Dolph Lundgren a Bill Bellamy sa predstavia v Policajtovi zo škôlky 2- pokračovaní klasickej komédie s Arnoldom Schwarzeneggerom. Kvôli ukradnutému disku s tajnými dátami musí najdrsnejší agent FBI Reed (Dolph Lundgren) preniknúť do škôlky, kde ho čaká doposiaľ najťažšia úloha: učiť triedu plnú neposedných predškolákov. (TV Markíza)

MiniRecenze

"Táta říkal,že holky mají vagínu..."-převracím oči v sloup díky tomuto rádoby vtipu, který vychází z úst pětiletého děcka,které se snaží dostat do rozpaku drsňáckého Dolpha,který se u toho tváří jak měsíček na hnoji... Pravda je taková ,Že Dolph nemá do čeho píchnout,tak Vás zkusí rozesmát v této komedii,která nese volné pokračování stejnojmenného snímku s Arniem. Vůbec se to nedaří,vůbec to není vtipné a stěží se na to dá dokoukat.Spousta "vtípku",které se objevily v prvním díle zde nefungují a Dolph vyšumí někam do pryč. Když narazím v TV na první díl,tak se na něj podívám.Jestli narazím někdy na tohle pokračování,tak přepínám nebo vypínám.Přemýšlím co bych zhodnotil kladně a napadá mě snad jen ženská role,která slintá už od samého začátku "jakože" nad starým veteránem Dolphem. SLABÉ!!! ()

DJMaroko

Úplně zbytečná béčková slátanina. Pár fórků zaznělo, děcka bez kousku sympatií. Jedině Darla Taylor na tu se dalo koukat oproti dědečkovi Lungrenovi. ()

Lockdown

Už to bude 26 let co se tehdy ještě mladý charismatický Arný pokoušel ukočírovat malé děti ve školce. Do dvojky už místo něho nastoupil švédský bijec Lundgren. Ten se však ve své roli na rozdíl od Arnýho vyloženě trápí, navíc člověk si ho přeci jen jako učitele moc představit nedokáže. Co se týče vtipů, zasmál jsem se asi dvakrát a romantická vložka mi přišla úplně zbytečná. Suma sumárum bych tendle film nenazval vyloženě odpadem, ale spíše horší kopírkou jedničky s hodně nuceným, místy až trapným humorem. 15% ()

DK197

Taková prvoplánová ničím nepřekvapující odpočinková blbost s nesympatickým hlavním hrdinou. Náročnost je ale nulová, takže super k vypnutí mozkových závitů... Scénář navíc občas pobaví. A obě ženské role jsou fajn. ()

Thalin

Vlastně dost zbytečný film, který jede podle vzorce z jedničky. Hrozně předvídatelné a místy dost přestřelené. Vážně bych chtěla vidět třídu plnou pětiletých cukr free fašistů, který budou dělat učiteli přednášku o lepku a chytat hromadný záchvat hysterie při použití slova burák nebo naopak šílený záchvat aktivity po dvou sušenkách. Když se člověk podívá na videa o vaření nebo nakupování z Ameriky, tak se tomu věří jen horko těžko. Dolph tu působí hrozně prkenně a nuceně. Tady se jen ždímá první díl, ale není to ani vtipné, ani nostalgické. Drtivou většinu filmu na to jen člověk kouká se zvednutým obočím a vrtěním hlavy. ()

malyLibor

Pobavilo takřka stejně jako originál se Schwarzíkem. A jak Lundgrena úplně nemusím, tady mi vůbec nevadil. Nečekal jsem žádné umění, odpovědi na otázky smyslu života ani nic podobného. Potřeboval jsem komedii s trochou romantiky a dobrým koncem, a přesně to jsem dostal. A děkuji za to. ()

Martin29

Když se podíváme na režisérovu filmografii zjistíme, že se toho moc ani čekat nedalo (Má za sebou třeba Chvění 5 Mariňáka 2). První díl s Arnoldem byl v té době (90 léta) jedna z lepších komedií pak někoho napadlo, že to co fungovalo tehdy bude i nyní což, ale není pravda. Vtipné to moc není (moje sestra má vagínu poslední slova před smrtí ananas co je ananas ovoce,nebo je to učitelka ne že se s ní vyspíš) děti jsou neskutečně protivné. Navíc dívat se na cca 7leté děti jak mlátí klackama šéfa albánské mafie a jeho poskoka, kteří mají zbraně a jsou proti nim bezmocní je těžké faux paus. Hodně to zachraňuje ta postava toho černocha co byl Lundgrenův parťák učitelky,která je kočka a i Lundgren je v rámci žánru v pohodě. P.s. pojmenovat svoje děcko Patience (v překladu Pacient) nebo Tripp tomu říkám odvaha :-). 40 procent ()

Dolph Lundgren jako Policajt ze školky

Dolph Lundgren jako Policajt ze školky

03.01.2016

Máme na krku nový rok, a tak je nejvyšší čas si připomenout jeden z nejdivnějších letošních sequelů. Ano, jak už jste odtušili z titulku, jedná se o Policajta ze školky 2, ve kterém se bohužel… (viac)