Pete a Ellie sa rozhodnú založiť rodinu a vrhnú sa po hlave do sveta pestúnskej starostlivosti. Keď zistia, že ich vysnívané dieťa má dvoch súrodencov, rozrastie sa ich domácnosť cez noc hneď o troch členov! Pete s Ellie sa musia s veľkou dávkou humoru naučiť, čo znamená byť rodičom, aby svojim novým ratolestiam vytvorili naozajstný domov. Do dennej zmesi rodinného chaosu, bezradnosti a neobratnosti, ktorá vŕši jednu chybu za druhou a často speje k neodvratným katastrofám, sa musia naučiť správne dávkovať smiech a hlavne - nikdy nezabúdať na lásku. (TV JOJ)

george82

Horší 4 hvězdy. Doják na konci prostě nesmí chybět. Nicméně téma opuštěných dětí je samozřejmě více než smutné a je zapotřebí si ho připomínat a pro ty děti něco dělat. ;) ()

chesterko

V poslednom období vcelku gýčová rodinná komédia, ktorá nezomrzí hlavne vďaka trefným a rýchlim dialógom, typickým pre Wahlberga. Avšak chýbalo mi tam viac drsného humoru. Naše nežné polovičky si prídu na svoje tiež skrz dobre zvládnutej citlivej časti príbehu. 3+ ()

Micoldee

Jednu výtku bych k tomu měla, a to takovou, že se nejedná o vhodný film na puštění pár hodin po tom, co Vás vyhodili od státnic. Budete totiž nejspíš brečet jako prase :) Nereálnost snímku je tady zjevná, ale někdy je to taky trochu potřeba. Zase trochu jiná, ale zábavná rodinná komedie. ()

l.enik.c

Jako sociální pracovnice zajímající se o náhradní rodinnou péči prostě nemohu jinak než mírně nadhodnotit, ani ne tak proto, že by to byl film plný ukázkové sociální práce, protože to prostě bylo takové...ehm... prostě americké, ale podle mě je to potřebné téma, takže mi dělá radost vidět film na podobný námět, přestože jak je vidět z komentářů některých zdejších hodnotilů, mělo to pro ně účinek, že do pěstounské péče apod. nejít... ale ono i to je potřeba, aby si někdo uvědomil zavčas. A jinak jsem se celkem pobavila, holčička podle mě byla rozkošná, její bráška byl taky celkem kouzelný, duo naprosto odlišných pracovnic koordinujících pěstouny super a někdy naprosto zoufalí rodiče, co si vůbec nejsou jistí tím co dělají taky dobří. Za mě mohu doporučit jako fajn rodinnou komedii. ()

HEED

Tak, a tímto filmem se Wahlberg řadí mezi velmi univerzální herce. Není to jenom jím, ale celým castingem. Ani nejde znát jestli někdo přehrává víc než je zdrávo. Tak nějak to působí celé přirozeně a v tom je ta síla toho filmu. Výborně natočené a zahrané. Do toho přimíchejte trochu toho cool dnešního teploušství, které je naštěstí dost v pozadí a neruší tolik. Jelikož jsem z dost velké rodiny, můžu hodnotit trochu více objektivně, a ne jen polemizovat. Spokojenost. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 7,3/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 81%, Audience Score - 82% | FDb.cz - 77,5% | Jak vidno, i v dnešní době lze natočit slušnou americkou dramedy, bez trapných vtípků i zbytečně dojemných scén. Instant Family se zabývá vážným tématem a režisér s velmi dobrým obsazením zvládá jak zábavné, tak dramatické okamžiky a film i přes svou kapku přepísklou stopáž prakticky nemá šanci nudit. No, škoda toho očekávaného a klišoidního závěru - jinak by to bylo fakt super! 70% ()

tkey

Taková oddychovka, kterou zachraňuje Mareček Walbergů. Sem tam se člověk zasměje, takový snímek, co mě osobně nanedchnul, ale ani neurazil. ()

subic

Po Medvídkovi Mark Wahlberg v dalším takovém tom celorodinném filmu, kde je to hlavně o adopci tří hispánských sígrů. Na druhou stranu jsou filmy, co mě teda dojmou mnohem víc. ()

PlysovyMacko

Film nevie ci je komedia alebo drama. Mladý pár sa stane pestunmi troch súrodencov a je to katastrofa-su nezvladnutelni. Najskôr sa ich chcú zbaviť a potom zistia, že bez nich nemôžu byť. Rodinný film bez výraznejšieho momentu ci nezabudnuteľnej scény. ()

pafka

Humor a nadhled velmi pomohl tezsimu tematu k tomu, aby jste se pobavili a neco malo dozvedeli o pestounech, jejich souziti s detmi a o jejich osvojovani. Jasne, je to komedie a tam je kladen nejvetsi duraz, ale zpracovani je pro oddych a zabavu. Bezva. ()

blazma

Mark Wahlberg je fakt mega sympaťák a společně s Rose Byrne tady tvoří tak trošku rodiče, či pěstouny snů :D To trochu může kazit dojem, ale vlastně se vám to bude tak líbit, že si to uvědomíte až po shlédnutí celého filmu. Trojice sourozenců je sympatická, různorodá a to je fajn. Vtip tady funguje, ale nijak neprudí. Taky chudák kluk, proti němu ten vesmír fakt něco musí mít. Každopádně, komedie má i silný podtext příběhu. Teenegeři to mají s adopcí těžké, no a navíc někteří z nich můžou mít stále nějaké vazby k rodičům, že zkrátka nevidí co jim nabízí nová rodina. Příběh pěkně popsaný a rozhodně to pobaví a ty s měkkým srdcem to vyžene i slzy do očí. ()

chrustie

Ačkoliv nejsem úplně cílová skupina, tak občas musím vybrat i něco z repertoáru své drahé polovičky pro udržení pomyslného klidu v domácnosti. V tomto případě na mě čekala celkem příjemná romanťárna. Film odsýpá, vyhýbá se zbytečným trapnostem a 1000x ohraným klišé. Za mě příjemná jednohubka, u které mi vadil akorát vyloženě přeslazený happyend. Stopáž tak akorát. ()

AndrewNewman

Na počudovanie veľmi sympatická, rozkošná a príjemná komédia s niekoľkými fungujúci dramatickými momentmi. Od Američanov by som niečo podobné nečakal, pretože väčšina podobných kúskov z ich produkcie zapadne do gýču a ani toto nebola výnimka, no tých vydarených a skutočne vtipných scén bolo naozaj dosť. Herecky to je tiež veľmi dobré. Wahlbergovi viac žeriem takéto tatkovské úlohy, než postavy akčných hrdinov. A Rose Byrne mám vcelku v obľube už od Insidiousu. Rodinné komédie príliš nemusím, preto mi táto unikala 5 rokov, ale som veľmi rád, že som sa na to podujal. ()

Kushina

Nechápu masochismus nějakým lidí, kteří jsou zdraví, mohou mít své děti, jsou mladí a stejně se rozhodnout pro adopci tří cizích dětí. Film nám naštěstí neukazuje jen to špatné, ale i to dobré, spíš mě na něm vadí propaganda k adopci, kdyby to bylo natočeno čistě jako film, tak by to sbíralo větší úspěch, než na konci číst že je to vlastně reklama. Celkově film působil zábavně a já bych se na to stejně vysral a udělal si vlastní děti :D 50% ()