Černá zmije

• Veľká Británia Blackadder
Veľká Británia, (1983–1989), 12 h 15 min (Minutáž: 30–35 min)

Kamera:

Bill Broomfield

Rowan Atkinson, Richard Murdoch, Roger Sloman, John Savident, Brian Blessed, Bill Wallis, Gretchen Franklin, John Hallam, Stephen Gressieux, Angus Deayton (viac)

Recenzie používateľa Cheeter k tomuto seriálu (29)

Žně a ženich (1987) (S03E05)

Ačkoliv jsem se bavil, byly tu místy hluché momenty. A peníze jsou trochu jako téma evergreen. ()

Duel a dualita (1987) (S03E06)

I kdyby snad zůstala pouze u závěru epizody, tak jenom ten sám o sobě je geniální. Zbytek dílu mu akorát krásně připravuje cestu. ()

Černá zmije IV (1989) (S04)

Všechny čtyři rady Černé zmije jsou výborné, ale pokud bych měl vybrat, nějakou, která mi nejbližší, byla by to asi tato. Je mi nejblíže obdobím, tj. první světovou válkou. Znám tuto dobu poměrně dobře, takže si mohu užít každou epizodu jak to jenom dovoluje. ()

Frontový malíř (1989) (S04E01)

Začátek čtvrté řady byl mimořádně silný. Člověk se baví od začátku do konce a to je bohužel problém s překladem oslovení Darlinga. Jinak by to bylo ještě lepší, ale to nelze nikomu vytýkat. ()

Polní soud (1989) (S04E02)

Sílu čtvrté řady potvrdil i její druhý díl. "Miluji nestranné soudy." ()

První dáma (1989) (S04E03)

Nejlepší byl Baldrick a jeho závan proletářské revoluce. ()

Letecká esa (1989) (S04E04)

Lord Flashheart to dokáže vždycky oživit a hrát arogantního vychloubačného blba, to prostě umí. Takže jsem se řezal smíchy od začátku do konce. ()

Vojenský lazaret (1989) (S04E05)

Působení Černé zmije v nemocnici je fakt skvělé. Jako liška v kurníku. ()

Sboheeem (1989) (S04E06)

Závěr série se víc než povedl. Jen mi přišlo škoda, že kvalitní seriál dál nepokračoval. I když záměry byly... ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz