddicka, tentokrát černočerná tma. Mandalorian si skutečně bere inspiraci ze všech možných filmů a seriálů - tedy z těch úspěšných. Baby Yoda opět předvedl, jak moc OP je. Brzy z něj bude ještě větší a univerzálnější silák, než byl Revan. Co se konce dílu týče. Na jednu stranu velmi oceňuji benevolenci k zabití "jedné ze známých hodných postav, ke které si divák vybuduje vztah". Na stranu druhou, nebál bych se ještě víc pohrát si s city diváka a ukázat, jak surově umírá. Kromě toho energo lana dokonalý díl. Tleskám. ()

Najt

Celá série se nesla v duchu, kdy má Mando navrch, umí se správně rozhodnout a každý problém měl nějaké řešení. Teď poprvé se dostal do slušnýho maléru a ukázal i emoce. Už asi vím, kam seriál bude směřovat ve druhý sérce. Každopádně zatím nejlepší díl seriálu. ()

Renie42

Tak tady jsem to opět hltala minutu za minutou. Nějak se to muselo otočit a Mandovi byla nabídnuta možnost očistit své jméno. Ten závěr epizody jsem těžko rozdýchávala a moc už chci vidět další díl. Věřím, že malý prcek Yoda jim propere šunky a ukáže pořádně svoji sílu. ()

Kimkong

Seznamování se s některými postavami v předešlých epizodách a nulovém postupu v dějí již dává smysl. Díl kde se mělo vše rohodnout se našim hrdinům řádné zkompiloval a zůstal tak nejvíce otevřený konec vůbec. ()