Mladá matka Riley North (Jennifer Garner) sa preberá z kómy po brutálnom útoku na jej rodinu, pri ktorom jej zabili manžela a dcéru. Keď vrahov nikto nepotrestá, Riley vezme spravodlivosť do vlastných rúk. Svoju frustráciu a hnev premení v motiváciu, a roky v úkryte trénuje myseľ i telo. Stane sa z nej neporaziteľná pomstiteľka, ktorá uniká polícii, FBI aj losangeleskému podsvetiu. Riley má vlastné poňatie spravodlivosti. A nikto mu neunikne... (TV Markíza)

daleba

Podvacáté a pořád dokola to samé... Možná jen nudnější a nudnější! Chybí už jen film s Jeniffer a Liamem, kde by táhli za jeden provaz! Ale tomu už šanci nedám. ()

kolly13

Garner je prostě bijec, ale strašně tlačená ostatními herci a skvělou kamerou/střihem. Tempo je dost dobré, ale nesmělo by to být tak okatě pitomé (motivace je dostačující). ()

Karbos

Už jsem nějak z tohohle námětu unavenej, je to už tolikrát recyklovaný téma, že by bylo v dnešní době sakra těžký natočit to zajímavě a poutavě i s akčním hrdinou ve stylu Stethema, natož s 60 kg vážící slípkou. ()

GejmronCZ

Za mě rozhodně podhodnocený film. 5,4 a 3 * chápu, ale 2 a 1 nebo odpad? Ne. Neměl jsem moc očekávání, ale rozhodně jsem si to fakt užil. Spousta hellyee momentů, dobrá akce, pěkně vytvořený charaktery. Speciálně ten jeden, co na konci umře. Ehm, teda asi krom 20 dalších, co zhebnou :D Líbí se mi ten styl pomsty. Nemá to ten nádherný nablískaný ohoz Wicka a takový tempo, kde doslova zapochodu likviduje jednoho za druhym, ale i tak je to fakt supr. Snad jediné, co bych vytkl by byl na pár místech edit, kde to mohlo bejt udělaný trochu jinak a troufám si říct líp. Zkrátka mi TADY nesedí ten edit roztrhanýho obrazu, kde to má vyvolávat vzpomínky a podobný věci. U zbytku ok, ale zrovna v těch momentech... třeba v tý káře jak si "léčila" nohu a pak brala zbraně to šlo prostě bez toho a lepší střih. To tady ale fakt rejpu do detailů. Finální zpráva pro ty, co čtou tuhle recenzi a zvažujou si to pustit prostě říkám ať si to pustíte. Je to fajn. .....A do-pr-dele! Cailey Fleming je prostě moje mladá oblíbenkyně. Doslova fakt dobrej strong female charakter IRL. Ve Walking Dead je božská a tady stejně tak rázná. Jestli budu mít někdy dceru, tak doufám, že bude stejně od rány jako ona v těhle rolích. Už teď má na kontě solidní výkony a jestli u toho vydrží, což já doufám, že jo, tak bude fakt kurva dobrá herečka svý generace. ()

kyblik2

Po 25tej hodine bol tento film príjemným spestrením. Samozrejmý je scenár, ktorý sme tu už neraz videli (Rozsudok smrti, Přání smrti, a pod.) ,ale napriek tomu sa Jennifer snažila ako mohla a šlo jej to super. Nasraný pohľad celý film, perfektné kontaktné scénky, veľmi efektne spracované prestrelky a očakávaný záver z tohoto filmu robí príjemné zhliadnutie napriek trochu vyššej stopáži. Napriek teda otrepanému scenáru dávam 4* za doteraz najlepšie spracovanú pomstu od malých grázlov, sudcu, prokurátorov, obhajcu a všetkých hajzlov :D ()

Mark1983

Celkem se jedná o koukatelně průměrný akční snímek pro nenáročné diváky, které toto určitě bude bavit. A musím se přiznat, i když se nezakoukám do každého nenáročného filmu, napůl jsem taky nenáročný divák. ()

FilipVop

Žena která ztratí vše, ale vzchopí se a všechny své démony porazí = fakt blbost. Korektnější by to mohlo být jen kdyby byla černá. ()

Pythonator

Stále mladě a svěže působící Jennifer jako ženská verze Seagala. Je to vlastně klasické akční béčko z devadesátých let, ale přece má něco navíc. Ten filosofický přesah na téma, zda-li je zabíják vykonávající spravedlnost odpravováním té největší verbeže stejně opovrhovánihodným vrahem jako vrah prostý... To je otázka k zamyšlení a ve filmu je i skvěle ukázané, jak nefunkční je soudní systém a jak spravedlnost nemá v takovém systému šanci. Snad každý zdravě uvažující občan musí usoudit, že taková sexy mamina s kulovnicí je pro společnost prospěšnější než justice, protože s vrahy a mafiány udělá jeden krátký proces, při němž v mžiku stihne obvinění i odsouzení a ještě ušetří nějaké ty kačky ze státní kasy, které by jinak padly na vydržování všelijakých psychopatických magorů ve věznicích. ()

Bragi66

Vy jste mi zabili manžela a dceru a já vás za to všechny pobiju. Takových filmů už byla spousta, ale na tohle se jako na oddychovku dá dívat. ()

Boby93

John Wick v dámském podání. Znáte ten pocit, kdy od daného filmu nic nečekáte a váháte, zda film pustit a nakonec jste rádi, že jste ho viděli?! Tak u této akční podívané jsem měl přesně takový konečný dojem já. Peppermint mi připadal jako mix Wicka, Exqualizera, Přání smrti a Sicaria (Nesrovnavám, nepoměruji, pouze připodobňuji). A to určitě dobrá poznámka. Komentář může obsahovat mírné spoilery. Hned v úvodu dostáváme vyvražďovací porcičku, poté snímek přejde do minulosti, do normálního rodinného soužití se všemi strasti, průměrnosti, ale i šťastnými okamžiky. Dorazí ovšem nečekaná tragédie, která velmi hořce tyto rodinné chvíle na vždycky ukončí. Matka a manželka (Jennifer Garner) v den dceřin narozenin přijde o to, co nejvíce milovala. Ona však má to štěstí, že přežije, a i přes zkorumpované vládní korporace může po delším tréninku vykonat spravedlnost po svém. V jejím případě tedy na všech zúčastněných její ztráty, ale i těch, co neučinili spravedlnosti za dost. U tohoto díla mě překvapilo odhalení dobrého a zlého policisty vyšetřovatele, ten co se tvářil a choval jako člen gangu, tak nakonec byl ten dobrý. Naopak ten, u kterého mi přišlo, že jako jeden z mála se snaží do role vdovy vcítit a pomoci, byl na té druhé straně... Jednoduše mě film zaujal a bavil, dobře zvládnuté role a hlavní postava zahrála velmi sebevědomě. Asi nejlepší ženská vyvražďovačka se zabijákem ženského pohlaví, jakou jsem viděl (moc jich nebylo). Nakonec možná akčním snímkům s pomstychtivýma tvrďačkami přijdu na chuť a možná, že bych uvítal i tu možnost Postradatelních v sukních, pardon, s neprůstřelnou vestou a plným zásobníkem. 80% ()

raininface

Dobrý nářez: nenudil jsem se ani chvilku a to se mi často nestává. Akorát mě trochu iritovala ta Rileyina paruka, ale tak strašný jak v dederónských indiánkách to zase nebylo. ()

LenaSovi

Ač některé scény přehnaně nereálné a místy jsme se museli až smát té absurditě, kdy Jennifer Garner měla snad víc životů jak kočka, ale vesměs byl příběh docela dobře postavený a drželi jsme jí palce :) Vyřešit spravedlnost po svém. Ten konec byl nečekaný, nenudili jsme se. Taková fajn oddechovka na sobotní večer, možná ještě jednou na to koukneme, ale víckrát už asi ne. 4 hvězdičky hlavně za Jennifer Garner, která umí hrát fakt kdeco ;) ()