TY

• USA You
Krimi / Dráma / Romantický / Thriller / Psychologický
USA, (2018–2024), 39 h 24 min (Minutáž: 42–58 min)

Predloha:

Caroline Kepnes (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Penn Badgley, Elizabeth Lail, Victoria Pedretti, James Scully, Shay Mitchell, Luca Padovan, Ambyr Childers, Nicole Kang, Jenna Ortega, Carmela Zumbado (viac)

Pignon

Po prvním pilotním díle, který byl ještě docela sympatický, se z toho stala jenom klasická netflixácká otravná nezábavná natahovačka. Definitivně jsem to vzdal po šestém dílu. ()

veruna.b

Skvěle pojatý novodobý problém sociálních sítích, který nám ukazuje, jak důležité je si střežit své soukromí. Myslím, že seriál by se měl stát zejména povinnou součástí "videotéky" dnešní mládeže, které by mohl opravdu otevřít oči. Skvěle vymyšlený scénář, naprosto skvělé obsazení, kde jsem "každému věřila vše". Během celé série si opravdu ke každému dokážete vypěstovat nějaký vztah, mě samotnou zarazilo, že jsem v několika (a ne málo situacích) sympatizovala s hlavní postavou stalkera, ale jsem si jistá, že to tak "mělo být". Velmi dobře odvedená práce, jen si nejsem jistá, jestli je nutná druhá série, ale to je prostě Netrflix. Jakmile se něco chytne, hned to má další pokračování, i když v tomto případě bych to nechala už spát. ()

Azitras

S Beck jsem měl dost problém. Nechápal jsem, v čem je tak výjimečná. Prostě obyčejná kravka ve svých 20. letech, která prokrastinuje vše, má naprosto tupé kamarádky a nedokáže se rozhodnout, co vlastně chce. Od začátku jsem jí přál smrt. Stejně tak by i pro Joa bylo lepší, kdyby se na svět vysral a prostě se ukončil. Nebo minimálně uřízl koule, ať se trochu uklidní. Lidi s narušením jeho typu nemají šanci žít normální život. ()

DserCom

Ten seriál mě fascinuje důvtipností hlavního antihrdiny. Myslím, že to rozhodně patří k nejpovedenějším seriálům za poslední rok, né-li dva. Opravdu hodně silný dramatický seriál o posedlosti, určitém majetnictví, potřebou a nezdravou závislostí na člověku, která se nebojí zajít až do největšího extrému. Pěkná kamera, příběh do sebe zapadá, vše dává perfektní smysl. Rozhodně to stojí za shlédnutí! Jen doufám, že druhá série nebude zklamaní. Update: 2. série se rozjela moc dobře, ale po půlce byla spíš taková - ehhh...ne. :)) ()

matko2351

1.seria. Necakal som ze sa z toho stane zavislost ma vianocny vecer. Na druhu seriu som cakal cely rok. 2.seria. Som na druhej casti a zatial sa mi to paci viacej ako ta prva. Urcite je to viacej brutalnejsie, vtipnejsie, jednoducho lepsie. ()

Lockeroom

Druhá řada o dvě třídy lepší než první. Skvělé obsazení - Penn Badgley, famózní Victoria Pedretti, Jenna Ortega a další. První série mě až tak nechytla, ale k druhé nemám výhrady a jsem nadmíru spokojený, ()

F50Ferrari

Totálně vyšinutý, krajně nesympatický magor a vrah a nesympatická kravka v první řadě a ve druhé ještě o dost příšernější pinda vylízaná. Že to někdo srovnává s Dexterem a ještě mu fandí naprosto nechápu. Dexter je nesrovnatelně lepší seriál a Dexterovi se fandit i dalo, ale tohle ? Demence no ()

palcanec

Srovnání s Dexterem nejde uniknout. Vlastně jsem po prvních dvou dílech musel začít re-watch, jak moc to působilo zvláštně - takhle toho friendly-neighborhood psychopata neznám a přepnout si v hlavě, že "tohle by Dexter nikdy neudělal", mi docela trvalo. Joe je vlastně takový Rudy/Brian, Dexter bez Harryho pravidel, čistě sobecký a ničím nevázaný. A nadržený. Upřímně, to je ta věc, co seriálu sráží kvalitu. Občas má člověk pocit nostalgie, že zase kouká na seriál o psychopatickém vrahovi a baví ho to, a místy je to teenage drama o (rádoby) dětech zbohatlíků v New Yorku. Zatím v polovině první série to kvalitou na Dextera nemá, ale děj místy baví, někdy je to slabší a občas vyloženě trapas. ()

Kosik8

Tak tohle je jiná lahůdka. S ženou sme to doslova hltali. Trochu sme se obávali po skvělé první sérii, jestli ta druhá náhodou nebude stát zaprd jako se to často stává.. Ba naopak, druhá série tomu dala ještě větší grády a můžu říct, že poslední 2 díly 2 série sou na sólo film, oskary atd.. Neskutečně propracovaný seriál pro všechny kdo má čas a chuť kloudný seriál co má hlavu a patu. Za mě snad i 11/10 ()

Lunado

Nie, nie je to Dexter, je to vrah žien, ktoré mu odoprú lásku a neospravedlňuje ho ani vražedné detstvo. Napriek tomu si ho obľúbite, Badgley je výborný. Až tak, že sa neviete rozhodnúť či mu máte držať palec, lebo po správnosti by ste mali jeho prenasledovateľom. Veď si nič iné nezaslúži, ako zhniť vo väznici, alebo na psychiatrii. Prvá séria predvídateľná, Beck neodolateľná, druhá séria o level vyššie, viac výborných postáv, lepšie a prekvapujúcejšie rozuzlenia. ()

GaBriela39

Bože, chraň moji dceru před takovým člověkem ...... Snad nikdy jsem tak nebrečel ze zoufalství, z deprese, z hnusu. Už se nedočkavě třesu na třetí řadu. Doufám, že ten magor chcípne .... ()

AutiXrist

Milý Joe alias Dexter šmrncnutý Spectrom. Beck a jej nesympatický virtuálny život taktiež sliepky v jej stáde(🍑), očakávam rýxly proces pre všetky 🐔🔪 ()

Magicbaobab

Příjemný seriálek, kde si dost svérázný hlavní hrdina vždy ví rady. První řada výborná až do dost uspěchaného a dle mého nelogického závěru. Druhá řada o třídu výš, příjemné prostředí vyhřátého LA, hlavní hrdinka je o dost sympatičtější, než ufňukaná Beck. Na druhou stranu se mi jako divákovi hůř věří, jak se Joe ze všeho vymotává a následky nikde, než tomu bylo v první řadě, a po závěrečném odhalení mě dost zklamal Joeův postoj. Každopádně - zajímavé, chytré a silně návykové. ()

ricardo2803

No jo, kdyby to tak první řadou skončilo s nějakým zajímavým rozuzlením, tak by to bylo fajn. Bohužel druhá řada se už pouze točí v kruhu a nepřináší nic moc nového. Na třetí se sice podívám, ale nepůjdu do toho s velkým nadšením. Nechápu tohle natahování a vycucávání dobrého nápadu i zpracování úplně až do mrtě. Za první řadu 4 hvězdičky, za druhou pouze dvě. Zprůměrováno - za 3. ()

Perzo

3 hvězdičky dávám , za tak upjatý , nečekaný a nelogický konec 1 série. Trávíte týden s Joem a jeho psychopatickými úkony, napříč vražd, které museli tak být, aby mohl vlastnit Beck. Ale ptám se.. Proč musela umřít ? Proč jí nemohl hned pustit a tak by spolu aspoň nebyli, a ona se s tím patřičně nesrovnala. Tady mi to přišlo od smrti Beck, tak bodlý, prázdný a dosavaď, úplně ztracený čas, nad budoucnosti Joa a Beck v dalších sérií, nebo dílech. Co nám scénaristi dali jako třešničku ? Ovšem, hledanou ex Joa, která si myslím, že nepřinese nic tak originálního, jako Beck a její posedlost vášní a vybírání si muže. Čekal sem v lepší a logičtější konec. ()

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021