Spider-Man: Paralelné svety

• Česko Spider-Man: Paralelní světy (viac)

Nosiť modro-červenú masku nikdy nebolo nebezpečnejšie! Po tom, čo tínedžera Milesa Moralesa pohryzne rádioaktívny pavúk, musí sa naučiť, ako sa stať Spider-Manom. Pomôže mu v tom Peter Parker a ďalší pavúčí hrdinovia, ktorých diabolský Kingpin preniesol z iných dimenzií. Podarí sa im Kingpina zastaviť skôr, než Brooklyn zhltne čierna diera? (Itafilm)

Pawlisman

Ano, toto je moderní, ano toto je smysl filmu - umění. Takto kvalitní práce by měla být viděna častěji. V rámci svého pole na výsost skvelé. Navíc asi 3 záchvaty smíchu. Prostě paráda. ()

Antaeus

Ja ako Spideyho skalný fanúšik sledujem jeho kariéru od svojich 6-tich. A keď som sa dopočul o tomto tu, myslel som si "iba ďalší klon so Spideyho menom, ďalšia volovina a aby sa jeden pavúk neokukal, dajme ich sem rovno niekoľko". Tak som si našiel čas a viac-menej z akejsi infantilnej "povinnosti" som sa do toho predpojate pustil. No najpr som myslel, že dám 1 max 2 hviezdy. Presnejšie CHCEL som dať 1 max 2 hviezdy nasrany, že zase mutuju už tak dosť zmutovaneho pavúka. No ale potom skončili uvodne titulky a.. Boha jeho! Ono je to fakt dobré! Napriek tomu, že už nejakú tú dekadu nepatrím ku cieľovej skupine tohoto pocinu, bavil som sa až po potitulkovu scénu. ()

Gulde

Skvělej, pohodovej film, u kterýho se mi hodně líbilo, že si dělal srandu sám ze sebe i z těch klasickejch suprhrdinovskejch klišé, a to navíc nenucenou, zdařilou formou. Ale co mě u tohohle filmu nadchlo byl neskutečně parádní komiksovej 3D "look". ()

Sentido

Nejlepší Spiderman stříbrnýho plátna ke dnešnímu dni! Dobrý v každý svojí rovině—animace(!), humor, lehkonohost sociálně kulturního komentáře a fantasticky současnej origin, kdy je Peter Parker reliktem doby minulý a Miles Morales je Spiderman hodnej 21. století. PS—A je to i první důvod k radosti, že filmová licence Spidermana zůstává pod křídly SONY, která ze zoufalství experimentuje a inovuje. Pod Disneyho Marvelem by tohle vzniklo jen těžko. ()

Saur.us

Animovaná bomba nejen tohoto roku! Audiovizuální extravaganza kombinující několik animačních stylů, skvělé propojení animace s komiksem, nápady, nápady a ještě jednou nápady. Dechberoucí akce, extrahutný soundtrack D. Pembertona. Navíc velice slušný příběh, humor a výborné postavy. Tenhle animák strčil všechny dosavadní filmové Spider-many do kapsy. Nejlepší pocta S. Lee a S. Ditkovi, jakou si zasloužili. ()

TheHofi

Naprosto chápu,že tenhle film vyhrál několik cen jako animovaný film roku. Tady je všechno skvělé postavy, míchání vtipných scén se smutnými, funguje a hlavně tu je skvělá a unikátní animace, která vypadá nádherně a po dlouhé době je to skvělý film, ve kterém hraje teda sice jen dabuje, ale je tu tak to je Nicolas Cage, který točil poslední dobou fakt velký sračky, tak tady konečně baví. Co bych řekl na závěr, tak to je to, že je to zase skvěly film se Spidermanem ano Homecoming mě bavil, ale něco tomu chybělo, ale tady to funguje vše a já to můžu doporučit a chci, aby bylo víc filmů s tímhle typem animace a to je poslední co řeknu za mě je to pecka která si zaslouží vaší pozornost 95%. ()

Bozvav

Jako nefandu kreslených komiksů mne nechal tento film zcela chladnou. Vyloženě jsem se nenudila, ale že bych byla nějak odvařená, tak to nikoliv. Za mne neobjektivních 50% ()

Grizzly

Miles Morales je dost otravná postava (bohužel navíc hlavní) a osobně nemám rád ty negerský píčoviny jako sprejování, rap atd. Klasický hláškující Peter to není a známý hravý Spider-man to taky nikdy nebude. Taková je ale asi dneska doba a tohle je zřejmě puberťák-co-dělá-spidermana pro rok 2019. Škoda. Vizuál je ovšem fakt precizní a atmosféra (minimálně první půlky filmu) úžasná. Poslední třetina trochu patetická a poučná, ale to k tomu patří. Protože opravdovou hlavní postavou je Spider-man a Peter Parker Jakea Johnsona vládne tak to trošku přestřelim. 80% ()

Chundys

Suprový animák. Sony se v roce 2018 činil a to velice :-). Naprosto parádní soundtrack a ta animace a celkově to šlapalo parádně. Nevěřil jsem tomu, ale užíval jsem si to na plné obrátky a možná jinde v paralelním světě jsem na to šel i do kina. Bohužel tady ne :-) Škoda převeliká mě se to naprosto líbilo :-) ()

KosiR_ksr

Výtvarně velmi pěkné a neotřelé převedení komiksu na plátno. Po všech nepříliš vydařených Spidermanech v podání Sony se těžko dá věřit, že se snímek vydařil nejen výtvarně, ale také po stránce scénáře, který má tah, je hravý a zábavný. Pro mě to bylo nečekané překvapení. ()

ROCK,THE

napínavá akční zábava pro každého kdo má rád oddechový, napínavý a animovaný film. Tak jednoduše bych popsal nového Spider-mana. Rozhodně potěší fanoušky i obyčejné diváky co neví na co zajít. Užijte si tedy další jízdu s dobrým sousedem jenž si říká... SPIDER-MAN:PARALELNÍ SVĚTY Mé hodnocení: 9/10 ()

Gastovski

První polovina je nejlepší a hlavně nejhravější záležitost, co se doposud pod značkou Mrvel podařilo zplodit. A to hlavně díky stylizaci a vizuálu, které dosud nebyly k vidění a působí opravdu cool. Nicméně druhá polovina všechnu předchozí snahu o originalitu zdatně pohřbívá pod nánosem tuny klišé, které se dávkují podle zaběhnuté komixové šablony jedno za druhým. SPOILER!: Hledání sebe sama a cesty ke svým schopnostem, strýček záporák, tatík, který se přimotá v těch nejpříhodnějších chviličkách atd. A závěrečný interdimenzionální mišmaš je přeplácaný už moc, ostatně jako každá hraná mrvelovka v závěru. V tomto filmu vidím promarněný potenciál komixárny, která mohla přepsat léta zažité standardy. Má sice vymazlený vizuální kabátek s pár skvělými nápady v kapse, ale postava v něm oblečená je tuctová a okoukaná. Lepší průměr. ()

Pidzey

Skvělé. Jeden z nejlepších komiksových filmů co sem viděl. Hezky odsýpá, je vtipný („Co bych dělal já, kdybych byl já.") emotivní a najdeme tu i nějakou tu osudovost. I když je to hlavně o Millsovi, tak vztahy s ostatními Spidery jsou fajn a každý z nich dostane svou chvilku slávy. Možná bych uvítal, aby ostatní dostali ještě trochu víc prostoru Závěrečná půl hodina je snad ještě barevnější, než celý zbytek filmu, ale je to nářez. . Animace je neuvěřitelná a doufám, že tohle bude standart dalších animovaných filmů. (Protože Gwen je roztomilá) Zase jednou film, co mě donutil dát absolutní hodnocení a napsat koment. Děkuji. ()

Aurus

Tenhle film je za mě 2 nejlepší Spiderman film,2 nejlepší Marvel film a 2 nejlepší film který sem kdy v životě viděl. Film má nádhernou animaci, nádherný příběh velmi sympatycké postavy a velmi výbornou hudbu. Postavy si zamilujete. Film má 85% nezaslouženě, zaslouží si 95%. Za mě 10/10. ()

Nicolas Cage potvrzen jako hraný Spider-Man Noir

Nicolas Cage potvrzen jako hraný Spider-Man Noir

14.05.2024

Nicolas Cage brzy obleče černý baloňák a klobouk, už je to snad jisté. V úterý 14. května totiž bylo z příslušných míst oficiálně potvrzeno, že si skutečně má zahrát hranou verzi postavy noirového… (viac)

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Noirový Spider-Man míří na Amazon

Noirový Spider-Man míří na Amazon

11.02.2023

Zaujala vás výrazná, byť kratičká role Nicolase Cage v animovaném Spider-Man: Paralelní světy coby verze noirového Spider-Mana? Pak pro vás mají Phil Lord a Chris Miller (Jump Street 21, LEGO® příběh… (viac)