TY

• USA You
Krimi / Dráma / Romantický / Thriller / Psychologický
USA, (2018–2024), 39 h 24 min (Minutáž: 42–58 min)

Predloha:

Caroline Kepnes (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Penn Badgley, Elizabeth Lail, Victoria Pedretti, James Scully, Shay Mitchell, Luca Padovan, Ambyr Childers, Nicole Kang, Jenna Ortega, Carmela Zumbado (viac)

Recenzie používateľa matko2351 k tomuto seriálu (2)

TY (2018)

1.seria. Necakal som ze sa z toho stane zavislost ma vianocny vecer. Na druhu seriu som cakal cely rok. 2.seria. Som na druhej casti a zatial sa mi to paci viacej ako ta prva. Urcite je to viacej brutalnejsie, vtipnejsie, jednoducho lepsie. ()

Série 3 (2021) (S03)

3 seria serialu konecne prisla. Tesil som sa ako maly chlapec, aj ked obavy uz boli ppr pozreti prveho traileru. Ak mam hodnotit iba tretiu seriu, je to pre mna dost sklamanie. Serial zacina a vlastne konci ako nejaka epizoda zo serialu Zufale manzelky. Ano, tak som sa citil pri sledovani. Dokonale manzelky a ich manzelia s ich temnymi tajomstvami. Zeby sa tvorcovia nechali inspirovat? Seriu zachrania len prve dve a posledne dve casti. Neviem ci mam chut na dalsiu seriu. Mozno mali ukoncit druhu a pobrat sa k inemu projektu. Uvidime pri 4 serii ak si ju pozriem. ()

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021