Pete a Ellie sa rozhodnú založiť rodinu a vrhnú sa po hlave do sveta pestúnskej starostlivosti. Keď zistia, že ich vysnívané dieťa má dvoch súrodencov, rozrastie sa ich domácnosť cez noc hneď o troch členov! Pete s Ellie sa musia s veľkou dávkou humoru naučiť, čo znamená byť rodičom, aby svojim novým ratolestiam vytvorili naozajstný domov. Do dennej zmesi rodinného chaosu, bezradnosti a neobratnosti, ktorá vŕši jednu chybu za druhou a často speje k neodvratným katastrofám, sa musia naučiť správne dávkovať smiech a hlavne - nikdy nezabúdať na lásku. (TV JOJ)

Supremit

Pekné, milé, zábavné. Jednoducho podarený kúsok! Mark Wahlberg spoločne s Rose Byrneovou sú fakticky zdarný párik. Zaručene vás pobaví ich ľúbivý humor alternujúci s chvíľkovými miestami zúfalstva a sentimentálnosti. Za povšimnutie stojí aj Isabela Moner, pútavo stvárňujúca rolu nenapraviteľnej teenegerky, ktorú pojala veľmi autenticky a zábavne. Dozaista vás daná rodinka pobaví a učaruje v jednom. ()

durkes

Sympatický námet, slušne spracovaný, ale potom žiaľ prišiel parodický záver na súde plný amerického nevkusu a to celý film zhovädilo.......takže tento film škrtám, už ho druhýkrát nepozriem. Wahlberg bol ale fajn. ()

skok01

Opět jedno velmi zdařilé filmové dílko. Spokojenost. Přijde mi, že se jedná o film skutečně ze života. Nejde o žádný laciný film, ani se nijak nepodbízí, nevnucuje, ani není prvoplánový. Myslím si, že takto nějak to ve skutečnosti opravdu probíhá. Výborný příběh postupného sžívání a zvykání si na sebe úplně nové rodiny. Každý z nových členů/každé dítě je své, je jiné. Novým rodičům nedává nic zadarmo. Skvělé herecké výkony zejména pubertální nové dcery v podání Isabela Merced skutečně dobře a věrohondě zahrané. Výborný výkon. Konec pěkný, milý, odlehčený, takový nenucený. Za mě super. Doporučuji k vidění. ()

WertGar

Film podle skutečných události. Velmi příjemné překvapeni. Člověk čeká oddechovku a dostane ji. Ale dostane i mnohem víc. Snímek pravdivě vypráví o reálném, palčivém a smutném společenském problému, ale dělá to s laskavým kvalitním humorem a zároveň pořádnou náloží emocí. ()

Pythonator

Další skvělá role pro Rose Byrne i pro otravu Wahlberga. Je to takový instantní návod, jak (ne)adoptovat skupinku cizích nevychovaných smradů. Taky je to docela násilná propaganda adopcí celkově a především, což je v USA žádoucí, násilná propaganda antirasismu a smíšených rasových párů a homosexuálních párů. Adoptovat musíme samozřejmě latinoameričany, abychom ukázali, že nejsme rasisti. Ano, je to taková politická agitace nového světového řádu, ale přesto se jedná o příjemnou komedii. ()

KraLuban

Velmi příjemná věc a jakkoliv jsou skoky mezi jednotlivými části filmu hodně velké, pořád to funguje. Milé, na víc než jedno podívání. ()

pz314

No, většina filmu hrozně chtěla být vtipná, ale moc to nešlo. Už jsem se začal trochu nudit, ale čtvrtá půlhodina začala mít docela spád. Původně tři hvězdičky, ale jedna navíc za výbornou Octavii Spencer. Miluju ji už z The Shack a tady to vždycky slušně rozproudila. Její závěrečná scéna "chcete na koláč" mě upřímě a velmi rozesmála. Dík :) ()

dragon'88

Podarilo sa nasrobovat klasicky rodinny film do moderneho obalu. Marky Mark bol fakt super, ako aj character actor Margo Martindale a Iliza co sa tam trochu mihne. 3.5* ()

princeznaaur

Z byrne hlasu jsem myslela, ze zesilim.mozna lepsi zkouknout v dabovane verzi.takova americka pohadka pro destive odpo.a jestli jsem si z toho vzala ponauceni.tak pestounska pece nikdy.decka by mela byt rada,ze o ne nekdo projevil zajem a ne to pestounum ztrpcovat neb si tim chovanim podrezavaji vetev pod sebou.tim dochazi vetsinou k odmitnuti onech pestounu pokud to vyslovene nedelaj pro prachy. ()

BStone

Povedená rodinná komedie o strastech i slastech dospělých i dětí. Rose Byrne sice lehce přepaluje, ale jsem si jistý, že přesně tak to měla ve scénáři. Ostatní v pohodě, Mark Wahlberg se mi v roli "instantního" tatínka moc líbil. Tipuju, že by se filmu určitě i slušně dařilo v tuzemských kinech. 65% ()

zorrra

Veľmi milý, vtipný a zároveň reálny film o tom,ako to chodí s deťmi. A to nielen s tými adoptovanými..:-) Páčilo sa mi striedanie jednotlivých pasáži- vždy, keď to začínalo byť príliš vážne, prišlo niečo vtipné. Po dlhej dobe konečne film, ktorý bol pozitívny, milý, humorný a ktorý si pozriem rada aj viackrát. Určite odporúčam. Za našu rodinu čistých 5* ()

Jandiczek

Rozjíždělo to celkem pomalu, pak to nabralo celkem Wahlbergrády a sem tam to mělo šmrnc, nápad a vtip... Ale proč tam musi VŽDYCKY kurňa explodovat to Americký romantovyvrcholení ?!To toho ti Amíci furt nemaj dost? Já teda jo.. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: Pete: "Nebude nějaký problém v celém tom bílém spasiteli? Stejně jako v Avataru? Jak ti modří prohrávali boj s unobtanium lidmi, dokud se neobjevil bílý muž a ten předstíral, že je modrý? Chci říct, že pár bělochů se ujímá hispánských dětí. Nebudou si lidé myslet, že bychom to dělat neměli?" Úřednice: "Víte co? Pokročíme a vrátíme ty děti zpátky do systému a poznamenám si u vás - jen pro bílé." Pete: "Tak to nemyslel." Úřednice: "Pete, vážím si vaši kulturní citlivosti, ale v systému máme děti všech různých barev... A máme rodiče všech různých barev... A stále málo... Uvidíte kolem udivené pohledy. A lidi budou říkat různé blbosti. Ale když jste ochotni milovat děti, které potřebují mámu a tátu a někomu to bude vadit? Pak se jich zeptejte, kolikže zatracených dětí si osvojili oni!" Mark Wahlberg a Rose Byrne se musí naučit, co znamená být rodič, aby svým novým adoptovaným ratolestem vytvořili domov. V zásadě hodně povedená komedie mixnutá dramatem, přičemž bylo vše pořádně propracované a velmi emotivní. - 90%. ()