Cobra Kai - Série 3

(séria)
Akčný / Komédia / Dráma / Rodinný / Športový
USA, 2021, 5 h 38 min (Minutáž: 28–41 min)

Kamera:

Paul Varrieur

Ralph Macchio, William Zabka, Courtney Henggeler, Xolo Maridueña, Tanner Buchanan, Mary Mouser, Elisabeth Shue, Jose Miguel Vasquez, Jacob Bertrand (viac)

Dódžó Cobra Kai vede nový mistr a Johnny s Danielem tak mají dalšího soupeře. Dávné spory nikdy nezmizí – stejně jako Cobra Kai. (Netflix)

Spiker01

Celou třetí řadu jsem přemýšlel nad tím, jestli to, jak je to hloupoučké a naivní byl vlastně záměr či nikoliv. Za mě už by se možná mohli od toho ducha původního filmu malinko oprostit. V podstatě jakékoliv bitky mi přišly vyloženě slabé, strojeně pomalé a nepřipomínaly skutečný boj leč jen choreografii. Pořád je to feel good seriál, který jsem si občas rád po jednom dílu pouštěl, ale kvalita citelně opadla a jsem docela zvědav do jaké úrovně protizákonného chování to chtějí tvůrci vyšponovat. Ale musím pochválit mnoho návratů postav, které potěší zejména fanoušky originálu...70% ()

pepo

Takze uz aj najsympatickejsi serialovy pocin poslednych rokov dobehla tradicne nezmyselna serialova struktura plna vaty a zbytocnych dejovych liniek. Nastastie to ma stale este caro a taha to ustredna dvojica. Takze stale velmi fajn, ale ten pad zabolel. Takto vysoko hodnotin hlavne kvoli skvelym poslednym trom epizodam. 7/10 ()

BROKEN_

I na potřetí úžasná podívaná, která mě baví víc a víc. Jsem rád, že Netflix při koupi seriálu se nezbavil celého tvůrčího týmu, to by byla hloupost...... Jelikož to tvůrčí srdíčko, jako v případě předešlých sérií jde pořád cítit a jde vidět, že si dávají na všem záležet. Skvělá technická stránka - kamera vynikající, především v 10 epizodě naprostá paráda. Odkazy na původní filmy funguje velice dobře a jde vidět, že se tvůrci snaží aby jste nepotřebovali vidět všechny 3 filmy, já viděl jenom jedničku. Pokud se vám líbili předešlé série, u třetí rozhodně nebudete zklamaní. UŽ ABY BYLA 4 SÉRIE! 10/10 ()

UhLee

3. série - (8/10). Tohle byla série, kde jsem věděl, že žádné další díly zatím vydané nejsou, takže jsem si každičký díl pořádně užil. Výrazného dějového vývoje jsme se ve třetí sérii nedočkali. To pravé jádro celého příběhu této série, bylo prohlubování jednotlivých postav. Například Kreese tady má hodně povedenou nastíněnou minulost. Tento seriál mě vážně chytnul a bez problémů mu odpustím mírně hluchá místa. Hrozně mě potěšily návraty některých postav, také uzdravení jak na těle, tak duši a na vznik nových přátelství i obnovení těch starých. Nemůžu se dočkat další série, protože Cobru Kai vnímám jako naprostý fenomén, který tady nemá obdoby. Cobra Kai never dies! Nejlepší epizoda: 19. prosince (S03E10) ()

M.i.k.e

Netflix se po Casa De Papel nejspíš rozhodl pomalu poslat do kopru další "nepůvodní" seriál,protože to co předvedli u třetí série Cobra Kai je ekvivalentem lobotomie.První dvě řady,jakkoliv nepřinášely nic zásadně nového se vezly na vlně nostalgie,i přes některé vyhrocené momenty dávaly smysl a postavy byly správně rozpolcené a nejednoznačné a daly se střídavě milovat i nenávidět.To ve třetí řadě nejde.Nostalgické okouzlení vzalo za své,smysl to dává jen občas a jen trochu a postavy jsou kapitola sama o sobě.Úplně všichni (čest pár výjimkám) se tu totiž chovají jako absolutní kreténi a svůj kretenismus úměrně navyšují s přibývajícím časem a jak díly přibývaly,přibýval i počet facepalmů na epizodu.Ke konci už sem si upřímně přál aby se buď konečně pozabíjeli a nebo aby tam při finálním fightu vtrhla policie a postřílela je.Bohužel to se nestalo a velmi pravděpodobně bude další řada a já budu doufat,že se jí povede vrátit původní feeling.Je ale dost pravděpodobné,že se bude ubírat cestou zmíněného Casa De Papel,což by znamenalo,že bude větší,akčnější,ale bohužel taky ještě debilnější...40% ()

• Když Johnny (William Zabka) popíjí v baru pivo a povídá si s Kreesem (Martin Kove), je vidět, že než se Kreese rozloučí, dopije svoji whiskey. Hned v dalším záběru, když odchází, je vidět jeho sklenice jako nedopitá. (BaronDevil)