Mandaloriánovi skríži cestu začínajúci nájomný lovec. Namyslený mladík si trúfa na korisť, na ktorú sám ani zďaleka nestačí, a preto požiada Mandaloriána o pomoc. (Disney+)

Kimkong

Zase si nechal rozflákat loď. Děj se již pár epizod nehnul z místa. Mandalorian asi jen prchá a během toho shání peníze a opravuje loď. Zatím žádné větší zápletka kam celý seriál vůbec míří. ()

Kinofil

|| TV-14 || Disney/Lucasfilm || Mírný krůček zpět, ale jinak si to udržuje napětí. Konečně můžeme říct, že je zdejší divoký západ opravdu divoký. Nikomu se nedá věřit a všem jde jen o jediné. Stále mi ovšem chybí cliffhanger na závěr, který ně donutí se těšit na další díl. Každá epizoda je doslova epizoda stojící na vlastních nohou, což není úplně zlé, ale zde bych preferoval ucelenější story. 75%. ()

Marcas

8/10. Řadím na stejnou úroveň jako předchozí díl. Je zde pokles kvality oproti prvním třem, ale není to zase o tolik horší. Na druhou stranu myslím, že nebylo v těchto dvou dílech na škodu, když se trošku zvolnilo. Doufám, že nyní už to půjde zase jenom nahoru. ()

jjjerry

Má to skoro vše, ale jako celek to nefunguje. Hudba je slabá. Hlavní hrdina skoro nemluví, žádné vtipy, žádná zápletka. Stále čekáte, až přijde "děj" a epizoda skončí a ono nic. Bez emocí. ()

xvyhl100

Předně musím říct, že nejsem žádný velký fanoušek SW, takže to jestli jsou v tom odkazy na kde jakou epizodu mi je upřímně jedno a rozhodně to neocením. Na první dva díly i přes jejich jednoduchost a přímočarost se dalo aspoň koukat, ale další díly jsou díl od dílu horší. Nevím kolik milionů do toho Disney vrazil, ale vypada to tak trochu jako kdyby to dělali nějací studenti a ne takové studio jakým je Disney. ()

st4nford

Epizody IV a V jsou slabší, ale rozhodně ne špatné. Chápu to jako dějovou výplň před famózním finále (doufám v něj). V rámci celkového vývoje děje mi to nevadí, ale samostatně to moc nenadchne. Jediná slabina je vlastně ve scénáři, který vykrádá jiné filmy. Zrovna děj na planetě Tatooine mohl být více rozveden a ne omezen pouze na pár postav. ()

Rian_witcher

Zatím asi dějově nejlepší díl. A to hlavně díky další "hostující" herečce Ming-Na Wen. Bohužel je celý seriál dávkován po tak krátkých dílech, že nejde rozehrát žádný charakter. Prostě přímočarý tah na branku. Úvodní přestřelka ve vesmíru trvá minutu, pak 5 min pozorujeme přepínání knoflíčků a páček na palubní desce lodi a následuje slovní Mandovo upozornění, že uniká palivo. Asi pro hloupé diváky? Pak už jen dva krátké rozhovory jeden v doku a druhý v hospodě, aby bylo jasné kam díl směřuje a už zase hurá cestovat v grafice z PC her z roku 2000 po planetě.Seriál dostal nevídanou reklamu a je zjevně díky tomu šíleně nadhodnocený. Ale když už tvůrci dostali tolik peněz, proč si neodpustí takové přešlapy. Bez záběrů na mimi Yodu by toporný Pascal určitěl od fanoušků dostal o 50% horší hodnocení... ()

Mancunian

Opět trošku slabší díl. Potěšil návrat Tatooinu a hláška o High ground, ale jinak to byla taková příběhová vsuvka. Kdyby série měla 20 dílů a tohle byl jeden z nich, tak bych nic nenamítal, ale v sérii je 8 dílů, takže bych očekával kvalitu na úrovni prvních 3 dílů. Tenhle díl nic nového nepřinesl. Avšak stále to vypadá z hlediska efektů a prostředí krásně. ()

tele.kom

Remake epizody A Hundred Days ze Stargate SG-1 v prostředí Star Wars. Celý Mandalorian jako kdyby vypadl z devadesátek, hlavně co se týče struktury celého seriálu. Vlastně moc nevím, co si o tom myslet. ()

HennessyVSOP

Opět epizodní díl, za mě v pořádku. Vzhledem k tomu, že si tyto díly nehrají na víc než jsou, tak není problém akceptovat (alespoň pro mě) formát a bavit se u toho. Průjezd pouští i akční sekvence jsou schopné vytvořit poměrně slušné napětí, ale na druhou stranu se v tomto díle o žádné veledílo nejedná. ()

Himbajz

Nebylo to jako trojka. Jo, hezké scény. Ale, takový nultý díl. Uvidíme, jak dál.Jen ten disney duch je divnej. Jak v sw. Naklepe třicet vojáků a pak ho zmlátili holka. A to do helmy a stejně lehnul.... naprd ()

zurivymlok

Mandalorian pro mě začíná být zklamáním. Prostě jsem toho názoru, že rozdělit tento příběh to půhodinových dílů bylo nešťastné rozhodnutí, které celku strašně ubližuje. Zatímco v celovečeráku by se tato epizoda možná stala takovou malou odbočkou, tak jako díl působí strašně zbytečně. Co se tam vlastně stalo. Honička - poškození - přistání - seznámení - cesta z A do bodu B - dosažení cíle - zrada - zrada potrestána. To vše na minimální stopáži a bez jakékoliv vazby na hlavní příběh. Přijde mi, že kdyby se seriál neodehrával ve světě Star Wars, zapadl by velmi rychle. // Také týdenní frekvence zveřejňování je prostě šílená. Člověk se do toho příběhu nemá šanci zabrat. Za týden zapomene co se dělo předtím. // Nicméně od chvíle, co se tam objevil malý Yoda se toho fakt zase tak moc nestalo. Postavy do příběhu vstupují a vystupují z něj dříve než se o nich něco dozvíme. Pojítkem jsou jen Mandalorian a malý Yoda, o nichž nevíme vůbec nic a co je horší, ani se nedozvídáme. Pokud se v posledních třech dílech nestane zázrak, tak to co dle ukázek mělo být jasnou pětihvězdičkovou záležitostí, zcela jistě sklouzne do tříhvězdičkového průměru. ()