Černá zmije

• Veľká Británia Blackadder
Veľká Británia, (1983–1989), 12 h 15 min (Minutáž: 30–35 min)

Kamera:

Bill Broomfield

Rowan Atkinson, Richard Murdoch, Roger Sloman, John Savident, Brian Blessed, Bill Wallis, Gretchen Franklin, John Hallam, Stephen Gressieux, Angus Deayton (viac)

Recenzie používateľa kwoky k tomuto seriálu (6)

Vous královny španělské (1983) (S01E04)

"Takže tys mi, Percy, vlastně řekl, že něco, cos v životě neviděl, je nepatrně méně modré než něco jiného, cos rovněž v životě neviděl." :) Jeden z mých nejoblíbenějších dílů. ()

Brambora (1986) (S02E03)

"Ty s náma nebudeš háhovat, Percy?" ()

Peníze (1986) (S02E04)

Brutální hlášky v díle plném peněz, sexu a smrti :) "Díky Percy. Právě jsem si říkal - Bože můj, za pár hodin zemřu a jestli teď něco potřebuju, tak je to objetí totálního blba." ()

Pivo (1986) (S02E05)

"Baldricku, radil bych ti, aby to, co mi teď k tomu řekneš, bylo fenomenálně dobrý." ()

Arest a aristokracie (1987) (S03E03)

- "Přeskakuju události, Baldricku, nebo se v této konverzaci skutečně s nezdravým sebevědomím blíží slova Mám vychytralej plán?" - "Je to tak, pane." - "Odpusť, že neskáču radostí, ale tvé výsledky nejsou v tomto ohledu zrovna nejlepší. Jakej máš plán?" - "Neuděláme nic." - "Ano, tvůj další trhák." ()

Žně a ženich (1987) (S03E05)

- "Nemůžu si pomoct, pane, ale jeho život je temný, plný stínů, úzkosti a věčného strachu." - "Asi jako když jdeš v noci na záchod." ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz