Rande naslepo

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2010, 51 min

Stále někoho hledáte, ale pořád to není ono? Jste akční a nebojíte se kamer? Vyberte si toho správného partnera nebo partnerku jen podle jeho hlasu, aniž byste jej viděli. Běžte do pořadu RANDE NASLEPO! Pořad Tv Prima uvádí Miloš Knor. (Handle)

Zeck odpad!

TV Nova má velkého konkurenta v průměru odvysílaných sraček na jeden rok. Pořád plný podplacených lidí, kteří si šli přivydělat sehraným divadlem, na které jim důchodci nalepení metr od televize vesele skočí a druhý den ho vášnivě rozebírají v přecpaném ranním MHDčku, kde zabírají místo pro děti jezdící do škol. Přirovnání Knorr a Knor se krásně nabízí, protože obojí je instantní a nedá se to sežrat. Trapné publikum olizující se nad stovkou podstrčenou za tleskání je obvykle debilní a kulisy studia připomínají americké, béčkové tv show z padesátých let. Nevím čím nás Prima "dostane" do kolen příště, chtělo by to obdobně nový a originální námět, třeba "skrytá kamera" a točila by zásadně tvůrčí oddělení TV Prima. To bysme se pobavili nad tím, co tam (ne)dělají. 15% 26.03. 2010 ()

WANDRWALL

Kolik je všude možně seznamek, kde jeden hledá druhého. O koho jde, o jaký vzorek povah, a jak jdou k sobě, proto jsou zřízené tyhle pořady. Nejvíce se mi líbila seznamka na TV MARKÍZA. Strávili spolu jen pár dnů, ale jak to většinou dopadalo? Ukázalo se, jak jsou nepřipravení na vztah. Dospělí lidé. Asi nečtou - Umění milovat, od Fromma. Pak se není čemu divit. Fuj! Dospělí lidé a tak nezralí. ()

Handle

A já myslel, že do takovéhle soutěže by se nepřihlásil ani ten největší zoufalec.. No co, samozřejmně mi bylo jasný, že to bude ztráta času. Ale co mě nejvíc vadilo byl ten ''humor'', pan moderátor se hold taky nevyznamenal. Avšak - i když vím, že je to kravina, stejně hvězdu dám, protože nemůžu říct, že jsem se úplně nudil.. ()

castor

Beru leckteré kolem uvedené kritiky, ale na druhou stranu se za občasné podívání nestydím. Ba naopak.. Protože skutečně odpadové jsou pro mě reality-výplachy typu Mladší o pár let nebo Druhá šance.. Rande naslepo je další unikátní přehlídkou křupanů, ale i těch, kteří to jednoduše chtějí zkusit (i když hledat životního partnera na základě několika vět a přes neprůhlednou stěnu je přeci jenom silné kafe). Přesto lahodná jednohubka, která po hektickém dni dokáže spolehlivě pobavit.. a na Knora se hůř dívá, ale vtipnou atmosféru udržet umí. ()

Lukoboss

To už tady snad jednou bylo ne? Může to být tak 15 let zhruba... No každopádně je to děs a je naprosto zbytečný se na takovej pořad dívat (nehledě na to, že je příšerný, když někdo do takovýho pořadu vůbec vleze). Jednu hvězdu dávám za Miloše Knora, kterej to aspoň trochu odlehčuje a sem tam mezi těma lacinýma vtípkama zazní i opravdu něco směšnýho. To je ale hodně málo na uznání nějaké kvality. ()