Tajomstvo domu s hodinami

• Česko Čarodějovy hodiny (viac)

Keď sa 10-ročný Lewis (Owen Vaccaro) dozvie, že sa musí presťahovať k svojmu strýkovi, netuší aké magické dobrodružstvo ho čaká. Jeho novým domovom sa stane rozľahlé starodávne sídlo, v ktorom, ako čoskoro zistí, sa dejú veľmi čudné veci. Strýko (Jack Black) a jeho susedka (Cate Blanchett) sú totiž čarodejníci a už dlho sa snažia rozlúštiť tajomstvo strašidelných hodín, tikajúcich v stenách domu. Podarí sa im s Lewisovou pomocou hodiny zastaviť a odvrátiť tak apokalypsu, ktorú kedysi dávno naplánoval jeden zlý čarodejník? (Forum Film SK)

BlackAdder87

Nic, co by jsme už neviděli 100 x v jiných filmech. Srdcovka, kterou bych chtěl vidět zas a znovu, se z toho bohužel nestane, ale jako film na zaplácnutí nedělního odpoledně mě docela slušně zabavil. Příjemná oddechová jednohubka. ()

Kushina

Taková hezká příjemná pohádka pro děti na dobrou noc. Bylo to opravdu amatérské podání, ale přesto to v tom dětském slova smyslu nenudilo. 55% ()

Franki69

Filmy s čarodějema se v čele s Fantastickými zvířaty opět derou do popředí a tady je jeden z řady těch novějších. Nijak nevybočil nad průměr a pomalu a bez lítosti upadne v zapomnění, jako třeba Čarodějův učen s otřesným Nicolasem Cage. Čarodějovy hodiny jsou ale oproti „učňovi“ daleko víc ukoukatelné, neberou se tak vážně a místy jsou i dost zábavné. A jelikož se hlavní role zhostil Jack Black, čekejte i občasné nechutné šílenosti (naštěstí jich není moc, vlastně jen kadící křovinatý okřídlený lev a okopírovaný vtípek z Deadpoola 2). Jack Black drtivou většinou filmu přehrává méně, než byste čekali a Cate Blanchett je jako „purple witch“ naprosto okouzlující. Chlapeček v hlavní roli vadil jen trošku, vlajkoslávu ale kvůli němu nikdo vyvěšovat nebude. Vlastně je to ideální film pro celou rodinu, zabaví a neurazí. Ode mne 75 %, a procenta nad sedmdesátkou jsou za závěrečné rozstřelování oživlých halloweenských dýní. ()

imaginer21

Umčte už to uřvaný děcko! Jako jestli tohle byl castingový aspekt, rejža musel bejt těžce zhulenej, že sáhl zrovna po tomhle prckovi. Ale jinak rádoby scary pohádku dost zahraňuje Black a především pak hláškující dáma Blanchettová. To překvapivě zdařilé špičkování bych klidně rád viděl v nějaké jejich další společné filmové spolupráci. ()

brasek

Budem rád ak Eli Roth sa bude venovať takýmto príbehom pre deti a nebude zasahovať do žánru horor, ktorému absolútne nerozumie. Absolútne detská záležitosť a z tohto pohľadu spokojnosť. Snímok je detská fantasy rozprávka, žiadny mysteriózny thriller či dokonca horor. To zase niekto zavádza. ()

Fjera

Jack Black a Cate Blanchett skvělí a zábavní. Ale Owen Vaccaro byl občas otravný s tím neustálým brečením a ječením. Jinak fajn oddechovka na nedělní odpoledne. ()

gpx

Rodinný film o čarodějích, který je plný efektů, ale i přesto strašně prázdný. Stejně jako většina filmů s J.Blackem. ()

bigmatko

pomerne zbytočný film, ktorý bohužial nemá čím zaujať ani deti ani dospelého diváka. blacka mám rád ale toto mu moc nevyšlo. jedinou takou pozitívnou stránkou filmu je retro dizajn a vizuál domu s hodinami. Mágia je priam trápna a humoru je tam tiež pramálo. ()

pichta

Nič moc. Bolo to velmi infantilne. Tie niektore sceny boli skor pre deti 10+, no ine zase skôr 18+. Akosi ten film nebol vyvážený. Občas až groteska, občas trápnosť, občas nuda. Akosi sa dej nevedel vyeskalovat. Žiadne napätie pre diváka. Trochu zauzlenie deja. Graficky dobte spracovaný film. Dlho bol bez nejakeho cieľa. No tento film nebol zdaleka ako v traileri. ()

ssarka

Film se mi líbil,navzdory tomu,že od Blacka jsem neočekávala vůbec nic.Ani chvíli film nenudí,má smysl,krásných rychlých 105 minut a ty hororové prvky jsou opravdu dobré.Zasloužené pěkné 4 hvězdy. ()

Pavlo

Sedou farbou vyfarbeny dobry potencial - dej je zaujimavy, no v tomo prevedeni mu nieco nezabudnutelne chyba {nestacili ani herecke esa}. Film na jedno pozretie a vobec ma to nenavnadilo siahnut ani po knihe. Skoda. Snad nabuduce. ()

soukyd33

1. Ten kluk je debil, a pořád jenom řve. 👎 2. Dobrý příběh.👍 3. Je to celkem vtipný. 4. Ty děti jsou tam až moc, a dělají problémy.👎 5. Kouzla jsou fajn!👍 6. Děti jsou debilní. 7. Skončilo to dobře, ale to už jsme věděli na začátku. 8. Ukryté hodiny byly super. 👍 Nedoporučuji nikomu, kdo nemá rád dětský pláč. Jinak dobrý. Hvězdiček 2 ()

Accuphose

Vlastně ten film je blbost, ale pokud to srovnám s předchozím Králíčkem Petrem a Kryštůfkem Robinem, tam kde to mírně zaostává v mluvené podobě, tam to zase exceluje vizuelně. Ani jeden z těch 3 filmů bych si asi znovu nepustil, ale i tak to stačí na 2 hvězdičky a v rámci kategorie si můžete zase jednu přičíst. ()

Ajfist

Tohle bohužel není pro děti a duševně chudší jedince.Ti to nepochopí.A stejně tak by to neměli hodnotit ti jejichž žánrový zájem je někde jinde.Někteří jedinci tohle ohodnotí třeba i jako odpad a u Lego příběhu slintají blahem a prdnou mu plný počet hvězd. ()

Bogrant

Detinská fantasy rozprávka pre stredne veľkých (i malých), ktorej úlohou bolo zrejme len zabodovať počas halloweenskeho obdobia, bez nijak zvlášť veľkej snahy o precíznosť. Hororový fajnšmeker Roth tentokrát neuplatňuje takmer žiadne prvky tohto jeho obľúbeného žánru, skôr sa snaží predniesť jednoduchú story bez akejkoľvek vady na kráse. Nič extra naviac sa tu nedeje. Napokon jediným pozitívom teda zostáva elegantne hravá Cate, prekvapivo málo iritujúci Black a pomerne zdatná vizuálna stránka, vďaka ktorej to aspoň nevyzerá ako céčková verzia Pottera. Inak samozrejme blbina. ()