John Wick 3

• Slovensko John Wick 3: Parabellum (viac)

V tretej časti tejto adrenalínovej akčnej série má super zabijak John Wick (Keanu Reeves) k smrti tak blízko, ako nikdy predtým. Na jeho hlavu bola vypísaná odmena 14 miliónov dolárov, čo zmobilizovalo armádu lovcov odmien. Potom, ako zabije člena tajného medzinárodného združenia nájomných vrahov, je John Wick exkomunikovaný a stane sa z neho štvanec na úteku. Elitní zabijaci z celého sveta sledujú každý jeho krok a sú pripravení okamžite využiť aj to najmenšie zaváhanie. (Forum Film SK)

Karel321

Bez děje, bez konce. Zbytečně dlouhé pitomé souboje. Ruština naprosto úděsná. To jim za ty miliony nikdo nemohl říct, jak vyslovovat ty sračky ze scénáře správně rusky? A si vis pacem vyslovit "pejkim" to může jedině nevzdělaná piča, to se na mě nezlobte. ()

Denzen

Najhorší príbeh vs najlepšie bojové scény. Dvojka bola až príliš dobrá, aby ju trojka prekonala, podobný prípad bol pri Temnom rytierovi. Celý film pripomína nejakú videohru, Wick ide po rôznych leveloch, kde mu hra hádže stále viac a viac protivníkov až to vyústi v bossfight. Keby to bolo naozaj spravené podľa hry, vôbec by som to nevyčítal, no takto je to v reálnom svete veľmi smiešne. Za polovicou filmu už začne byť únavné, ako musí byť príbeh posúvaný do novej oblasti nejakou bitkou alebo novou postavou, ktorú sme predtým nikdy nevideli. A rovnako únavné sú všetky tie tajomné organizácie a komplikované pravidlá, ktoré sa nemôžu porušiť ale zároveň sa dajú obísť. Po zhliadnutí zvyšujem dvojku na päť hviezdičiek a trojka dostáva 70%. ()

karelondatra

Nejsem cílovka, nejsem cílovka, nejsem cílovka... Přestože si akčňák dokážu jednou za čas dát jako odreagovačku, série John Wick je pro mě daleko za hranou. ()

OBU4JDLB odpad!

Neuveriteľne stupídny a nezmyselný film. Wickovi protivníci sú do jedného úplní retardi, ktorí mu doslova sami naskakujú do rany a pekne po jednom postupne, aby sa mohol na každého sústrediť a Wick je v podstate neúnavný terminátor. Zločinci sú noblesní ľudia, dodržiavajúci nejaký kódex a to presne na sekundu.....to sa mi snáď iba zdá. ()

u_vox

Odrovnat tragikomickou parodií na asijské kung-fu filmy žánrově sice jen průměrné, ale zpočátku docela neotřelé téma? Tak určitě jsme zažili horší filmové momenty, snad jenom s výjimkou Hall Berry, na níž už se opravdu nedá dívat. Ale, nástup v červených číslech? Chápu, že někteří post pubescentní mileniálové mají dnes ze všech svých fenoménu v hlavě už docela nasráno, protože jejich matky je k žádné uvěřitelné činnosti nepustí. Ale tady vážně nejsme na pionýrským táboře… A opravdu nechápu, jak si ze všech zdejších rezidentů, tohoto nebetyčného průseru mohla všimnout jen Kleopatra. Mnozí zde nicméně zmiňují termíny jako invence, napětí, půvabná stylizace, luxus… Proboha, lidi, znáte vůbec pravý význam těch slov nebo hodláte i svůj vlastní život podřídit jen stereotypně natočenému klišé? ()

DerfelCadarn

Za mě to od jedničky jde postupně dolů. Parabellum je solidní nářez s pár dobrejma scénama...a pak už nic. Koukání pořád dokola na nějakou verzi macgyverovskýho kung-fu už mě dost nudilo. Nelogický vývoj děje i chování nepřátel. Film ukazuje, kam se bude série ubírat dál dějově, tak doufám, že se to trochu srovná. ()

negativ

Až mi bylo místy toho obtloustlého Neo líto, že musí točit takové kokotiny. Už dvojka byl průser, trojka tedy úplně a zřejmě nás čeká ještě další průser. ()

BStone

John Wick ztrácí ochranu a musí se opět postarat o řešení... Skvěle natočené bitky, přičemž ty se psy jsou opravdu top. Výborný look filmu, který ale nemá žádný pořádný příběh a ve kterém jde jen o násilí, v tomto případě vypiplané k dokonalosti. Wick nejí, nespí, jen zabíjí a přežívá. Davy evidentně baví sledovat potřetí zabijáka a třeba mu ještě fandit. Je jasné, že se dočkáme čtyřky. 40% ()

im8

Masakr – přesun do další lokace – masakr – přesun do další lokace – masakr – přesun do další lokace – masakr – přesun do další lokace – masakr – přesun do další lokace – masakr – přesun do další lokace – masakr – přesun do další lokace – masakr – přesun do další lokace – masakr – přesun do další lokace – masakr – přesun do další lokace – masakr – přesun do další lokace – masakr – přesun do další lokace – masakr – přesun do další lokace – masakr – přesun do další lokace – masakr – přesun do další lokace – masakr – přesun do další lokace – masakr – přesun do další lokace. A takhle bych mohl pokračovat ještě dlouho. Po prvních cca 10 minutách je to nuda, nuda, nuda… Jako film stojí JW3 za starou belu, ale můžeme se na něj dívat jako na encyklopedii 1000 + 1 způsobů, jak někoho zabít. Akorát mi Keanu přijde tak nějak pomalý, takže mu ty jeho kousky zas tak moc nebaštím. Bojové scény např. v Zátahu jsou o level jinde. ()

Mazmen

Celkem mě to zklamalo. Super příběh se tady ani nečekal, ale přišlo mi to takové celé zbytečné. Pořád jsem si říkal proč tam vlastně jel a proč tam a proč zase zpátky? Akce byly celkem dobré. ()

Profík

Akce je samozřejmě pořád vynikající, mytologie zabijáckého zázemí je dále rozvinuta, ale tady je právě kámen úrazu. Určité logické chybky z dvojky neguje, ale zas přidává několik nových. A té akce, ačkoliv je parádní, je někdy až moc a postava Johna Wicka je chráněna někdy moc okatě. Méně je někdy více, proto dávám méně než dvojce, za 85%- ()

Mykie

John Wick 3 je v podstatě bitkařská road movie, podobně jako Mad Max. Stejne jako dvojku i treti pokracovani charakterizuje slovo STYL, ta barevna paleta, ramovani hlavniho hrdiny, neskutecne napady v jednotlivych bitkach, diky tomu vsemu budete valet celist po podlaze. Ma to sice par chybicek (pocatecni souboje pusobi az okate nahrane, pocet mrtvol v Casablance se nebezpecne blizi Žhavým vystrelum 2) ale jinak je to neskutecne natriskana akcni jizda a souboj s thajskym duem si budete pamatovat jeste hodne dlouho. ()

teekanee

Třetí John Wick je poctivý akční film, práve akce je zde suveréně nejlepší část filmu. Přiznám se, že příběh mi zde přišel takovej divnej. Velice slušně načrtnutá mytologie z druhého dílu mi tu přijde taková prostě divná. Dost možná je to čistě subjektivní pocit, který zmizí po druhém shlédnutí. Všechno ostatní si zaslouží jen chválit. Natočený je to skvěle, souboje jsou mnohem víc kontaktní, což mi vyhovuje. Několik scén bylo vyloženě luxusních, jak svojí originalitou, tak provedením. Keanu je stále sympatickej, zbytek obsazení je taky výbornej, zejména Halle Berry při tom zabíjení vypadala dost drsně a zároveň dobře. První díl, je u mě stále na prvním místě, přesto sem se dobře bavil. 75% ()

Dalajlada

Třetí díl je stejný jako ty předchozí. Boje působí čím dál tím víc uměle a zdá se, že se už ani nesnaží schovat to, že je to nacvičené. Akce super, ale brzy začne nudit. Za zmínku stojí pěkný psík Hohna Wicka a dvojička bojových psíků Hale Berry co rádi rozkrok. ()

Rhaegar

Perfektní ikdyž Reevs není žádný martial artista a na Asii prostě nemá a nikdy mít nebude. ( posledních dvou soubojích je celkem zřetelně vidět, že když je spárován s asiaty, kteří bojové umění fakt zvládají tak to celkem drhne. Není to tak špatné jako legendární Bruce Lee vs Chuck Noris, ale vidět to je. A střílení, které předvedl John Woo ve svých Honkongských masakrech se to asi taky nikdy nevyrovná. Přesto mimo Asii slušná konkurence není. ()

Tim007

Akční filmy jsem měl vždycky rád. Jednička a dvojka Johna Wicka se mi líbila. Bohužel trojka je naprosto přepálená. Wick je rambo, kterého žádná kulka netrefí, dostane mnoho ran do obličeje, vysklí mnoho skel, ale následný blízký záběr na obličej ukáže, že mu v podstatě skoro nic není. Naproti tomu nepřátelé se chovají jako v počítačových hrách. Tupě nabíhají před Wicka, aby je mohl jednoduše zabít. Nikdy ho netrefí a při blízkém souboji vždy čekají tři vteřiny, aby John mohl mezí tím zabít jiné dva protivníky a pak se mohl vrátit k tomuto původnímu, který se bezbranně nechá zabít. I přes pár zajímavých nápadů a natočených scén je to ale stále to samé dokola, mění se v podstatě jen prostředí. A protože za 2h filmu se nic moc jiného neděje, rychle mě to omrzelo a několikrát jsem chtěl i přetáčet. Když to shrnu, 2h stále stejné akce pořád dokola s naprosto tupými protivníky a rambem Wickem je prostě moc i na fanouška akčního filmu. Takto prostě ne. ()

sophianne

Kdyby to šlo, dám 6 hvězd. Absolutní špička akční pohádky, a to nejsem úplně fanda akčních filmů a naprosto nesnáším pohádky. Keanu Reeves opět perfektně, jeho filmy mají vždycky zvláštní atmosféru a příběh, netuším, jestli má tak šťastnou ruku při jejich výběru, nebo si ho vybírají režiséři s podobbnou vizí. Třetí část tohoto sequelu je lepší než díly předchozí, a to fakt není běžné. Přiznám se, že jsem se nemohla dočkat, jak to dopadne a zároveň strašně nechtěla, aby to vůbec skončilo. Vtip. Akce. Nadsázka. Tleskám. ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

09.10.2019

Líbila se vám Halle Berry ve trojce Johna Wicka a těšili jste se, že s ní dostanete v budoucnu další film? Tak to vás zklamu. Akční série John Wick se sice dočká spin-offu, dokonce opravdu ženského,… (viac)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

15.07.2019

Milí filmoví fandové, právě byl spuštěn zvýhodněný online předprodej vstupenek na 8. ročník Filmového víkendu ČSFD.cz. Letošní ročník setkání filmových nadšenců poběží od pátku 9. do neděle 11. srpna… (viac)