Na vánoční párty v klubu se začínají hojit staré rány, ale útok Kreesových studentů vede k dalším zradám i novým spojenectvím. (Netflix)

castor

Setkání ze střední na vánočním večírku. Daniel, Johnny a Ali spolu, zatímco u prvního jmenovaného se doma dějí nehezké věci. Vracíme se flashbacky do Vietnamu, kde dál pokračují nemilé osudy mladého Kreese. Závěr není nakonec tak úderný, nicméně se tři senseiové potkávají/utkávají v jednom dojo. Čtvrtá série snad brzy zaklepe na dveře. ()

instageek_cz

Přesně jak píše kolega - čekání na další řadu teď bude pekelně dlouhý!! Na druhou stranu, aspoň nám to pocitově prodlouží životy:)) Drsný, akční finále, zmenšená verze šílenství ze závěrečný bitky ve 2. řadě, ale tentokrát osobnější a v něčem i velkolepější. Kreese a Cobra Kai odhodí veškerý zábrany a naši hrdinové musí najít způsob, jak se jim vyrovnat. Určitě se splní mnoho snů fanoušků původních filmů, stejně jako těch, co Johnnymu a Danielovi začali fandit až nyní. Celý seriál je neskutečný nářez a jsem zvědavý, jaká jiná 80's klasika se nechá inspirovat k podobně zdařilému novodobému pokračování. PS: Akorát teda přerod jedný postavy, která z vteřiny na vteřinu úplně změní chování, mi tu přišel trochu nedostatečně obhájenej. Jinak super. PPS: V komentářích jsem nikde nezmínil Demetriho, kterej se z typický komediální nerdovský vsuvky vypracoval v plnohodnotnou, zajímavou postavu. Tak se celkově těšme, co bude dál!:) /// Pro více recenzí a článků ze světa popkultury sledujte na IG profil instageek_cz , díky!:) ()

MM_Ramone

V roku 2018 mal premiéru americký televízny seriál "Cobra Kai". Je to voľné pokračovanie kultového kino filmu "Karate Kid", ktorý bol natočený v roku 1984. Tretia séria bola vyprodukovaná v roku 2021. Obsahuje desať dielov. Dej sa odohráva tridsať štyri rokov po udalostiach, ktoré sa odohrali v pôvodnom snímku. V hlavných úlohách sa znova objavili herci William Zabka a Ralph Macchio. Znova vypukla rivalita medzi Johnny Lawrenceom a Danielom LaRussom. Desiata, záverečná epizóda z tretej série nesie názov "Devätnásteho decembra" (December 19). Na vianočnom plese sa stretne Daniel LaRusso so svojou stredoškolskou láskou Ali Mills, ktorú tam sprevádza Johnny Lawrence. Samantha LaRussová zariadi, aby dódžó Miyagi-Do a dódžó Eagle Fang spojili svoje sily. Členovia Cobra Kai na nich zaútočia priamo v dome Samanthiných rodičov. Opäť sa strhne hromadná bitka. Medzi Johnnym Lawrenceom a Johnom Kreeseom dôjde ku fyzickej konfrontácii. ***** ()

muti

Ako v druhej sérii, posledná časť prináša strašné zúčtovanie kde sa ide all in. Kým mladí bojujú o svoju budúcnosť, dospelí sa musia vyrovnať so svojou minulosťou. Flashbacky, návrat starých postáv, videnie sveta v inom uhle pohľadu, rôzne štýly a radikalizácia, miestami mi to pripomína film Die Welle - vlna. ()

BROKEN_

Nevěřil jsem, že se tvůrcům podaří překonat finále 2 série......... A ono se to povedlo! Dechberoucí zakončení 3 řady, úžásná hudba, skvělé souboje, vynikající kamera ( hlavně ta část na jeden záběr, PECKA ), a poslední scéna při které mi tekly slzy radosti....... WOW. A jestli je pravda co říkal Ralph Macchio, že mají v plánu 6 sérií a možná i více..... SEM S TÍM!!!!! Čekání na další řadu bude utrpení, ale pořád jsou tady první 3 série, které si mile rád zopakuju. JEN TAK DÁL! : ) ()