Equalizer 2 nadväzuje na prvý film, v ktorom bývalý člen elitnej špeciálnej jednotky Robert McCall predstieral vlastnú smrť, aby mohol dožiť v pokoji bostonského predmestia. Vďaka vlastnému zmyslu pre spravodlivosť sa však nechal zatiahnuť do ďalšieho súboja. Vieme, čoho všetkého je Robert schopný, aby priniesol spravodlivosť tým, ktorí už stratili všetku nádej. Ako ďaleko však zájde, keď sú v ohrození jeho najbližší? (Itafilm)

Ironhead

Bohužel extrémně pitomý konec, kdy se parta školených profesionálních zabijáků chová jako kačeny na rybníce a bez výhod vzájemného krytí všude chodí po jednom :_( Takhle opravdu ne... ()

chozze008

Tuctová jednohubka o hrdinovy a pomste, ktera neurazi, neni nutno videt, jako oddychovka dobre. Prosim vas prestante davat verbalovi koks, takhle se rozepsat o slatanine, no asi ho to bavi. ()

Veber

Denzel už nepracuje v hobby marketu, ale jezdí pro Uber resp. Lift. Jinak ale stále ràd čte (oproti předchozímu dílu tady jen Prousta) a ve volném čase je samozvaným ochráncem lidí ve svém městě. Atmosféru to má, akce je slušná, závěr jako by byl trochu uspěchaný. Dobrá oddechovka. ()

Radek273

Mnohem horší než jednička, to beze sporu, ale pořád nadprůměrná. Denzel Washington hraje pořád bezvadně, ovšem tentokrát holt není scénář tak hezky učesaný. ()

PTuranyi

Denzel Washington vstupuje druhý krát do tej istej rieky a vydáva sa vyrovnávať neprávosť. Rieka je však už iná, namiesto ruskej mafie je tu partia nájomných zabijakov, ktorí zhodou okolností odstránia agentov "agentúry" pre ktorú pracoval aj hlavný hrdina Robert McCall a s tým sa veru neradno zahrávať. Produkcia je perfektná a výborne pracuje s atmosférou. Žiadne naháňanie za akciou. Pekne pomaly, práca s tichom a napätím. Opäť pár krát použitý FPS pohľad zbrane. Danzel zvláda rolu tvrdého akčného hrdinu výborne a ešte stihne popri tom vychovávať mladíka od susedov, aby sa nedal na nekalé chodníčky, Záverečný hon na agenta uprostred rozbiehajúceho sa hurikánu je výborný a to, že partička čo po ňom ide sú bývalý kolegovia na ich osude nič nezmení. ()

gpx odpad!

Viděl jsem hada chcát, koně blít, žábu mlátit pěstí do stolu, ale takovuhle rasistickou afro-feministickou 3.14-čovinu jsem ještě neviděl. ()

FandaF

Jakože dalo se na to dívat. Ale. Rozmazané záběry na zranění, plus víc sentimentu a pohádkovosti, tomu proti jedničce ubírají... ()

bigmatko

Denzel ide na plno. jednotka bola super a dvojka v ničom nezaostáva a pridáva viac akcie, viac agentov a viac problémov. Denzel nepotrebuje sindikáty a nepriestrelné sako ako Wick ani nezabije toľko ľudí ako Wick, ale všetko robí so zenovým pokojom v duchu morálnych zásad a dobrých skutkov. Výborny film ()

framil

Equalizer je pořád hóódně dobrej film,i když jednička byla opravdu lepší.Ale chci reagovat na Hitmana_47.Souhlasím s hodnocením ,,takydiváků'',nejen na Smíchově jsou prasata,ale i u nás v Liberci v cinestaru.Chodím pravidelně,ale ten bordel po lidech je neskutečnej,popcorn na zemi,na sedačkách,krabice jen tak odhozený,už jsem viděl i kelímky od coly na sedačce.Prostě některý lidi jsou neskutečný hovada. ()

Ja.Malachi

o dosť slabšie ako 1...a koniec bol odfláknutý -okukaný ...v tom filme kde šlo o prepad v banke počas huikánu to bolo o niečo lepšie... takto len priemer...raz vidieť stačí..kdežto jednotku som videl viackrát..:) ()

HBJ

Na dvojku jsem se těšil, protože jednička byla fajnová věc.Tady ale kromě úvodní a závěrečné scény není moc o co stát.Akci nahradila pomoc seniorům a nepřizpůsobivým..Nic proti sebezdokonalování, ale tohle do akčního filmu necpěte.Takže za mě dost zklámání a další zbytečný zapomenutelný pokračování. ()

Pavelkedar

*** pouze za Denzela. Začalo to zajímavě a svižně, v průběhu to postupně uvadlo a pak mě zcela zklamala závěrečná akční scéna-tím, že tam vůbec byla. Na jedničku to prostě nemá, škoda. Slušný 5.1 DD. ()

Habansz

Po naprosto skvělý jedničce je tohle veliký zklamání. První půl hodinka se ještě dala, zbytek už bylo jenom čekaní na konec. Celá dvojka je spíš jenom nastavovaná kaše. Všechno, co nám byl Equalizer schopnej ukazát udělal už v jedničce. A to dost dobře. Tohle je nuda. U prvního dílu me bylo líto, že jsem ho neviděl v kině. U toho druhého, že jsem ho viděl. ()

Denzel Washington vs. sériový vrah

Denzel Washington vs. sériový vrah

14.03.2019

Oscarový herec Denzel Washington (Training Day) se upsal novému krimi thrilleru Little Things od režiséra Johna Lee Hancocka (Zrození šampióna). Děj vypráví o unaveném venkovském šerifovi s temnou… (viac)

Equalizer v kinech porazil Abbu

Equalizer v kinech porazil Abbu

23.07.2018

O víkendu se v amerických kinech utkala dvojice pokračování, Equalizer 2 vrátil do akce Denzela Washingtona (Let), zatímco Mamma Mia! Here We Go Again vsadila na Meryl Streep (Akta Pentagon: Skrytá… (viac)

Wonder Woman a Pedro Pascal

Wonder Woman a Pedro Pascal

30.03.2018

Kariéra Pedra Pascala je rozhodně na vzestupu. Po Hře o trůny a Narcos se probojoval do druhých Kingsmanů, po nichž se objeví ve dvojce Equalizera, v akčňáku Triple Frontier od J. C. Chandora a v… (viac)