V téhle řadě na princeznu Bean čekají další trampoty. Třeba objev podmořského hradu, co skrývá různá tajemství, která by mohla změnit dějiny Země snů! (Netflix)

M.i.k.e

čtvrtá řada je zatím z celého seriálu nejslabší.Tu a tam sice vykoukne povedený vtípek či narážka, ale humoru dost ubylo a tvůrci se začali soustředit na příběh.Ten je ale takový překotný a přeplácaný a jelikož sem si moc nepamatoval předchozí řadu, docela dlouho mi trvalo než sem se vůbec zorientoval. Jestli bude za rok pokračování, tak na to velmi pravděpodobně budu úplně stejně. Ze začátku bylo Disenchantement fajn jednohubka, postupem času ale přestává být zábavná...60% ()

Lachtaan

Před čtyřmi lety nový seriál z rukou velikána animované tvorby Matta Groeninga byl jedním z nejočekávanějších nových projektů a u jeho začátků jsem se fakt bavil. Během let se z Disenchantment stal velký kůň netflixáckých animáků, s potřebou házet každým rokem kadenci 10 epizod ale došly nápady a letos si z té sérky pamatuju velký kulový. Ano, až takhle to bylo tentokrát nudné. [viděno na Netflixu] ()

GejmronCZ

Tak tahle série mi připadala mnohem lepší než ta 3. (tam mi vadil neustále řvoucí Zog a debilní loutka). Naprosto královsky jsem se bavil a každou jednu epizodu úplně chcal smíchy. Ty hlášky, co tam jsou jsou fakt perfektní a kolikrát jsou takové, že děti prostě nepochopí, ale my co víme, tak víme. Jediný, co mě fakt štve je zase mega otevřenej konec jako by to byla jenom půlka dílu. A ani to nějak nevybouzí na další sérii jako doposud. Docela škoda, ale zase síla, co se stane v sérii další. Jdu si asi namalovat nějakej brutální art, protože mě napadlo něco šílenýho. (Malovat zrovna neumim, takže to bude určitě odpadní záležitost XD) ()

Malarkey

Seriál začíná lehce příběhově slábnout. Jsou tu vysloveně průměrné díly a celý ten konzistentní děj směřuje Zemi snů do těžké deprese. Pořád to sice jako odpočinková záležitost funguje dobře, ale už to není tolik zábavné, na kolik bych si přál. Lucík (alter ego Bendera z Futuramy) šel těžce do pozadí a je to znát. ()

Petra321

Začalo to tak dobre... Svadba s Luciferom, útek z pekla, útek zo psychiatrie, Luciho skvelé hlášky... A potom prišiel moment, kde sa všetci stretli a od tej chvíle to išlo dolu vodou. Bolo odhalených množstvo podstatných vecí, ktoré bez pohýb pohli a ešte iba pohnú dejom, ale okolo toho sa dialo milión ďalších vecí, ktoré boli úplne zbytočné. Skvelé hlášky postupne ubúdali, ale záver sa opäť postaral o to, že si pozriem piatu sériu. ()

• V čase 4:15 si můžeme povšimnout komiksu „Futurama“ s Leelou a Bendrem na obalu. Jedná se samozřejmě o narážku na seriál Futurama (od r. 1999). (KGBelik)
  • Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)