Scenár:
Ulli Stephan, Klaus Krämer, Uwe Petzold, Hans-Werner Honert, Nicolas Jacob, Marco Serafini (viac)Hrajú:
Hermann Beyer, Uwe Rohde, Uwe Steimle, Godehard Giese, Kurt Böwe, Felix Eitner, Katharina Heyer, Winfried Glatzeder, Us Conradi, Thomas Lawinky, Gustav Peter Wöhler, Sarah Horváth, Peter Benedict (viac)Epizódy(8)
-
Dunkler Sommer (S36E01)
-
Taubers Angst (S36E02)
-
Tod in der Bank (S36E03)
-
Gefährliches Vertrauen (S36E04)
-
Verstoßen (S36E05)
-
Tod eines Fahnders (S36E06)
-
Farbwechsel (S36E07)
-
Jenseits (S36E08)
Hrajú
Hermann Beyer
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Palác (2021) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Uwe Rohde
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Uwe Steimle
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Godehard Giese
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Pod rovnakým nebom (2017) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Kurt Böwe
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Felix Eitner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Katharina Heyer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Klinika Charité (2017) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)
Hanna (2019) (seriál)
Winfried Glatzeder
Poľsko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Us Conradi
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Thomas Lawinky
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Gustav Peter Wöhler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Allmen (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Sarah Horváth
Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Peter Benedict
Švajčiarsko
Thorsten Merten
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Gryf (2023) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Ingeborg Westphal
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Neviditeľný priezor (1973) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Maja Schöne
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Julia Richter
Najlepšie seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Michaela May
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ditte Schupp
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Tayfun Bademsoy
Turecko
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Puma (2000) (seriál)