Všetko najhoršie 2

• Česko Všechno nejhorší 2 (viac)

Vysokoškoláčka Tree bývala strašná mrcha, dokiaľ ju osud nepotrestal tým, že ju nútil opakovane prežívať rovnaký deň, na ktorého konci ju brutálne zabije  chlap v maske maskota jej univerzity. Každodenné krvi prelievanie skončilo až vo chvíli, keď Tree odhalila identitu páchateľa (spolubývajúcej Lori, ktorá ju už nedokázala vystáť) a poslala ho na večnosť. Medzitým sa z mrchy stala priateľská bytosť verne milujúca spolužiaka Cartera, ktorý jej v boji proti vraždiacej časové slučke pomáhal. Žili by spolu asi šťastne až do smrti, keby nedošlo k sérii nešťastných príhod, končiacich tým, že sa Tree opäť prebudí v deň svojich narodenín, pár šťastných prežitých týždňov sa rozpustilo ako para nad hrncom a jedinou istotou, ktorú Tree má, je smrť, ktorá na ňu večer čaká. Ponúka sa jednoduché riešenie – skočiť za Lori, vyškrtnúť ju zo života a vrátiť ten svoj do normálu. Keď však Tree Lori nájde, je jej spolubývajúca mŕtva. Niečo sa zmenilo… V snahe vrátiť všetko do normálu príde Tree veľmi skoro na to, že existujú aj horšie veci ako každodenné umieranie. (Cinemart SK)

Adramelech

Diváci se opět setkávají se svou oblíbenou hrdinkou, blonďatou slepicí, kterou zabít jenom jednou je fakt málo. Časová smyčka, v níž se v prvním dílu motala ta holka, jež se nakonec přetrhla (ta smyčka), se zase zacelila a uvíznul v ní jiný student. Vychází najevo, že příčina vzniku smyčky není metafyzická, nýbrž fyzikální: může za to nějaké technické hejble, které studenti používají v laboratoři. Škoda, že nasrané časoprostorové kontinuum nepřišlo na nic lepšího, než zase vraždit, nebo že aspoň neobstaralo vrahovi jinou masku; tahle byla už okoukaná. Ale pak přijde docela originální nápad, který děj pošoupne na trochu jinou kolej. Časová smyčka spolkne víc osob včetně oné bloncky, která tam samozřejmě nemůže chybět, ba vlastně pohltí jaksi všechno a divák je zvědavý, jak se s tím tvůrci filmu popasují. Na můj vkus tam bylo moc sentimentálních momentů, ale jinak dobré. Vždyť od filmů tohoto druhu nečekáme žádné velké intelektuálno, nýbrž jenom trochu zábavy. ()

woodsman

taky horor akoze slaby moc hororove to nebolo ale mysteriozne v pohode aj tie zapletky z casom a podobne veci mam rad ked trochu clovek musi aj porozmislat Rachel Matthews pekna raketa ()

aLPaC

Tento díl je už spíše komedie než horor. Snaží se přijít s něčím novým, ale na první originální díl to prostě nemá. ()

Milky.

Čtu tady spoustu pičování, ale já si to užil asi stejně jako jedničku. Bylo tam víc toho studentského mambo džambo a bere se to tentokrát trochu jinak...jakože tak víc sci-fi než horor, ale budiž. Furt tam je ta atmosféra, je tam Tree, ale ano...bylo tam málo násilí, vražd a brutality, ale i přes to všechno...mě to bavilo. Dávám stejné nenáročné 3 jako u jedničky. ()

Zombi

A mě se to líbilo o kousek víc než jednička. Už si to nehraje vůbec na horor, ale zamíchalo to dohry scifi prvky a komedii. Odlehčení se mi libí, stejně tak že se koncept posunul a neopakuje se pouze to co bylo v jedničce. Slušné 3 hvězdy. ()

Caine

Už to nebylo ono. BTW to už vlastně ani není horror. A Jessica by už v žádném dalším díle hrát asi neměla - už jí tu mladou studentku nikdo pak neuvěří. Vypadala taková povadlá a unavená věkem... :-) Závěrečný fórek je velmi nelogický. ()

Hernycztek

Nemůžu říct, že bych cítil zklamání. Dopadlo to naprosto přesně tak, jak se očekávalo. Bylo jasné, že se tvůrci musejí vydat jiným směrem, než v prvním díle, protože víc se z tohohle tématu vyždímat nedalo. V sequelu tak vrah hraje druhou kolej a důvod časové smyčky je ,,stroj času.'' Podle toho to taky dopadlo, jak muselo. Hororové prvky tu téměř nejsou a je to více romatická sci-fi komedie, protože jestli něco fungovalo, tak vtipné momenty. Plusem je pro mě původní sympatické herecké obsazení, kdy se dočkáme i postav, které zemřeli v prvním díle. Sebevraždy jsou zábavné a hezky vymyšlené, leč je to pořád průměrná mainstreamová blbinka pro ,,teen'' publikum, takže se žádného tvrdšího ratingu a s tím spojeného gore nedočkáme. Jednička byla originální a více hororová, dvojka zasahuje spíše do žánru komedie, takže si netroufám tvrdit, jak dopadne třetí díl, na který nás nepřímo zve potitulková scéna. ()

TheSpearCZ

Kdyby mi někdo řekl, že HDD2U se bude ucházet v předních příčkách jako můj kandidát na horor roku, tak bych se mu tak vysmál, až by to pěkný nebylo. Popravdě píšu tohle hned po zhlédnutí a pořád jsem z toho ještě trochu v šoku a musím vstřebat všechno co jsem viděl, ale jedno je jasný... ten film na mě fungoval ve všech směrech. Dostalo se mi parádní Sci-Fi zápletky, kvalitního humoru, se kterým, musím přiznat, se velice ztotožňuji, našlo se i pár výborných ojedinělých smrtí (magnet na konci vede !!) a dokonce to je i dojemný (scéna s mámou). Ten film si sem jen tak zčistajasna nakráčel a jednoduše mě dostal. Rád bych viděl třetí díl. Jo, a Jessica Rothe si zaslouží nějakou sakra velkou roli. Čisté 4* ()

Flopik

Na moje prekvapenie ono sa to podarilo. Trailer vyzeral, že dostaneme opäť to isté. No a síce sme to dostali ale podané nehorázne zábavne.Výborná hudba, vtipné scény sa podarili a herci sú sympatický. Celková zápletka je postavená na hlavu ale to vôbec nevadí. Jediné čo vôbec nefunguje sú u mňa emočné scény. Inak dokonca chválim aj soundtracky vo filme. Za mňa opäť 4* ja som spokojný. ()

petikacka

Kdyby dvojka pokračovala jiným příběhem, tak by to bylo určitě lepší...Takhle, když to pokračuje opět s Tree, je to strašně překombinované a zaplantané, že už člověk chvílema nevěděl, kde se vlastně nachází...Tak od půlky mě to přestalo bavit a začala jsem se nudit...Škoda, ale sorry jako...Za mě 70% ()

maty39

Už jednička nebyla horor a dvojka jde ještě dále a posunuje žánr k sci-fi komedii. Počítám, že spousta nízkých hodnocení jde na vrub faktu, že to není horor. Mě nikdy horory nebavily, takže za mě naopak plusové body k dobru. Dvojka chytře neopakuje premisu jedničky, ale rozvíjí ji velmi originálně a pozvedá ji na další úroveň. A celé to dělá zábavně, postavy jsou sympatické, komediální rovina funguje a sci-fi element mě bavil víc než odkrývání identity vraha. Trojku bych si klidně dal a mohla by to být čistokrevná sci-fi komedie. ()

drozdy1

Nebudu tady lhát. Nečekal jsem, že by mě tento film mohl nějakým způsobem překvapit, když byl námět podle traileru úplně stejný jako v předešlém filmu, ale ono se fakt stalo. Film pracuje se stejným ústředním motivem, ale ostatní motivy jsou zcela jiné než v predešlém snímku. Prohlubují se vztahy mezi postavama, problém s vracejícím se dnem se zde řeší do podrobna (a to doslova) a pátrání po tom kdo je vrah už se zde také skoro vůbec neobjevuje. Naopak je hrdinka o něco více polidštěna a v některých momentech je film až překvapivě silný (sfoukávání svíček z dortu, dialog mezi Carterem a Tree). Právě tyto momenty u mě film vytahují do slušného průměru, ale také mám pocit, že se z tohoto filmu dalo vytřískat mnohem více (stejný problém měl i první film), protože nápad s vracejícím se dnem v hororovém provedení ještě není tak okoukaný. Nadšený nejsem, ale zklamaný také ne. Hodnocení: 65%. ()

Bozvav

O proti jedničce výrazně zmatenější, neucelenější a až na pár momentů mnohem méně vipné. Je vidět, že tvůrcům došly nápady už záhy a vsadily na směs fantasmagorických situací, ze kterých divák neví hlavu ani patu. Kdo je tentokráte vrah bylo jasné celkem záhy. Za mne dvě předimenzované hvězďule. ()

SidneyP

Má to víc děr jak ementál, ale svým vlastním a hloupým způsobem to funguje a dokáže vás to i na těch 100 minut zabavit. Popcornovka jak vyšitá, nečekal jsem od toho nic, tudíž zklamán nejsem. O chlup horší než jednička, ale i tak to vydělá a svoji cílovku to najde. 65%. ()

CaptainCzech

Tenhle film splnil naprosto všechna má očekávání, časová smyčka, lekačky, humor, vražedný mimino, totálně nespokojená Tree (taková je nejlepší) a navíc tam ještě dokázali nacpat skvělého Číňana a paralelní vesmír. Za mě osobně tedy velká spokojenost.  Hlavní hrdinka Jessica Rothe je v roli opět úžasná, ta holka prostě baví a především scény kde je totálně nas.aná jsou kulervoucí.  Z vedlejších rolí mě nejvíce zaujal Číňan, který oproti jedničce dostal alespoň nějaký prostor a úvod, který patří jenom jemu opravdu pobavil. Poté ještě děkan university byl vtipnej. Na filmu se mi líbí originální způsob natočení úmrtí, které Tree absolvuje (především smrt ohněm, kde se probere a vidíme v očích ještě plameny nebo pád z věže kde padá přímo do postele). Celková myšlenka paralelního vesmíru byla dost zajímavá a dějová linka s Theresy mamkou je dobře natočená a zaujme. Film hodnotím velmi kladně a pokračování nezklamalo, každopádně jedničku stavím výše než pokračování. Jednohubka, která skvěle zabaví si zaslouží krásných 70% a za nějakou dobu si oba filmy rád znovu pustím. ()

Rathalos

Perfektne pokracovanie,velmi ma to prekvapilo,lebo som ocakaval,ze to bude ovela slabsie jednotka,ale nebolo,prave naopak,pacilo sa mi to este viac,ako horor to uz fungovalo pomenej,skoro vobec,ale ako mysteriozna komedia to slapalo vyborne,zabava ako sa patri,na herecku Jessicu Rothe a jej ksichtenie sa bolo radost pozerat,ale i ostatni herci boli uplne do pohody,spokojnost nadovsetko...:-) ()

Raziel_cz

Méně humoru, méně hororu, víc sci-fi. A víc nedořešených věcí (časoprostorový Ryan, Danielle). A víc nesmyslných věcí (elektrárna). Pořád je to díky skvělé a vtipné a akční a krásné Jessice Rothe dostatečně poutavé, jenom už to logicky není tak svěží a ani to (už nelogicky) nemá tolik nápadů. Přestože zápletka je jiná, stejně se vlastně jedou znovu události jedničky, jenom v alternativní dimenzi a s lehce proházenými rolemi. A i když to na jedničku přímo navazuje a má to slibný začátek, nijak to s ním nepracuje a bohužel to kvůli okamžitému návratu do známých vod a absenci vývoje hrdinky (ne že by se to nesnažilo, ale i s ní to dělá znovu to samé, a protože už začíná jako hodná holka, postrádá to jakýkoliv smysl) celé působí spíš jako prostřední část filmu než samostatně stojící věc. A to polopatické vysvětlení jednoduchého způsobu, jakým bude Tree svoji situaci řešit, zatímco to, co byste opravdu vysvětlit chtěli, zřejmě žádné vysvětlení nemá, je na pěst. Ale zábavné (byť o něco míň) je to pořád, Jessicu Rothe to má taky pořád a sebevražedná montáž je bezva i přes obludné CG. Jenom doufám, že jestli bude trojka (podle Jasona Bluma spíš ne, ale vyloučeno to prý není), napíše ji zase Scott Lobdell. Landonovy kvality zcela očividně leží někde jinde. ()