Seznamovací reality show v Televizi Prima! Neobyčejné rande mladých lidí, kteří se vidí poprvé v životě. Moderují Tereza Šefrnová a Libor Bouček. (TV Prima)

Segrestor odpad!

Z tohoto pořadu jsem po jednom díle nabyl dojem, že jediným, kdo si nakonec zašuká, bude akorát ten moderátor Bouček. Což je s podivem, že? Ale to je zkrátka tím, že do pořadu jsou zváni neskutečně trapní panáci. Takové defilé okázalé trapnosti lze vysvětlit jedině tím, že mají lidé v dnešní době strach chlastat tvrdý alkohol a tak pravé křesťanské seznámení s opačným pohlavím občas zadrhne. Pak přichází na řadu televize, která tyhle trapné stydlivé ocasy a pitomé škaredé nány nažene třeba do Hurghady a tam je děj se co děj musí nějakým způsobem sblížit. Zaplaťte mi Hurghadu a slíbím, že se vydržím dívat na celý díl! Ale chci to nejluxusnější apartmá - přímo v Sheraton Soma Bay Resort nebo výš, konkubíny imrvére na pokoji, servilního majordoma a ochočeného sněžného tygra k posteli místo budíku. Díky, milá televize. Ale ušetříme oba, když se na to rovnou vysereme, že jo? ()

MM_Ramone odpad!

Televízna zoznamka. Primácka "Balírna". Reality show pre mladých exotov, ktorí sa snažia nájsť prostrednítvom tejto relácie svoju životnú lásku a hlavne sa zviditeľniť a ukojiť tak svoje exhibicionistické vášne. Točí ma telka! Nehorázna hlúposť. Navyše to moderuje silne zakomplexovaný Libor Bouček. Tento podivný človek, známy to paroháč, je spoľahlivou zárukou toho, že to všetko stiahne do odpadu. Takže žiadna výnimka, zasa odpad! ()

SOLOM.

Jo někteří aktéři byli vážně pěkní exoti. Podobné pořady ovšem dokázali vždy nalákat dostatečný počet čumilů, kteří to sledovali celkem pravidelně. Já naštěstí mezi ně nikdy nepatřil. Viděl jsem to asi dvakrát-třikrát, ale byla to zbytečná ztráta času. ()

duklak2

Pěkná trapárna, která si nezaslouží žádné hodnocení. Seznamovat se přes média může jenom ubožák. A povím vám, je vás opravdu dost. Vymlouváte se, že např. nemáte čas jít na zábavu a balit kočky. Jen se vám prostě nechce a radši sedíte doma na zadku a projíždíte seznamky, kde jsou jenom úchyláci. ()

Ajinka126

Z tohoto pořadu nikdy nezapomenu na hlášku jednoho účinkujícího, která byla: "Holky říkají, že mám pěkná záda!" :-D nejvtipnější na tom je fakt, že borec to myslel absolutně vážně... Jáj, někdy se fakt směju hlouposti jiných ()

cariada

Tohle se nechalo, jen jsem si říkal, že bych si tu dotyčnou nevybral a nepozval bych ji na večeři či zájezd co se tam dalo vyhrát. A důvod? Jelikož ten dotyčný pak měl udělanou schránku na vzkazy a měl mnohem větší šanci se seznámit. A na večeři či na zájezd jí mohl pozvat až dodatčeně. Takhle si na dovolené nesednou a jsou zase sami. Nenáročný pořad, který jsem měl docela rád. Docela by mě zajímalo kolik těch lidí spolu skutečně zůstalo, nebot seznamovat třeba kluka z Ostravy s dívkami s Prahy a Písku nemá smyl to prostě nemůže fungovat, výjimky se najdou, ale je jich minimum. Měli to udělat třeba po krajích, kdy je mnohem větší šance spolu vydržet. ()

sskrblik odpad!

Neubalují se tu ani jointy, ani doutníky. Spíše páry zoufalců nebo jen těch, co se snaží za každou cenu zviditelnit. Je to můj subjektivní názor, ale rande má být o intimitě a nikoliv mít při večeři k humrovému menü ještě kameru u xichtu. Aby toho nebylo málo, show moderuje Bouček vyboulenej. ()

Paity

Jestli pro něco naprosto platí, že to bylo trapárna na entou, tak je to právě Balírna. Navíc ještě uváděná skutečně nezvhledným Liborem Boučkem. ()

_aandyy_ odpad!

Ach, kde jsou ty skvělé časy Libora Boučka! :-D Tuhle blbost jsem viděla asi dvakrát a můžu teda k tomu říct jenom jedno - svaté Rande s Majerovou a Bourou. ()

kotasbk odpad!

Libora Bůčka by už z té televize mohli konečně vykopnut. Nejtalentovanější českej deb*l a kandidát na **** století. ()

Standey odpad!

Po shlédnutí jednoho dílu musím konstatovat, že mám minimálně na deset let vybráno... Takovou kopu lacinosti, trapnosti a neskutečné nucenosti hned tak někde neuvidíte. ()