Steve Ford (Bruce Willis), súkromný detektív z Los Angeles, si užíva bezstarostný život. Po tom, čo urobí láskavosť svojmu priateľovi, stane sa terčom útoku miestneho gangu. Nielenže mu vykradnú byt, ale mu ešte aj zoberú milovaného psa Buddyho. Steve je pripravený získať svojho miláčika späť za každú cenu a všetkými prostriedkami. Po sérii bláznivých pokusov psa ukradnúť začne Steve s gangom vyjednávať. Súčasne ho prenasledujú dvaja svojrázni samojskí bratia, pomstychtiví poskokovia miestneho úžerníka, a niekoľko ďalších veľmi podivných existencií. Svojimi činmi Steve celému svetu dokazuje, že pes je skutočne najlepším priateľom človeka. Je ochotný zájsť za hranice všetkých možností, len aby Buddyho získal späť. (TV JOJ)

arcticsky

Rád bych hodnotil výše - líbí se mi komplet obsazení a docela je to i vtipné. Nicméně nesmyslná spletitost děje a pointa - co to sakra má být? To si opravdu scénáristi nemohli sednout a zamyslet se? ()

Bozvav

Tak nevím, mám se smát nebo plakat. Hlavní protagonisté si tu srandu asi užili, ale mně je smutno z toho, jak se slavní filmový matadoři plácají od jednoho blbého počinu k druhému. Jedna hvězda za ztvárnění Momoova geng blba a jedna umolousaná za nejlepšího herce filmu - psa Buddyho. ()

BOURQUE

To, že B. Willis neurobil všetko pre „úspech“ filmu sa jednoducho nedá povedať. Keď je potrebný, tak je nahý, keď je potrebný, tak je z neho žena. Škoda, že J. Goodman, ako jeho parťák, nedostal väčší priestor. Z hľadiska príbehu akčná komédia so žiadnymi ambíciami. Z celkového hľadiska však to nedopadol tak zle, ako som si to na začiatku predpokladal. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Lyžař

Takova usmevna kravinka s Willisem. Jakoby zavzpominani na jeho krasny filmovy roky.. Bruce nahy a na skejtu? Kupa scen je tady naprosto skvelejch :-D a to i presto, ze je to vymysleny dost umele. ()

Cinematrix

Hodně odlehčená letní komedie, které paradoxně ublížila postava Bruce Willise v hlavní roli, protože od takového herce očekáváme něco trochu jiného, jaksi charakternějšího. Ale cožpak život je o tom, že chceme pořád to samé? Bruce Willis to dobře ví, a proto si v 62 letech byl ochotný strčit pistoli do prdele, zatímco fanoušci slova "odpad" si ji strkají akorát do pusy. Já osobně se bavil, pouze má přítelkyně konstatovala, že ten kaskadér, který místo nahého Bruce jezdil na skejtu, mohl mít o něco hezčí zadek. Podle mě mohl mít o něco hezčí hlavně ten skejt. Jinak Jason Momoa jako hodnej bad ass byl naprosto dokonalej. A John Goodman se svým pohledem smutného morčete rozhodně nenechá chladné žádné srdce, které se chce smát i brečet zároveň. Film určitě doporučuji. ()

Maximilianus

Taká klasická oddychová jednohubka. Podľa môjho názoru celkom fajn. Pripomínalo mi to, resp. zdalo sa mi, ako keby tvorcovia chceli napodobniť filmy ako RoadTrip alebo Hele vole, kde mám káru? Samozrejme to nebolo tak bláznivé, tak originálne a ani tak vtipné, ale určite nešlo o trápny a fekálny film a je fajn že si Bruce Willis stále udržiava zmysel pre humor. John Goodman je klasik, takže toho nemá zmysel ani riešiť. Thomas Middleditch mal menšiu ale aspoň nie úplne do počtu úlohu a Jason Momoa mohol byť využitý o trošku viac. Práve sa mi zdalo, ako keby tvorcovia nechceli prepísknuť ten dej, a to mi bolo sympatické. Nejedná sa o žiadne veldielo, ale o film ktorý neurazí a možno niekoho trochu pobaví. 6,2/10. ()

Likan7

Pátý element, Slzy slunce, Smrtonosná past, 12 opic, Šakal, Sin City, Armageddon, Vyvolený, Šestý smysl... Bruce Willis má za sebou tolik skvělých filmů. Hodí se pro komedie, akční, mysteriózní horory, prostě všude. Jenže teď mu je 63 a točí jednu kravinu za druhou. Tenkrát v Kalifornii není jiný. Přiblblá komedie, ve který se Bruce snaží získat svého psa. A to je celý. Občas se tam ukáže Jason Momoa, který je asi to nejlepší z filmu (wtf) a i když to trvá jen 90 minut, přijde Vám to jako dvouhodinovka minimálně, protože se šíleně nudíte. ()

waska

Ano, tyhle role by Bruceovi sedly, kdyby mu bylo o 30 let méně.. Nu což, občas vtipné situace, perfektní Jason Momoa, ale jinak průměr. ()

Psycho.R

Hodně sympatický překvapení. Jednoduše utíkající komedie, kde se stále kupí nové úkoly pro Brucovu postavu. Hlavně jde o film, který nezapadá do klasické Hollywoodské šablony scénářů a humor mi přišel originální. Jeden z posledních filmu, kde je Bruce Willis víc, než kulisa. ()

Sharpooter

Jako komedie na odreagování je to fajn, lehce nadprůměrné. Příběh se průběhem zamotává a rozmotává. Jsou zde scény, které zde vůbec nemusely být, ale moc jich tu není. Celkově je příběh lehce nadprůměrný. Kdyby se celý příběh netočil kolem psa, tak věřím, že by byl i podprůměrný. Prostředí Kalifornie je nádherné. Postavy jsou zajímavé a až na vyjimky dobře napsané (většinou jsou ty vyjímky vedlejší postavy). Na to, že je to komedie jsem se mockrát nezasmál, možná vůbec. Hercům jejich role sedla, jde vidět, že si opravdu dali záležet, aby se do svých postav vcítily. 6/10 ()

Ceberus

Dle zdejšího hodnocení jsem čekal nějaký těžký průměr, ale dostalo se mi velmi zábavného kousku, který se nebere vážně - Willis jako by se vrátil  do komediálních dob své největší slávy ve Smrtonosné pasti či Posledním skautovi. Věřím tomu, že i ostatní si své role velmi užili, zvláště Jason Momoa roli gangstera. ()