Take me out

(relácia)
  • Česko Take me out
Súťažný / Zábavný
Slovensko, 2017, 16x90-110 min (Alternatívna 10x57 min)

Šou, ktorá je úspešná vo svete, konečne prichádza aj na Slovensko! Tridsať nádherných žien zo Slovenska a z Česka sa v šou Take me out menia na šelmy, pred ktoré postupne prichádzajú štyria nezadaní muži. Single muž sa pokúsi tridsiatku žien zaujať najprv len na prvý pohľad, neskôr prichádza na rad video, v ktorom o sebe prezradí viac informácií a na konci si pre ženy pripraví špeciálnu tajnú zbraň, ktorú použije ako tromf. Ženy prítomných mužov hodnotia, občas aj poriadne skritizujú a postupne, pokiaľ ich muž nezaujme, stlačia červené tlačidlo. Na konci si single muž vyberá zo žien, ktoré červené tlačidlo na svojom pultíku nestlačili, a ak si obaja padnú do oka, odchádzajú na romantické rande. Rodí sa začiatok ich lásky. Zábavná šou, v ktorej nie je núdza o zábavu, emócie ale i silné slová. (TV JOJ)

Lukrecie odpad!

To je ale pipkárna povrchní :D :( Nechápu proč musíme přejímat každou kravinu, ještě že máme inteligentní publikum, které to vyhodnotilo "po našem". Některé přišly evidentně vyvalit svoje silikony a ulovit pracháče tím, že si udělají reklamu. Jestli tohle prezentujete jako zábavu, tak za mě ztráta času. ()

Dale odpad!

Tak som si povedal, že budem na dve hodinky masochista a pustil som si jednu epizódu tejto veľkolepej show. Nepovedal by som, že je to úplné dno televíznej zábavy, boli už programy aj na nižšej úrovni (Farma, Vyvolení...), no veľký rozdiel medzi všetkými týmito formami zábavy pre jednoduché masy nie je. Stačí pár minút a zopár viet zoznámeniachtivých slečien a príde vám nevoľno, no hlavne veľmi rýchlo pochopíte, že minimálne 95% z nich tam je kvôli niečomu úplne inému - zviditeľniť sa a zarobiť. Takže robia show a odpálkujú každého chlapa a aj keby tam prišiel pán dokonalý, tak by na ňom za tie 2 minúty našli milión chýb. Alebo možno vôbec nič nehrajú, ale naozaj sú také husi, čo na každom hľadajú len chyby, hlavne že oni sú tie najkrajšie, najlepšie a najdokonalejšie. V tom prípade im ani nemusím želať, aby si nikdy nenašli vzťah, lebo to u nich nehrozí. A nebudem radšej želať nič ani našim skvelým komerčným televíziám, lebo to nemá žiadny zmysel, tie budú vysielať stále len takéto sračky, dokiaľ je dosť tupých divákov, ktorí na to čumia. Ja až taký masochista nie som, toto mi stačilo na dosť dlhú dobu. Len ľutujem tých chlapov, ktorí do toho šli s očakávaním, že si tam niekoho nájdu, ale toho by asi tiež nikto normálny nebol schopný, tak nech si to užijú a vyžerú od tých primadon až do dna. ()

nudlis odpad!

Tvl, chlubit se tím, že člověk účinkoval nějakém v pořadu pro chudé duchem, to chce mít opravdu absolutně vygumovanou palici :-))) To je ještě vyšší level než na takovej pořad vydržet koukat v bedně dýl než 10 minut. Ale, jak je jistě zřejmé, takové "účinkující" opravdu nelze za nic obdivovat. A už vůbec ne za odvahu tam jít. Protože "odvaha" je slovo, který se používá v úplně jiným kontextu. No nic, no. V poslední době mám pocit jakoby se český "televizní kanály" trumfovaly v tom kdo vyprodukuje větší sračku. Zatím (aspoň u mě) vede tzv. TV Barrandov. Ta je sraček tak přeplněná, že jsem si jejich kanály musel vymazat se seznamu stanic ve svý bedně. Aby mi ty sračky ani omylem nevytekly do pokoje. Ale Prima se na ně začíná povážlivě dotahovat ... ()

salahadin odpad!

Nevěřil jsem Luďkovi Staňkovi, že je tohle až taková cocotina, za jakou ji označil. Mýlil jsem se nebetyčně. Stačilo pár sekund a věděl jsem, že jestli okamžitě nevypnu tu bednu, budu mít těžkou újmu na zdraví. Takže asi jen tolik, že do jednoho slepičince, složeného z fakt nehezkých slípek, dorazí namistrovaní kohouti, kterým stojí..........za to se ztrapnit. Kde je Slávek Boura? Svýho času to byl shit, no v dnešní konkurenci ULTIMÁTNÍCH pi****vin by to byl pořad na úrovni. K anglickému názvu tohoto stupidního shitu mě napadá jen název písničky od skupiny Helloween: I WANT OUT!!! ()

Luk Skywalker

Nízké hodnocení se zde dalo očekávat. Viděl jsem první díl - jestli je anglický název původní, tak původ v USA se nezapře, party styl show a všichni si to užívají, to je hlavní negativum. 30 žen dává šanci, že si nejspíš nakonec muž vybere či nějaká zbude a půjdou na rande, výsledek jak to dopadlo je na webu Primy. Zprvu teda muž nakráčí, něco řekne, pustí o něm video medailonek, ukáže se v něčem, co mu jde nejlépe a pak si vybere z žen, která mají zájem. ()