Pořad Rande byl koncipován jako televizní seznamka. Byl vysílán od roku 1997 na televizi Nova. Pořadem provázela manželská dvojice Slávek Boura a Markéta Mayerová. Z počátku usilovali tři muži o přízeň jedné slečny nebo naopak tři slečny o přízeň muže. Zájem byl projeven darováním jablka, naopak koš jablek znamenal nezájem. Později se schéma pořadu změnilo a o přízeň dotyčné či dotyčného usilovalo i deset soutěžících. (zdeny99)

acn

"Ahoj, jmenuji se Ukrutná Slepice a chci s Tebou strávit zbytek život v mém astrokorábu.". Intergalaktické shromáždění mrduplných samiček a aktivovaných světelných sloupů za účelem hromadné orální masturbace, kdy z huby všem lítají sračky proto, aby mohli svoje vajíčka naklást do žemle od vedle. Slávek po čase zavedl nové pravidla, kdy podmínkou pro zúčastnění nebyl jen ztopořený ocas a otevřená laskonka, ale taky vemena místo mozku a tričko v kalhotech. Z tohoto důvodu se na tomto gangbang shromáždění objevila i hvězdička Ashley, která později nalezla cestu aktivovaných světelných sloupů a rozhodla se stát útulkem pro osamocené ocásky. Ale abych jen nehaněl, občas se tam objevila pěkná ženská, která ale buď byla slepá nebo si s ezoterickýma rejnokama dala nějakou tu okenovou lázeň. Prostě komediální manéž k posrání. Jako vždy děkuji mentorovi z plazmy čtyřstěnné koule obalenou prdelí CaryMaryFuckovi za upload. ()

Krt.Ek odpad!

Zhlédnut pouhý útržek na nováckém retro kanálu Telka, který ale stačil k tomu, abych si udělal obrázek, jestliže ale někdo pochybuje o mé způsobilosti hodnotit tento rádoby seznamovací pořad, klidně ať mé hodnocení a komentář ignoruje, v tom nikomu nebráním... Doufám, že mě ale neprasknete, potřebuji totiž co nejvíce hodnocení a vedle toho i komentářů, LaSandra a Drsan40 se mně den ode dne vzdalují, musím tudíž zabrat. :-)) __ Rande může být užitečné, nezastírám, jeho užitečnost bych měřil tím, kolik spokojených partnerských vztahů vytvoří, čím také jiným, že? Je tu jedno velké ovšem, kardinální ovšem, Rande je více než poctivou seznamkou estrádou oživenou tím, kdo je a kdo vždy byl a bude divákem a členem klubu Planety Nova, tím, kdo je ochoten se v pořadech této televize zesměšnit. Slávek Boura, sám o sobě exot první velikosti, který se na obrazovce ku štěstí a zdraví diváku neobjevuje, se svou ex/manželkou(??) nevedou pořad, jenž má za úkol nespokojeným single pomoci najít životní oporu, někoho s kým můžou sdílet prožitky, životní radosti a strasti, komu můžou důvěřovat, naopak, oni moderují show, která zesměšňuje a banalizuje samotu a proces dvoření "lásce" je u něj roven nízkým hrám a laciným průpovídkám... Zkomercionalizovat lze opravdu vše... 0% ()

oskiii

Nášup. Šílené taneční kreace, předpotopní ohozy, toporná snaha si zadarmiko vrznout. K tomu roztěkaný Slávek s tílkem v uplých kalhotech a zlatou sponou na botech. Drtivá většina byla trapnost nad trapnost....ale s odstupem času se tomu člověk dokáže smát. DJ ICEMAN MAČKÁ VINYL! A PÁNOVÉ, KTEŘÍ MÁTE ZÁJEM SI O MONIKU ZAHRÁT, POJĎTE K NÁM! ()

herr_carter

Nevím, jestli doba tak pokročila, nebo byl zdejší casting tak marný, ale co sem chodilo za hovada (jak ženský,tak chlapi), to snad ani není možný - hlavní soutěžící měl fakt velký výběr, jeden za osumnáct a druhej bez dvou za dvacet (v lepším případě). Šance najít v tomto pořadu svou životní lásku byla tedy asi padesát na padesát, bohužel ale jenom asi 10 %..................moje hodnocení = 1,5 z 10. ()