Stánek s polibky

• Veľká Británia The Kissing Booth (viac)

První polibek vyústí v zakázaný románek Elle s nejhezčím klukem ze školy. Riskuje tak, že přijde o svoji nejlepší kámošku. (Netflix)

suzanne1997

Já nevím, za mě asi dobrý, ale přeci jenom tomu něco chybělo. Na jednu stranu jsem něco podobného očekávala, na druhou musím poznamenat, že úplný top to tedy nebyl. Nedokážu ani pořádně vysvětlit, co mi na tom filmu vadilo, možná dialogy nebo malinko zapletená zápletka, asi nejvíc ten konec, ztratila jsem se a to pořádně. Zápletka sice zapletená, ale veskrze úplně jednoduchá, herci sice sympatičtí, ale bez originality a příběh místy smutný, místy k popukání a místy ani nevím, co si o něm mám myslet. Teď přemýšlím, jestli jej mám hodnotit pozitivně nebo negativně, no, u mě asi převáží ta negativa, ale obě strany mezi sebou vedou opravdu nelítostný boj. :D Určitě se tady najdou ti, kterým se zalíbí, stoprocentně má svoji cílovku, ale u mě nepochodil. Nechci jej však v žádném případě nějak shazovat, jsou lidé, kterým se zalíbí, proto bych asi doporučovala vytvořit si vlastní názor, přeci jenom, pokud se vám nebude líbit, můžete ho s klidem v půlce vypnout. ()

WayDott

Včera jsem potřebovala od všeho trochu vypnout a tato zamilovaní story mi to umožnila. Celkem koukatelné, zamilovaný středoškoláci. Nic extra poutavého, ale kdo potřebuje trochu té romantiky, to je super :-) ()

majec4

Zo zaciatku to bolo celkom zabavne, no to jedno pravidlo bolo fakt odveci nelogicke. Chalanisko bol az neprijemne namotany na to pravidlo a tym sa to trosku same degradovalo. Aspon v mojich ociach. Baba mi pripominala Cuky, ci Luky, takze vzdy ked sa smiala som mal pred ocami tu slovensku herecku co hrala v reklame na Jar. Ku koncu ma to uz fakt otravovalo, ale ako znamy masochista som to dopozeral do konca, aj ked to bolo citatelne ako slabikar. ()

jasanka

Pekna odpocinkova romantarna. Trochu mi vadily neustale sceny na verejnosti (svlikacky, stanek, po plesu atd.), ale jinak fajn. Na druhy dil se podivam rada. ()

BOURQUE

Keď sa pozriem na „Búdka bozkov“ tak, že tvorcom išlo o natočenie „jednohubky“ bez žiadnych konkrétnejších cieľov, tak samotný výsledok mi v podstate nevadí. (S nápadom a významom „búdky bozkov“ sa každý musí vysporiadať sám, účel, pre ktorý bol realizovaný, však je pekný.) Je to jeden z klasických teenage romantických príbehov takmer so všetkými klasickými ingredienciami. Celé je to však príliš americké, v niektorých veciach príliš idealizované. Chémia zaľúbenosti medzi J. King a J. Elordi prekvapivo funguje (hlavne nerobiť ťažkú hlavu z nevyrovnanej telesnej výšky postáv), podobne ako chémia priateľstva medzi J. King a J. Courtney. Za mňa dva a pol (takže podľa matematiky ČSFD za slabé tri) aj v tom duchu, že príbeh plánujú pokračovať. P.S.: „Počul som zvuky.“ „Pozerala som porno.“ „Môžem sa pridať?“ Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Gaia.M

Pokud od tohoto filmu čekáte nějaké bohaté životní obohacení, tak ho ani nezapínejte. Je to taková fajn teen komedie na nudné nedělní odpoledne. Klasický předvídatelný film. Ale já mám takové docela ráda, takže mně se to líbilo. Ale fakt nesmíte čekat příliš. Prostě mladá holka má nejlepšího kámoše, se kterým si určili pravidla, například nezamilovat se do sourozenců, no a ona se zamiluje do jeho staršího bráchy.. No, tak co čekáte :D ()

chrispe

Zapínala jsem to jen s malým očekáváním, možná proto mě to mile překvapilo. Jo jasně. Předvídatelnost, kýč - je to tam. Ale tak jsem se celkem zasmála. Jen by mě zajímalo, zda při castingu dál někdo dva hlavní hrdiny k sobě. Ten výškovej rozdíl mě občas fakt rušil. :D a třeba na konci jsem měla pocit, že mladší sestřička doprovází staršího bráchu. Dvojce určitě šanci dám. 3,5* ()

haWranka

Dostala jsem něco celkem jiného, než jsem čekala. Myslela jsem si, že půjde o klasickou teenage romanťárnu, kdy se dva oťukávaj a vše skončí tím polibkem/happyendem. To ovšem byla jen cca půlka, pak přišlo solidní rodinné drama a konec byl o dost vyspělejší, než jsem čekala. Nejde o žádný zázrak, ale na odpolední doplňovačku žehlení lepší než Rosamunda. A veliké plus - mezi hlavními hrdiny to neskutečně jiskří, člověk jim to věří. ()

Talina

Za mě super film. Tváří se to jako průměrná teenagerská komedie, ale je to něco víc. Jako jo, je vám jasné jak to dopadne, jaké budou asi zápletky atd. , ale kupodivu mi to vůbec nevadilo a těšila jsem se, až už se to stane. A navíc Noah Flynne je fakt ....velmi sympatický mladík :D Těžko uvěřitelné, že je ročník 1997 a když už jsem u toho herce, tak jak to, že není napsaný tady v seznamu herců, kteří hrají ve filmu?? Nějak to nechápu. Jmenuje se Jacob Elordi, kdyby to někoho zajímalo ...:D ()

Domca94

Mně se to líbilo. Netflix opět potvrzuje, že filmy mu jdou. Je to klasická romantika, ale značně lepší než na co jsme si v posledních letech v kinech zvykli. Pokud máte volné odpoledne a nevíte, jak ho vyplnit, tak si myslím, že tento film Vás bude určitě bavit. ()

wolverine

Zajímavé. Pomalu začínám propadat těmhle béčkovým komediím. Vlastně ani nevím, proč se mi to tak líbilo, ale stalo se. Prostě jsem malá třináctka, která je v těle dospělého muže. Fakt mě to rozbrečelo. Je to taková sračka až je to dobrý. Dám poctivý 2 hvězdy, ale bylo to úžasné. Btw v létě 2020 vyjde dvojka. Těším se........ : D ()

XXXXXXXX

Herci ze seriálu Ulice, by se od zdejší "herečky" mohli učit, kterak udělat Zagorku! Dva podprůměrné neflixy ve dvou dnech, proč??? ()

Luciee113

Velice hezký romantický film, u kterého se i pobavíte. Příjemně se na něj kouká a určitě si ho někdy pustím ještě několikrát 😀 ()

Petra321

Pútavá romantická komédia s neočakávane očakávaným koncom. Sympatický herci, dej, ktorý nenudí a samozrejme láska. Od filmu som čakala omnoho viac, ale moje hodnotenie je pomerne vysoké, len preto, lebo je to natočené podľa príbehu na aktuálne populárnej stránke: Wattpad. U mňa si film práve vďaka tomuto faktu získal dojem, keďže sama patrím k autorom na už skôr spomenutej stránke. ()

AgnesDee

I když je to zvláštní, tak já si tuhle komedii užila. Smála jsem se i zakrývala oči. Je fajn vidět, že i dnes se dají natočit dobré romantické komedie, i když se zde zase objevuje motiv manipulativního přítele. Tady se to dá ale odpustit, protože se jedná o šestnáctiletou nebo sedmnáctiletou holku, která nikdy nedostala ani pusu, a ani to není natočený tak špatně, aby to bylo od začátku nesnesitelné. ()

curfew77

Vzletný český překlad navozuje možná zdání, že půjde o nějaké romantické umění, ale tomuhle filmu by - řekněme si to na rovinu - mnohem lépe slušel suše přetlumočený název LÍBACÍ BUDKA. Z podprůměru to tahá hlavně Joey King, která má charismatu na rozdávání a k tomu slušné tělesné proporce, zbytek ansámblu je ovšem v lepším případě zapomenutelný (Joel Courtney), v horším nezapomenutelně toporný (Jacob Elordi). Pravdou ovšem je, že režírující scénárista to nikomu moc neulehčil. Dokud se děj drží středoškolské "feel good" komediální linky ve stylu o osm let mladšího EASY A, ještě to ujde, jakmile se ale začne hrát velká romantika, strašlivě to skřípe v dialozích i scénickém pojetí. Má to svoje momenty a v první půlhodině jsem si říkal, že tomu čtyři hvězdy nedám jen těsně, nakonec je z toho ale pouhých 55 %. PS: Ten nápis HOLLYWOOD byl stoprocentní fake, nemluvě o tom, že už před x lety používaly ty lepší z romantických komedií místo tohohle drze stupidního klišé naopak výslovně motiv, že se k němu na rande dávno lozit nesmí a proč (viz duo Timberlake/Kunis v FRIENDS WITH BENEFITS). PPS: Odkazy na kultovní THE BREAKFAST CLUB jsou sice ospravedlnitelné faktem, že tady hraje Molly Ringwald, ale přesto mi použití zremakované Don´t You (Forget About Me) přišlo na pomezí nestoudnosti a nesoudnosti. ()

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

13.01.2023

Tak to šlo celkem rychle. Ačkoliv je následující zpráva v tuto chvíli jen spekulací, stejný zdroj, jenž v minulosti odhalil například obsazení Barryho Keoghana (Víly z Inisherinu) do role Jokera v… (viac)