Podfukárky

• Česko Podfukářky (viac)

Svet je plný bohatých, skazených a sebaistých mužov. A presne takých milujú hrdinky komédie Podfukárky. Okúzľujúcej Angličanke Josephine (Anne Hathaway) a trošku neohrabanej Američanke Penny (Rebel Wilson) totiž nejde o lásku, ale len a len o peniaze... veľa peňazí. Tieto dve podvodníčky sú jasným dôkazom, že ženské pokolenie netreba podceňovať v nijakom povolaní. Dokonalá profesionálka sa po náhodnom stretnutí vo vlaku podujme zasvätiť nadšenú amatérku do tajov zvádzania a okrádania mužov. S vypätím všetkých síl a po sérii neuveriteľných zážitkov sa Josephine podarí z Penny vykresať kolegyňu na úrovni, síce trošku nekonvenčnú, ale zato s obrovským potenciálom. A zrazu sa zo žiačky stáva vážna konkurentka. Ktorá z nich bude nakoniec úspešnejšia? (Forum Film SK)

Torgal

Ľahká, jednoduchá, ale chvalabohu aj celkom zábavná jednohubka bez ambícii. Tlstá buranská Rebel Wilson a štíhla šarmantná Anna Hathaway tvoria pekne nesúrodú dvojku podvodníčiek, ktoré sa ale výborne dopĺňajú a z ich vzájomného špičkovania pramení väčšina zábavy. Humor je podľa očakávania riadne prízemný, no neskĺzava do trápnosti, čo je treba oceniť. Ako oddychovku teda môžem určite doporučiť. 6/10 ()

dalziel

Šlo to viac ako dobre .Rozhodne lepšie ako Ocean's 8.Dal bych aj 80%, ale boli chvíle keď som to chcel vážne vypnúť.Takže poctivých 60% bude tak akurát. ()

kluzo

Docela neoriginální, jednoduché a předvídatelné, ale docela to pobavilo. Plus 1* za "když se tady pán kousek odsune, vejdu se sem i já". ()

Luisis

Film si zde  zaslouží určitě vyšší hodnocení. Já se fakt královsky bavil. Skvělý humor. REBELka to neskutečně zabíjí a titulní song je taky cool - 80% ()

Razzor_82

Addison servíruje velmi vleklou nudu. Wilson má pár zajímavých grimas ale jinak jede na hraně trapnosti. Hathaway hraje hodně falešně. Celé to pak působí jako otravný herpes. 4/10 ()

Maximilianus

Tak toto bola fakt nuda. Nebolo to možno až tak zlé a snaha o nejakú originalitu alebo zábavu tam viditeľná bola, ale jednoducho to bolo prázdne, upatlané z ničoho. Aj keď som si celkom užil prízvuky Anne, Rebel som nejako odtoleroval, bola to nezáživná nuda. 5,2/10. ()

netWoor

Minimálně podfuky bych si představoval na vyšší úrovni (či propracovanější). Takhle jsem téměř žádnému z nich neuvěřil a s tím mám problém. Slepá Rebel fajn, ale trapas Rebel-princezna to nesmaže. Takový ... bez nápadu. Chtěl jsem dát 3, ale ani to nakonec nedám ... ()

Likan7

Anne Hathaway je božská. Tady sice hraje hlavní roli, ale větší lákadlo je myslím si Rebel Wilson, kterou osobně sice bytostně nenávidím, ale tady se přežít dala. Má nepopíratelný komediální talent a pokud se úplně neutrhne ze řetězu, je snesitelná. Její hašteření s Hathaway přinese občas vtipnou scénu, ale rozhodně jsem se u toho nelámal smíchy. Ze začátku to je možná svižné a vtipné, ale to vydrží tak půl hodiny a pak už zbývá už jen ta krásná Anne ve všeljakých upnutých šatech. ()

mira.l

No dám takové lehce ušmudlané dvě *, jedna je za celkem pěkný vizuál, natočeno to bylo v docela hezkém prostředí a za Anne Hathaway, na kterou se kouká docela dobře, a ta druhá tak nějak za ten zbytek. Že by to bylo něco úžasnýho, to se rozhodně říct nedá. A že by se nějak hezky koukalo na toho vorvaně, to tedy nemohu říci!! ()

bearmeedek

Od Podfukářek jsem si nic moc nesliboval. Jen opravdu nenáročné podívání na hranici průměru. Skutečnost je taková, že film je hodně jednoduchý, ba přímo až bezduchý. ()

E lan

Ve finále nebyla tahle hloupůstka tak zlá! Překvapivě je tam pár vtipných scén, kterým ani jejich prvoplánovitost nijak neškodí. Herecké výkony poplatné žánru, ale ni vyloženě trapného... ()

hazdrova

Celkom originálny koncept a keď neviete, čo pustiť komédio-chtivej mame, toto vás zachráni. Škoda, že to nemalo trošku viac vtipnejších vtipov a menej gýčových momentov. 3,5* ()

JimDeNiro

Možná primitivní, no ne možná, ale určitě, ale mě to sedlo jak prdel na hrnec... Anne je krásná a Rebel je skvělý ďábel. Pobavilo, a co jako, že třeba skřípal scénář.. :-) 70% - 4* ()

Shitonit

Megaprdel od začátku až do konce, tlustoprdka je vynikající, nepřekonatelná, půvabná, šarmantní a dokonale kontrastující bulimistický žirafce. Miluiju ten film. Netřeba moc myslet, stačí se jen odpoutat od reality a utlemit se k smrtce. ()