Spider-Man: Paralelné svety

• Česko Spider-Man: Paralelní světy (viac)

Nosiť modro-červenú masku nikdy nebolo nebezpečnejšie! Po tom, čo tínedžera Milesa Moralesa pohryzne rádioaktívny pavúk, musí sa naučiť, ako sa stať Spider-Manom. Pomôže mu v tom Peter Parker a ďalší pavúčí hrdinovia, ktorých diabolský Kingpin preniesol z iných dimenzií. Podarí sa im Kingpina zastaviť skôr, než Brooklyn zhltne čierna diera? (Itafilm)

Kritickej

8/10 Perfektní důkaz, že i stále dokola vyprávěný příběh se dá podat jinak, nově, zajímavě. Když k tomu dodáte fantastickou animaci, vyleze z toho nejlepší Spider Man, který kdy vzniknul. ()

13Maty13

"You won't. It's a leap of faith."     /// Překvapení a animák roku. Unikátní, nápaditá, komiksová animace, která vypadá dechberoucně. Ovšem animace není to jediné dokonalé...film funguje i po stránce scénáře, humoru, nebo co se týče postav. Miles Morales je příjemná změna a moc mě bavil. Za mě jeden z nejlepších filmu roku!   / Hodnocení: 9,5/10. ()

mrtvej_pes

Ekvivalent býti diagnostikován s ADHD a zároveň trpět epileptickými záchvaty. Poprvé jsem to viděl v roce 2019, ale od té doby je to vlastně jen lepší a lepší. Jeden z nejpřevratnějších a nejlepších animáků všech dob. ()

Little_Sawy

Animovaného Spíďa jsem nikdy moc neskoukla, tudíž, když má jinou farbu pleti, to mě krapet odradilo. Ale musím přiznat tohle bylo celkem povedený komixovský superhrdinský voalá! ()

sammikk_

První filmové uvedení Milese Moralese, které započalo revoluci animace a evoluci superhrdinských bijáků. Audiovizuální porno s obrovskou kapkou artu! Vcelku silný příběh, a skvělý dabing. 9.5/10 ()

Rebel24

Prvý Spider Man v animovanom komiksovom vydaní prišiel v čase, kedy bolo MCU v top forme, Hollandov Spider Man sa iba rozbiehal a Multiversum už bolo v plane. A preto aj z týchto dôvodov pre mňa tento film nebol ani zďaleka niečím novým a prevratným z hľadiska deja, v zásade ide o šablónu charakteru a postavy Spider Mana s dôrazom na osud, ktory ho skratka neminie. Animácia v modernom šate je zaujímavá, ale zvykol som si na ňu až na druhé pozretie, nedokáže sa ňou minimálne v prvej časti dostatočne preniesť emócia na postavy a následne i diváka v plnej miere, avšak štýl je fresh a najmä každým pozretim naberie na intenzite než ju strati. No I tak som snímku oveľa viac docenil až vďaka výbornej druhej časti, inak by išlo o priemer. 73% ()

DanGreyman06

Další skvělý film, který ukazuje sílu charakteru Spider-Mana, ikdyž se zrovna nemusí jednat o Petera Parkera. Miles Morales je skvělá postava a vůbec mi nevadilo, že hlavní postavou ikdyž ono jak se to vezme. Miles zde přebírá pavoučí žezlo po Peteru Parkerovi, který ještě předtím omylem otevřel portál do paralelních světů, díky přístroji od Kingpina. A tak se zde setkáváme s všemožnými verzemi Spider-Mana. Příběh je skvělý ikdyž s trošku slabším a pomalejším začátkem kdy jsem se u filmu celkem nudil. Jinak zbytek filmu je perfektní. Soundtrack je taky lahoda pro vaše uši a ta animace? No to je božské dílo! Pokud jste fanoušci Spider-Mana, tak tento film musíte vidět! ()

Xmarc

Fajnový animák o super hrdinech, kterému snad nic nechybí. Hvězda navrch za opravdu originální animované zpracování. ()

Tomas.Abi

I když nejsem skalním fanouškem Spider-mana, filmy od Sama Raimiho jsem si vždy užil a mám je rád do dnešních dnů. Spider-man s Tomem Hollandem jsem viděl, ale už si ani nepamatuji, kdo a s kým bojoval, takže tomuto filmu jsem se vyhýbal jak jen to šlo, protože jsem nebyl zvědavý na další film o Spider Manovi. Co by mi asi také mohl dát, že ?? Opak je ovšem pravdou. Náhodou jsem se k tomuto filmovému dílu dostal, a musím přiznat, že mě od první chvíle naprosto uchvátil. Vizuální stránka, na které film očividně staví, je naprosto úžasná, ale na to abych tomu dal plný počet hvězd by to nestačilo, takže vše poté dotahuje velmi solidní příběh, s velmi solidními nápady paralelních spiderversů. Lehkému klišé se sice nevyhneme, ale je to na únosné mezi. Pro mě osobně jde o nejlepší Spider-man film od druhého Spider mana s Tobym Maguirem. Tento film mě zanechal ve stavu, kdy mám palec nahoře a srdce na dlani. ()

motyka52

Je to skvěle animované, náramně vtipné, má to výbornou hudbu, charaktery a je to protkané řadou odkazů. Je to prostě zábavné. Jen jsem se teda moc neorientoval v tom, co se tam děje. ()

MrDuri

To bola jazda! Záplava skvelých nápadov srší snáď z každého záberu. Snímka výborne pracuje s legendárnym univerzom a chrlí jeden trefný odkaz za druhým. Síce by som film možno o čosi skrátil a miestami sa toho na môj vkus dialo na plátne až príliš veľa naraz, Spider-Man: Paralelné svety je znamenitý animák, z ktorého budú fanúšikovia pavúčieho muža v siedmom nebi. ()

ArchAngel_

Animák roku 2018 naprosto bez konkurence ... není to úplně pro děti, má to docela složitou stavbu příběhu a postav i mnoha narážek, ale právě to je na něm zajímavé. K tomu parádní nápad, parádní provedení prostě velké překvapení. A to na kreslené filmy do kina moc nechodím. Každopádně tohle je snad lepší než jakýkoliv hraný Spider-man ... už se těším na další díly :) ... ()

oskar3

Film jsem viděl včera a podle mého nic moc. Grafika udělaná na 3D, takže si říkáte, že brýle asi nedodali. Někdo se snaží napodobit Deadpoola a nejde mu to. Upřímně byly to zabitý 2 hodiny nudou. :( ()

Bion

Za mňa najlepší a najkomiksovejší Spider-man, navyše v parádnom inovatívnom šate. Videl som ho v Slovenskom dabingu ktorý ako to už pri animákoch býva sa podaril na výbornú a vôbec vďaka nemu nevyzneli Paralelné svety rozprávkovo, práve naopak. Škoda len niektorých efektov pri ktorých som mal v kine pocit, že nám pustili film v 3-D len akosi nám zabudli dať okuliare. Dokonca som si dal tú námahu opýtať sa či naozaj nedošlo k chybe priamo uvádzačov. Až a túto drobnosť (stále som presvedčený, že možno predsa len nešlo o úplne ostrú verziu) tomu animáku nechýba typický humor a akčné scény, či klišovitosť, avšak najsilnejŠou stránkou je práve príbeh a niekoľko naozaj zaujímavých momentov či pokukovanie po pravoverných komiksových fandov nehovoriac o určitej dávke vážnosti. Niektoré momenty sú naozaj veľmi temné, takže vzhľadom na pre kombinovanosť upútavok s množstvom alternatívnych hrdinov a pretínajúce sa svety musím povedať, že presne takéhoto Spider-mana si fanúšikovia zaslúžia. Fungujú v ňom emócie i popkornová zábavka a určite si ho vychutnajú ako deti tak i rodičia. Za mňa veľmi milé prekvapenie a dúfam, že sa čoskoro dočkáme ďalšieho dielu, nehovoriac o tom, že práve takýmto prevedením by sa mali inšpirovať aj iné komiksové značky. A to som prv tomuto filmu fakt neveril... ()

Salinho92

Možná vůbec nejlepší Spajďák co je. Ta animace je fakt zajímavá, hudba se mi hodně líbila a hodně sem se nasmál. Moc moc dobrý. ()

Tobias_Sin

Film má výborný a řekl bych originální kreslený styl, což jakmile si na něj člověk zvykne, tak si ho stoprocentně užije. Děj, postavy, hudba, dávám palec nahoru! Trochu mě brzdilo to neustálé.. a však už to znáte.. kousnul mě pavouk... když to člověk slyší 5krát a více, už je to vážně hodně. Jinak záporáci skvělí! ()

m.kucharr

Od filmu jsem upřímně nic nečekal. Přišel jsem do kina nic jiného nedávali. Říkam si jo to bude dobrá oddechovka. Ty kráso jsem se hodně zmýlil. Hned od začátku film nabral suprové tempo. Akce, vtip, napětí. Všechno tam bylo. Suprová adaptace Spider-man komiksů vlitá do jednoho suprového filmu. A prostě Spider-vepř :D sorry jako to byl gól :D. ()

dr.slam

Ou jéééé Spajdý je zpět v plné parádě...… Na základě hodnocení jsem se po dlouhé době odhodlal do kina a VELKÁ spokojenost. Viděno ve 3D-vřele doporučuji. Spajdý prasátko s cz hlasem Petra Rychlého chci domů :-) :-) ()

Nicolas Cage potvrzen jako hraný Spider-Man Noir

Nicolas Cage potvrzen jako hraný Spider-Man Noir

14.05.2024

Nicolas Cage brzy obleče černý baloňák a klobouk, už je to snad jisté. V úterý 14. května totiž bylo z příslušných míst oficiálně potvrzeno, že si skutečně má zahrát hranou verzi postavy noirového… (viac)

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Noirový Spider-Man míří na Amazon

Noirový Spider-Man míří na Amazon

11.02.2023

Zaujala vás výrazná, byť kratičká role Nicolase Cage v animovaném Spider-Man: Paralelní světy coby verze noirového Spider-Mana? Pak pro vás mají Phil Lord a Chris Miller (Jump Street 21, LEGO® příběh… (viac)