Podfukárky

• Česko Podfukářky (viac)

Svet je plný bohatých, skazených a sebaistých mužov. A presne takých milujú hrdinky komédie Podfukárky. Okúzľujúcej Angličanke Josephine (Anne Hathaway) a trošku neohrabanej Američanke Penny (Rebel Wilson) totiž nejde o lásku, ale len a len o peniaze... veľa peňazí. Tieto dve podvodníčky sú jasným dôkazom, že ženské pokolenie netreba podceňovať v nijakom povolaní. Dokonalá profesionálka sa po náhodnom stretnutí vo vlaku podujme zasvätiť nadšenú amatérku do tajov zvádzania a okrádania mužov. S vypätím všetkých síl a po sérii neuveriteľných zážitkov sa Josephine podarí z Penny vykresať kolegyňu na úrovni, síce trošku nekonvenčnú, ale zato s obrovským potenciálom. A zrazu sa zo žiačky stáva vážna konkurentka. Ktorá z nich bude nakoniec úspešnejšia? (Forum Film SK)

M.i.k.e

hodně jednoduchá komedie,která nepřináší nic nového,ale i tak funguje jako velmi slušná oddechovka,která neurazí a dokonce se u ní divák i párkrát zasměje.Dvojici Hathaway Wilson to spolu docela sedí...60% ()

Aljak

Žiadne veľké očakávania som nemal, ale napokon celkom milé prekvapenie. Odhliadnuc od viacerých stupídnych scénok, to malo celkom dobrý záber - či už po scenáristickej stránke, ale celkovo aj formát, kontext, a najmä herecká dvojica Anne a Rebel, ktorá sa v podobe postáv dvoch zlodejok s dôvtipom navzájom doťahovali. Kopa dobrých hlášok, vtipných scén (ale aj tých menej vydarených za hranou dôvtipu), to všetko bola voda na mlyn tejto komédie. A že príbeh bude mať napokon aj takýto spád so zmysluplnými zlomami, to bolo len ďalším Plus! Takže z mojej strany spokojnosť a určite by som to zaradil medzi tie vydarenejšie komédie z US produkcie. ()

Vyhy

Celkem fajn průměrná komedie, která si na nic nehraje a je prostě o podvodnicích. Příběhová linka s Alexem Sharpem byla velmi zajímavá, než ji na samotném konci zcela zabili. ()

Figu

Tak už před filmem je jasný, že díky obsazení do hlavní role Rebel Wilsonové, bude zaručeně biják plnej nekvality. A hle, je to tak! Nevím o co přesně se pan Addison s děvčaty pokoušel, ale s tímhle může v klidu táhnout do prdele! Jediný koukatelný na The Hustle je půvab Anne Hathaway, jinak takřka nekoukatelná záležitost, plná ničeho a vyžrané krávy! 35% ()

Martin741

Aj toto zarobilo na seba v USA ? Ty kokos, to je brutal, clovek normalne zasne co vsetko je v USA hitom. Uz 19 rokov viem, ze tam bol hit aj Meet the Parents 2000. Anca Hathaway bola este znesitelna, rezisersk slusny priemer : 66 % ()

bourec

Měl sem tušit,že tohle dávat nebudu,protože Wilson je film od filmu pro mě nekoukatelná,a tady prostě svou přítomností zkurvila ,co se dalo.nebavilo.30%. ()

Streeper

Průměrná komedie, která neurazí ani nenadchne. Na večer nebo odpoledne ideální, nemusíte u toho přemýšlet. Stačí vypnout a užívat si pohodovou komedii, kterou skvěle vede Rebel Wilson. Anne Hathaway jí perfektně sekunduje, musím ale říct, že mi dost vadil její britský přízvuk, taky se mi zdálo, že dost přehrávala, ale možná to bylo jen její uchopení role. Věřím, že si natáčení obě herečky užili na maximum a je to cítit i na plátně. Víc než čtyři hvězdy si to asi nezaslouží, ale dá se na něj koukat pravidelně. ()

necisty

Anne je nádherná a skvělá herečka, dokazuje to i třeba právě scénou, kdy z ničeho nic začne brečet. Naproti tomu to kazí ta tlustá kráva, nad některým výběrem šatníku mi zůstával rozum stát a ne, tohle mi opravdu nepřijde vtipné. Dal bych tomu 3 hvězdy, protože jsem byl jak vzrušen, tak i znechucen, ale možná díky tomu jsem si nevšímal, co na mě na konci chystají a vracím jednu hvězdu za celkem mnoho zvratů. ... GA Cinema ()

carly

Film bol iny, ako som cakala podla traileru, ale uzila som si ho. Rebel excelovala a Anne bola skvostna. Jej uvodna scena je za milion. Rovnako ako jej garderoba. Mladeho by som asi prerazila v lufte na troch malych, ale zvrat to bol celkom necakany. Ako oddychovka dobre. A medzi typickych sausage festom osviezujuce. ()

PavelVanekArt

Nevtipný duo, hezká holka a tlustá blbka, okrádá nevtipně lidi. Na nedělní pooběd dobrý, ale to většinou spím nebo zvracím. A je to zábavnější. Dvě hvězdy za Hathaway, na tu se dívá vždy dobře. 2* a.k.a 30% ()

KajusaK

Při příchodu do kina jsem neočekávala nic zvláštního, takže mě komedie příjemně překvapila. Konec překvapivý, vtipy mi sedly. Anne Hathaway byla supr, stejně tak Rebel Wilson. Spokojenost. ()

SeanLSD

Takisto ako musí mať každý dobrý podvodník svoj štandard kvality, mala by ho mať aj hollywoodska komédia. A to táto rozhodne má... ()

StanislachKo

Strašná hovadina, to bez debaty. Úplne mám pred očami nezúčastneného scenáristu, ktorému hodili do lona obálku, kde boli iba dve mená a pár bankoviek. A teraz z toho urob zábavu! Rebel je určite komický talent, ale na olympe obéznych komických sedláčiek už sedí istá Mellisa... A čo sa týka Aničky. Odvážne si dovolím tvrdiť, že tento film bol pod jej úroveň. Ale z kina som neutiekol a pár krát som sa aj uchechtol, takže za mňa asi ok. ()

Johnny.ARN

Ja som čakal podstatne väčšie hovná. Nebolo to nasilu trápne, malo to dej, prekvapenie, sympatické postavy a peknú výpravu. Humor skôr situačný, nič silené. Necítil som sa pri pozeraní trápne a miestami ma to aj bavilo. Za mňa spokojnosť. 3 z 5 ()

MikyAff

Velké zklamání. Rebel Wilson dokáže být vtipná a Anne Hathaway je jedna z mých favoritek mezi herečkami, takže jsem do této dvojce vkládala očekávání na dobrou komedii. Bohužel trapnější počin tu už dlouho nebyl. Vtipy ubohé a jediné, co film táhne, je právě herecké duo. ()

terunka003

Komediální, akční, barevné, hezké, kýčovité, odvážné. Andule to neskutečně slušelo, její elegance v kombinaci s hereckým výkonem táhla celý film. Rebel je prostě otylá holka, která trochu přehrává. Kromě krásného prostředí a kostýmů, se mi co do děje líbilo, že děj měl spád, žádná hluchá místa. Jako pohodový film, který vás má pobavit a má být odpočinkový, naprosto ideální. ..já bych chtěla být taky tak pěkná..mrcha.. ()

elanius

(19/2022) / No (asi) aj takéto filmy musia vznikať. Zo začiatku som si nebol istý, či to vôbec zvládnem do konca, ono sa to ale tak dáko rozbehlo a musím uznať, že niektoré vtípky boli celkom vydarené. Aj Anne s Rebel Wilson to celkom sadlo, to taký nesúrodý párik až to bolo vlastne funny. Super, že filmík ledva presiahne hoďku a pol, všetko navyše by už bolo trápenie. (5/10) ()

drake31

Úprimne poviem že som očakával nudný a nevtipný film bez štipky fantázie či nádychu sviežosti. Z trailerov, zo všeobecného prijatia filmu, všetko dávalo náznaky, že film bude meh. The Hustle je meh ale v celkom okúzľujúci a šarmantný meh film. A to len a len vďaka Anne Hathaway a Rebel Wilson. Tieto dve dámy niesli tento filme na ich ramenách a vďaka nim tých 90 minút fungovala a príjemne ubiehalo. The Hustle nie je žiaden komediálny zázrak, no vrelo odporúčam toto milé-malé-neškodné filmové prekvapenie keď bude v telke či na Netflixe a chcete zabiť nudu. 3.5* ()