Legendárny hrdina John Wick je späť. Pod nátlakom bývalého spolupracovníka, ktorý má v pláne získať kontrolu nad tajným medzinárodným združením nájomných vrahov, sa v plnej sile vracia do akcie. Viazaný krvavou prísahou sa vydáva na cestu do Ríma, kde ho čaká zúčtovanie s bandou tých najnebezpečnejších zabijakov na svete. (Forum Film SK)

zurivymlok

Trochu mi to připomínalo zfilmovanou akční počítačovou hru - od filmu opravdu čekám více. Na druhou stranu některé akční scény byly fakt supr, jen jich bylo tolik, že jsem se prostě už jen nudil. // Po dvou letech opět zhlédnuto, a má výtka trvá. Ještě bych přidal, že tvůrci zapomínají, kde všude je John Wick postřelený a pobodaný, protože krom chvil těsně po zranění po plátně pobíhá jak pětileté dítě těsně po probuzení. Nicméně vzhledem k nedostatku dobrých akčních filmů přece jen navyšuji o hvězdičku. Tři hvězdy mého původního hodnocení je fakt málo. ()

Filip7410

John Wick 2 (Keanu Reeves), bývalí mafián, který se po smrti manželky pomalu vrací ke své práci mafiána. John Wick 2, stejně jako jednička je perfektní po všech stránkách. Asi jediné co ze svého pohledu tomu mohu vytknout, je ten skoro "neprůstřelný" oblek, který mi trochu snížil zážitek z filmu. Tento díl končí otevřeně a nemůžu se dočkat pokračování, kdy se snad už odhalí, co s Johnem bude. Jestli porušení pravidel v hotelu pro něj skončí smrtí nebo skončí smrtí pro ostatní. ()

Zdenek.D

Kritizovat scénář či dej - obé slabé jako několikrát vylouhovany čaj by bylo zbytečné. Lépe se raději zaměřit na brilantní akci, geniální choreografii a střih který přehledně ukazuje spoustu detailu. Akce je svizna, nápaditá a film si zaslouží druhé shlédnutí.. Pro milovníky akce povinnost! ()

NeverEver

Naprosto uazna action jizda, ktera dobre navazuje na jednicku. Scenar odpovida zanru, je misty docela "cerne vtipny" a vubec nepokulhava nebo nenudi. Akce je pochopiotelne na prvnim miste, nicmene je verohodna a "zranitelna", velmi realna... zadne takove ty mlaticky a strilecky bez modriny. Byla to nabita podivana od zacatku az do konce. Je to pochopitelne "noir" akcni strilecka, takze necekejte slitovani ani na jedne strane. Boj dobra a zla se nekona. Jen zly a jeste zlejsi resp. nasr*anejsi, si to rozdavaji za asistence +/- nutnych nebo mene nutnych vedlejsich postav. Ke konci uz jsem byla trosku v Matrixu... videt Laurence Fishburna a Keanu Reevese v jedne scene spolu ... proste ani jinak uz vnimat nedokazu. Zadelano na dost slunou 3... dufam, ze prijde brzo, protoze mezi tim soucasny, filmovym odpadem tohle zari jako diamant... a ja diamanty rada:-) 4****+ A tleskam ()

fricek12

Myslím, že po prvním díle už všichni víme, kdo je John Wick - chlap, kterej zabije za ukradený auto... takže jen idiota by napadlo zbořit mu dům. Je tu someliér? Chtěl bych degustaci... Pokračování nepřináší nic nového, oproti prvnímu dílu tu napětí postupně opadává a jednu němou tváří nahradí hned dvě. ()

Skylwalker42

Několikrát ho srazí auto...několikrát spadne ze schodů...dostane bodnou ránu do břicha a na konci běží jakoby nic. Ale beru to. Nechápu ho jen, že všichni vědí, že je to John Wick a přesto ho opět naštvou, a pak se všichni diví.. ()

Sa.sa

Slušná řežba, při které se člověk nenudí ;) a o to přece jde! Má to sice pár much, ale co nemá :P 5 hvězd a 100% ()

soukyd33

Skvělé pokračování s nečekaným koncem. (Nebo očekávaným?) Akce, napětí, drama, vítězství a prohra. To vše je John Wick 2! Doporučuji. Poznámka: Doporučuji shlédnou s titulky forced. Hvězdiček 5***** ()

Declen

A soutěž o nejrozemletější obličej hlavního hrdiny na konci akčňáku vyhrává... Prostě akčňák jak má bejt. Chválím i podkladový svět. ()

Spike86

V jedničce mě trošku rušil neoriginální příběh, resp. základní zápletka alá Max Payne. Ve dvojce už mě to nerušilo. Všechno mi přišlo vyváženější a lépe provedené - akční scény i automobilové. 75% ()

shinlove

Nálož akce, která mě vrací zpátky do dětství a sladkých devadesátek :) Akorát díky modernizaci je to ještě větší nářez a ještě víc krve a reálnějších zabití, ale naprosto neuvěřitelná porce zabíjení, soubojů, vražedného běsnění a pomsty. 5* ()

KraLuban

S prvním dílem si tenhle Wick v ničem nezadá...jen už není první, proto jedna hvězda dolů. Ale pořád skvělá hutná akčňárna a parádní filmek na večery, kdy je chuť na pořádnou "zabíjenou do hlavy". Miluju scénu, kdy se Wick vybavuje na svojí "párty" a vlastně i párty samotnou...BTW, hudba kapely na párty naprosto dokonale vystihuje atmosféru, snad jako nikde jinde v dalších filmech, které jsem viděl. Libovka, kapitola 2. ()

medveed

Motiv Johna Wicka z předchozího dílů, je tentokrát o dost slabší. Na druhou stranu je dobře rozvinuta atmosféra podsvětí a akční scény dosahují stropu. K tomu všemu dokonalý soundtrack, takže 90% ()

TommmyT

Dvojka mi přišla o mnoho slabší než jednička. Děj sice jednoduchý, ale nelíbil se mi. Akční scény bez nápadu, někdy až nudné. Škoda. ()

KyleReese

„Vítej zpátky, Johne.“ Jeden z nejcharismatičtějších hrdinů posledních let je skutečně zpátky a je ve skvělé kondici. U velké většiny filmů a zejména těch akčních se říká, že nevstoupíš dvakrát do téže řeky. U druhé kapitoly Johna Wicka je to jiné. Tady vstupujete do té samé průzračně čisté řeky, ale v její jiné, mnohem divočejší části. Stahelski dokázal něco zcela nečekaného a to, natočit Hollywoodský “Krvavý balet“, což nezvládl svého času ani Hong-kongský mág John Woo. Podpořeno je to v rámci tradice i osudovým a poutavým scénářem, který vybrousil autor jedničky D. Kolstad téměř k dokonalosti. Při pohledu na Keanu Reevese, mám sto chutí si ho okamžitě najmout na nějakou “prácičku“, protože jeho ladné pohyby, dokonalá kontrola těla a technika ovládání zbraní je pastvou pro oči. Ještě žádného herce jsem neviděl takhle zacházet se střelnými zbraněmi, smekám klobouček. Díky výše zmíněnému je také choreografie akčních scén na mnohem vyšší úrovni než v jiných současných filmech a zároveň působí naprosto přesvědčivě a přirozeně. Vrcholem jsou pak scény v katakombách a v muzeu. Nechci říct, že ostatní herci jen paběrkují, neboť třeba Common nebo Ian McShane jsou velice výrazní, ale všechny je prostě zastiňuje Keanu Reeves a to vrchovatě. Potěší přítomnost L. Fishburna nebo F. Nera. Krásné reálie Říma a opět mistrovská hudba Tylera Batese dotváří skvělý pocit z druhé kapitoly ságy o pohnutém osudu “Baby Jagy“:-) Nezbývá, než se těšit na kapitolu třetí. A proto “Brzy na viděnou, Johne.“ ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Třetí John Wick si našel padoucha

Třetí John Wick si našel padoucha

19.01.2018

John Wick 2 loni vydělal dvakrát tolik co jednička (88 milionů vs. 171 milionů), takže se logicky dočkáme třetího dílu. Studio Lionsgate už ho stihlo oznámit na 17. května 2019 a stoprocentně ho… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

John Wick se vrátí

John Wick se vrátí

30.05.2017

Dvojka Johna Wicka vydělala dvakrát víc než jednička (88 milionů vs. 166 milionů), takže není divu, že se plánuje trojka. Režisér Chad Stahelski stále neví, jestli znovu usedne za kameru, protože… (viac)