Mezi Tory a Sam to vře a jejich řevnivost vyvolá hned první školní den rvačku karatistů přímo na chodbách střední školy West Valley. (Netflix)

castor

Škoda zase trochu umělého úvodu s přespáním opilé dcerky. Konflikt našich dvou hrdinů po fajn večeru v restauraci je tak zase o zbytečných scénáristických berličkách. Postupně ale přejedeme k tomu hlavnímu. Kreese se jim dostal do hlavy. Nevysvětlení rozdílu mezi soucitem a ctí bude mít dohru. Navíc na téhle střední škole holt nemají pedagogické dozory (viz někdejší rvačka v jídelně). Dlouhotrvající bitka dvou skupin přímo na chodbách školy cool. Stejně jako návrat do dojo. Finále maximálně silné. A ta potvrzená žádost o přátelství. Skvělá pozvánka na třetí sérii. ()

MM_Ramone

V roku 2018 mal premiéru americký televízny seriál "Cobra Kai". Je to voľné pokračovanie kultového kino filmu "Karate Kid", ktorý bol natočený v roku 1984. Druhá séria bola vyprodukovaná v roku 2019. Obsahuje desať dielov. Dej sa odohráva tridsať štyri rokov po udalostiach, ktoré sa odohrali v pôvodnom snímku. V hlavných úlohách sa znova objavili herci William Zabka a Ralph Macchio. Znova vypukla rivalita medzi Johnny Lawrenceom a Danielom LaRussom. Záverečná, desiata epizóda z druhej série nesie názov "Žiadne zľutovanie" (No Mercy). Samantha LaRussová sa dostane do konfliktu s Tory Nicholsovou. To odštartuje hromadnú bitku členov Cobra Kai a Miyagi-Do v priestoroch strednej školy. Robby Keene vážne zraní Miguela Diaza. John Kreese vyšachuje Johnnyho Lawrencea z hry, preberie jeho dódžó, získa si žiakov na svoju stranu a stane sa novým senseiom Cobra Kai. ***** ()

InJo

Přesně tohle jsem si přál vidět, když jsem jako malej harant koukal na Beverly Hills a My všichni školou povinní. Za tuhle epizodu by se nemusel stydět ani Gareth Evans. No Mercy! ()

BROKEN_

Luxusní zakončení 2 série! Takhle má vypadat finále! Celá akční sekvence ve škole..... ÚŽASNÁ! Už jsem si ji pouštěl víc jak 10x a rozhodně nekončím. Závěrečné emoce na jedničku. Natěšenost na 3 sérii obrovská! Už aby byl leden! P.S. Wliliam Zabka je frajer. :) ()

Sany33

Príbeh: Sled udalostí dostáva Robbyho spať k Johnymu ale nie na dlho na miestnej strednej škole sa totiž strhne teritoriálny súboj Karate Dojo s krvavým a trpkým koncom. Prevedenie: Nič horšie som od finále druhej série ani nečakal. Mega súbojový kolotoč na chodbách strednej školy. Páči sa mi celý príbeh Jastraba, škoda že sa z neho vyliahol taký dement. Ale ako sme toho už boli viac krát svedkami, sa môže všetko zmeniť jedným rozhodnutím. Finále geniále. 97% ()

muti

Prvý deň v školskom roku, what could possibly go wrong? Riadny all in nářez kde kamera blúdi chodbou na jeden strih, kde padajú rany, šupy, bomby, každý si nájde svojho nemesis a príde na final showdown. Kto bude stáť na konci keď chýba rozhodca, ktorý by odpískal zápas alebo faul? Nádherný koniec série super seriálu ☝️👍 ()

I.ball

Tak nejak si pamatuji posledni roky na zakladce.. to byl husty masakr, co ti mladistvi delikventi predvedli o prestavce na chodbe.. Do toho Hawk a Stingray! 90% ()