Černá zmije

• Veľká Británia Blackadder
Veľká Británia, (1983–1989), 12 h 15 min (Minutáž: 30–35 min)

Kamera:

Bill Broomfield

Rowan Atkinson, Richard Murdoch, Roger Sloman, John Savident, Brian Blessed, Bill Wallis, Gretchen Franklin, John Hallam, Stephen Gressieux, Angus Deayton (viac)

Recenzie používateľa MegaBite k tomuto seriálu (3)

Černá zmije (1983)

Přesně takhle si představuju britský humor a s klidem můžu říct, že ho prostě miluju. Chápu, že tenhle typ humoru není pro každého, takže se nad některými hodnoceními ani nepozastavuji, ale tohle je pro mě prostě legendární seriál, který nikdy nezestárne. ()

Vous královny španělské (1983) (S01E04)

Miriam Margoliye v Černé zmiji prostě miluji. Její mimika je dokonalá a v seriálu si spolu s Atkinsonem skvěle sedli. Stejně jako 1 epizoda ve 2. serii, kde Miriam hraje Bílouzmiji, patří k mým nejoblíbenějším. ()

Černá pečeť (1983) (S01E06)

Vcelku nepovedený konec série. Jako jo, bavil jsem se, ale v porovnání s celou sérií je to slabota. Např.: "Na Černou Zmiji.", "Na Černou Svini" v češtině znělo skvělo. Poté třeba pasáže s Jestřábem byly také velmi povedené nebo v hospodě při plánování převratu. Jinak zbytek docela průměrná komedie. ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz