Jsou ukuta nová spojenectví. (Prime Video)

falky

První díl, kterej nebyl úplně braindead. Nicméně jedna věc je po dokoukání série jistá: pokud by tohle nemělo značku Pána prstenů, nekoukal bych na to, a troufám si říct, že většina lidí by to po dvou dílech prostě vypnula, protože bez značky Pána prstenů a s tím spojeným očekáváním a emocema je to JENOM velmi špatný fantasy.  A ti lidi, co tomu dávají víc než tři hvězdičky, jsou přesně ten důvod, proč nemůžeme mít v televizi hezký věci. ()

Matt_D_

Tak myslím, že to nakonec dopadlo docela dobře. Linka Galadriel se hezky uzavřela, Númenor také a u Nori to chvíli vypadalo na změnu k lepšímu (ne však o moc), ačkoli to konec její části potopil a my už víme, že nás bude prudit i v příští řadě. Musím vyzdvihnout celou audiovizuální stránku tohoto dílu, protože byl naprosto úchvatný. Dobrá práce! ()

Markysplay

Mňa táto posledná epizóda veľmi bavila a všetko mi to nejako sadlo na svoje miesto a celý seriál tak ako ma moc nebavil tak ho celý nejako pozdvihla. Linka s odhalením Saurona bola zaujímavá a vlastne dávala zmysel. Po poslednej vete čo povedal náš tajomný starec s hviezdy nám je jasné kto to je a aj keď sa to nebude veľa ľuďom páčiť tak mne to nevadí. ()

Máraˇ5ˇ

Linka s Galadriel a Halbrandem byla fenomenální, konečně pay off za iks pronuděných hodin v předešlých epizodách! Tahle linka mě nalákala na novou řadu, pro kterou se snad Amazon poučí a udělá ji jinak. Přemýšlel jsem ohledně téhle epizody i nad pěti hvězdami, ale linka s Numenorejci byla zase o ničem a hobiti, ti byli vyloženě cringe. Občas to u nich vypadalo jak parodie a třeba desetiminutové loučení bylo vyloženě ubíjející... Je opravdu s podivem, kolik může jedna dějová linka vyvolat emocí, kdežto ty zbylé dvě jsou totálně o ho***. ()

NoodlesCZ

Ale jo, poslední díl se snažil tu kaši trochu pocukrovat a nebyl tak pitomoučkej jako celá série i když o jakýmkoli odhalení tu nemůže být žádná řeč, protože takové "rozuzlení" bylo jasné od samotného začátku. I když dialogy sou stále stejně k pláči, tak jako herecký výkony. Nejraději bych byl, kdyby už žádná další série nevznikla a mojí milovanou tématiku mistra Tolkiena už další nekompetentní tvůrci nechtěných memů nememovali. Jediné co si s radostí od celého utrpení odnáším a děkuji za to, je soundtrack a opening Intro. Oboje chytré a citlivé. ()

Steparu

Okey. Tak to máme za námi a já nejsem zklamán. Zvrat kolem toho kdo je Sauron bylo mažná trochu očekávatelný, ale já jsem rád že to není Eminem, Nebavil jsem se sice tolik v kolik bych doufal u finále, zase to byl spíše expoziční díl, ale ve finmále nic moc proti nemám. Uvidíme jak se vydaří druhá série a také co na to budu říkat po rewatchi, který rozhodně nastane. Takhle bych však za sebe hodnotil celkovým skóre 70% za celou sérii. Hlavně kvůli trapslíkům. Bez nich bych se pohyboval okolo 65% možná 67%. To je myslím objektivní. ()

lukas.7

Záverečná epizóda vo mne vyvolala zmiešane pocity a prekvapenia - hľadá sa Sauron … následne po istom čase pozerania som si dal otázku kto je vlastne teda Sauron ? Nie to tiež nie je Sauron … ten druhy je Sauron … fun ale aj tak v tejto epizóde bolo veľa prekvapenia a sám som čakal ako sa záverečná epizóda vyvinie … Vôbec by ma nenapadlo ze Sauron bude práve …. Zvrat až v poslednej epizóde dovolím si tvrdiť že druha najlepšia epizóda zo všetkých ale musím povedať ze seriál tak dráhy a z veľkým potencionálnom a 2/8 epizód stali za to všetko ? Nech si každý odpovie sam … Seriál nesplnil moje očakávania …. Zle naliate peniaze do ruk amatérov pokazili všetko na čo sa človek tesil ..  Veľkolepá vypráva a príbeh  sa nekonal … Dúfam že sa tvorcovia spamätajú na 2 sérii.. Obavám sa ze nálepku ktorú dali pre tento seriál už ťažko strhnú pripadne prelepia …Herecké obsadenie je zle bez charizmy a ak to bude pokračovať ďalej ak budem stále vidieť elfsku démonom posadnutú cheatersku Galadriel tak už neviem …. Chlponozci hrali vedľajšiu  úlohu ako veľa hlúposti ktoré sa tam pomaly odohrávali celkove hodnotenie seriálu nie je dobre … ako som spomínal 2/8 epizód stali za to ... ()

jioex13

Zakončení série přineslo odhalení některých postav a takové uspořádání celého děje. Zpomalené dialogy elfů jsou mi ale stále velmi otravné, nicméně v posledním díle je jich méně a více se hraje na akčnější děj. Druhá série tak může s klidem začít a díky takovému zakončení se na ni i těším. ()

MagPeritus

Plnohodnotné završení první série, které pro mě zlepšilo celkový obrázek první řady. Propracovaná linie se Sauronem, ze které však nevyplývá, zda bylo vykováno devět a sedm prstenů moci. Scén s chluponohy by mohlo být méně, hlavně loučící desetiminutovka je ubíjející, jinak ale dobré a doufejme, že se tvůrci poučí z obecné kritiky a dají si na další řadě podstatně víc záležet, potenciál to pořád má. ()

Nellaron

Touto časťou sa tvorcovia seriálu mnohým vysmiali do tváre. Hádanka “kto je kto” totiž dostala prvú prekvapujúcu odpoveď. No a prvé prstene moci sú ukované. Mladý pán Gandalf sa začína prejavovať a hovorí v hádankách. Teším sa na druhú sériu. ()

horcrux7

Prachy sú prachy... a celkový výsledok... veľmi rozpačitý. Žiaľ. Aj ôsma epizóda je zlátanina a nie zliatina. Kiež by tie práva získal radšej Netflix, možnože by bol seriál o málo menej roz....ný. ()

d.p.1

Jediný díl, kde jsem dal hodnocení alespoň jednu hvězdu. Víceméně za to, že je to konec tohodle znásilnění Středozemě alespoň na pár let. Celá tahle série je gigantické zklamání a své kolosální selhání a extrémní finanční ztráty (které se snaží tajit, ale všichni víme jak mizernou sledovanost tohle má) si zaslouží. Stačí se podívat na pirátské statistiky v porovnání s HoD, dokonce ani zadarmo se na to lidi nechtějí dívat. Nevěřím tomu, že v druhé sérii to bude lepší. Jedinou dobrou zprávou je, že druhá série pár let nebude. Jak se jim povedlo vytvořit Galadriel tak extrémně nesympatickou, to je fakt mastrštyk, o něco sympatičtější mi byl dokonce i narkoman se kterým jsem se bavil před pár dny, ač jsem se ním bavit fakt nechtěl.. Proč neposlouchají fanoušky, proč mažou všechny názory, co je upozorňují na problémy seriálu, proč si arogantné a narcisticky jedou svojí linku o tom, jak je tenhle odpad kvalitní? Jediné s čím tenhle seriál může soupeřit se svými soudobými díly je She Hulk a to jak v tom, jak moc velký je to odpad, tak v tom, jak plivat na své fanoušky. ()

Epics

OBSAHUJE SPOILERY! Takze celych 8+ hodin pseudo-tolkienovskeho dobrodruzstvi mame za sebou s vyvrcholenim, ktere jen podtrhlo a znasobilo vsechny neduhy predchozich dilu. Nebyt to finale cele serie dam vic, ale tohle se opravdu neda. Patosu nadale mraky, prkenni herci hraji jak nejlepe (ne)umi a scenar je opet zapleveleny celou radou nesmyslu. Cela kalvarie dospela konecne k prstenum moci, ktere vymyslel Sauron a Galadriel vi, ze je to Sauron, ale nikomu to pro jistotu nerekne, takze Sauron mizi po anglicku, i kdyz ho predtim honila po vsech certech, a pak se vsichni spolu s Elrondem, ktery taky neco tusi ale nerekne, a legendarnim mistrem kovarem, ktery dosud nevedel o slitine a necha si do vseho kecat, rozplyvaji nad tim, jak se dilo povedlo. Asi nikoho nenapadne, ze to trochu smrdi, kdyz v tom ma prsty Sauron... chapu, ze si nekdo uzpusobi knizni pribeh o tom jak Annatar (Sauron) elfy k prstenum primel, ale tenhle scenar je peklo. Ostatni dejove linky nema ani cenu komentovat. ()

Luluk

Chce se mi říct, no konečně. V této kvalitě bych si představoval pokračovatele Pana prstenů a Hobita. Snad jen drobný postřeh: Chluponohům bych doporučoval to tlupy i nějakého chlapa, nebo se ty holky udřou a konečně v tomto díle Galadriel  vypadala jako žena. Toť. ()

Ryorka

spousta článků srovnává seriálové Prsteny moci a Rod draka. Srovnávají sice hrušky a jablka, ale je potřeba sypat písmenka a dělat reklamu ať jednomu, či druhému.  No dneska jsem dokoukala Rod draka a musím konstatovat jedno. Na rozdíl od Prstenů moci má Rod draka všechno, co Prsteny moci nemají. Postavy, které divákovi přirostou k srdci, děj, smysluplné dialogy a spoustu emocí. Pán prstenů: Prsteny moci nemá ani jedno. Jsou to pohybující se barevné obrázky, kde někdo mluví a hraje tam hudba. Děj - nula, dialogy - nula, emoce - nula. Dojem - nula. ()