Los Angeles, 2028. Krása 13-poschodového hotela Artemis už dávno pominula. Ale jeho múry ukrývajú to najmodernejšie zdravotnícke zariadenie na svete, ktoré financuje obávaný gangster Wolfking (Jeff Goldblum). Je určené výhradne pre bohatú klientelu podsvetia. Dobre utajenej nemocnici vládne už 22 rokov tvrdou rukou manažérka Jean Thomas, prezývaná Sestra (Jodie Foster). Vzhľadom k tomu, že jej "hostia" sú zločinci najťažšieho kalibru, pravidlá sú jednoduché - neurážať personál, žiadne zbrane a zákaz zabíjať ostatných pacientov. Keď sa na urgentnom príjme objavia bankový lupič Sherman (Sterling K. Brown) so svojím ťažko zraneným bratom Levom (Brian Tyree Henry), nanažérka netuší, že práve ubytovala veľmi veľký problém. Bratia totiž majú pri sebe zdanlivo nezaujímavý predmet, ktorý pochádza z poslednej nevydarenej lúpeže. Ten však má hodnotu 18 miliónov dolárov, čo je pre zločineckú elitu príliš veľa dôvodov na to, aby sa vykašľala na pravidlá. A navyše tá drobnosť patrí samotnému Wolfkingovi. Nuž, dnes v noci bude v hoteli Artemis poriadne rušno. (TV JOJ)

Corpsegrinder

Velmi příjemnej film, překvapilo mě jak jsem se bavil. Spousta lidí si zde stěžuje že se tam jen mluví, ale rozhodně to neni konverzační drama, a rozhodně to uteklo mnohem rychleji. Svět venku měl lehkej cyberpunk nádech, vnitřek hotelu byl pak art deco alá Bioshock, takže celej film měl takovou zvláštní retrofuturistickou atmosféru. Většina postav hrála dobře, ty hlavní samozřejmě nejlíp, jen Sofia Boutella neumí hrát ani za hovno a Charlie Day přehrával jak svině. Ke konci už mi přišlo trochu směšný jak nějaká postava vždy mohla utéct ale rozhodla se že se vrátí atd, ale to zas tak velkej problém neni. Mrzelo mě že to skončilo tak nějak náhle a klidně bych dalších 30 minut snesl. Film je zde brutálně podhodnocen. Líbí se mi jak zde každej furt plácá něco o Johnu Wickovi jako by snad ten film byl první na světě co přišel s hotelem pro zabijáky (ačkoliv tady jde o nemocnici ale to je všem asi jedno). ()

Hanys_

Ten nápad je docela zajímavý, obsazení taky, ale výsledek je jen ukecaná nuda. Bez pořádné atmosféry a s nezajímavými postavami. ()

filipvrbik

Relativně netradiční thriller, lehce říznutý sci-fi (odehrává se v Los Angeles 2028, kdy je město zmítáno řadou pouličních nepokojů)...Bohužel po slibném úvodu, kdy je nám představí hotel Artemis se svými pravidly, se bohužel v podstatě už nic dalšího nekoná...Jistým oživením je vskutku impozantní vstup na scénu Jeffa Goldbluma, ale ten si zas v zásadě ani nezahraje. Takže to celé stojí na Jodie Foster (kdy tak zestárla?), což nebyla špatná volba - ale zase aby utáhla celý film, to ani nejde. Konec se celkem povedl, ale celé to vyzní tak nějak do ztracena..60% ()

Garch

Bavila mě Jodie Foster, jako drsná sedmdesátnice. Film byl asi dost levný a překvapoval tak prvních deset minut. Béčko jak vyšité. ()

Blazin

Naprosto nevyužitý potenciál. Solidní začátek, který sliboval dobrou zápletku a akční podívanou, nakonec nic a pokračovalo to trochu nesmyslně a skončilo divně. Rychle zapomenutelný film. ()

Isomut

Film od ktorého som radšej nič nečakal naplnil svoj osud. Na hotel, to malo veľmi málo hostí a priveľa zranených (z čoho sa stal viac menej Hospital Artemis), stareckého sentimentu, čo mne osobne dosť pokazilo dojem vražedného filmu, kedže akcia bola prerývaná falshbackmi. Dalo sa to zvládnuť aj o mnoho lepšie. ()

Qeo

Geniální lahůdka pro fajnšmekry. Tenhle film se nebere vážně a neměli byste ani vy. Je to vlastně úžasná žánrová gansterovská komedie. A Jodie? Je k sežrání. ()

Folky

Mohlo to být zajímavé i jako akční film, i jako dialogové drama. Film se ale zaseknul zhruba uprostřed a ani jedno v něm pořádně nefunguje. Herci jsou fajn, některé scény super, ale nakonec je to jen hrozně nezajímavé. ()

BOURQUE

Akčňák, ktorý z hľadiska príbehu má slušný potenciál stať sa lepším, ako jeho „priemerní priatelia“. Celý film má dostatočne dobrú atmosféru („špeciálny hotel“ a to aj v „budúcom“ prostredí), ktorý však zostáva spíš nevyužitou. Priemerne výrazné osobnosti a charaktery, ani jeden z nich (Bohužiaľ ani J. Foster) nedokáže udržať film na dostatočnej úrovni. Spackaný scenár, záver a réžia. Osobné hodnotenie: 66% (**) ()

xmy

Díky trailerům to vypadalo docela dobře, výsledek už byl ale horší. Nevadí mi „kecací“ filmy, zde to ale nebylo moc dobře zvládnuté. Jodie Foster se snažila, mnoho platné to nebylo, ostatní herecké výkony mdlé. Většinu filmu se toho moc neděje, závěrečná akce ušla. Prostředí hotelu a situace v LA šlo využít mnohem, mnohem lépe. ()