Rozčarování

• USA Disenchantment
USA, (2018–2023), 22 h 59 min (Minutáž: 19–45 min)

Recenzie používateľa GejmronCZ k tomuto seriálu (6)

Série 3 (2021) (S03)

Tak to tu musím shrnout....POZOR SPOILERY Tohle je seroš, na který vyhlížím každou novou sérii s největším očekáváním, protože mě to extrémě uchvátilo. Když jsem uslyšel novou znělku, tak to bylo úplně jako nebeská hudba pro moje uši. Vtipných hlášek je sice méně se mi zdá, ale některé jsou fakt ultra top, hlavně s dabingem. Když byla ta scéna, kde se urážela Bean s Dagmar u toho vězení, tak nadávka "metráčku" mě sejmula nahned a okamžitě jsem dostal záchvat smíchu. Pak jak jí zase smashnula, když se za ní převlékla, to byl rekt jako svině a jenom "woooooooo, ooooo, coožee... XDDD". Nicméně se mi vývoj velmi líbí a jsem opravdu hrozně zvědavý, co se stane ve 4. sérii, protože poslední díl nám dává zatím nejvíc nezodpovězených otázek. Teď si vzpomenu na tyhle: Jak dopadne Zog? Kdo je tajemná postava v nebo pod peklem? Co bude s Bean a její matkou? Co bude s Lucíkem v nebi? Přežije Elfo? Jak to bude s královstvím? Co bude se Steamlandem? Jak je na tom Maru? OMG těch je!!!! ()

Série 4 (2022) (S04)

Tak tahle série mi připadala mnohem lepší než ta 3. (tam mi vadil neustále řvoucí Zog a debilní loutka). Naprosto královsky jsem se bavil a každou jednu epizodu úplně chcal smíchy. Ty hlášky, co tam jsou jsou fakt perfektní a kolikrát jsou takové, že děti prostě nepochopí, ale my co víme, tak víme. Jediný, co mě fakt štve je zase mega otevřenej konec jako by to byla jenom půlka dílu. A ani to nějak nevybouzí na další sérii jako doposud. Docela škoda, ale zase síla, co se stane v sérii další. Jdu si asi namalovat nějakej brutální art, protože mě napadlo něco šílenýho. (Malovat zrovna neumim, takže to bude určitě odpadní záležitost XD) ()

Tělo bez hlavy a hlava bez těla (2023) (S05E01)

To se mi zdá nebo je v tomhle dílu Uklida schválně podobná Ahsoce? Nebo alespoň situace, do kterých byla vhozena (nutnost se líbat s Elfem jako kamufláž - Ahsoka se líbala s Luxem Bonteri, když byli u Úmrčí hlídky.... a v obou případech mezi nimi trochu zajiskřilo) + reference na Temnou stranu při výslechu (hádám reference na Mortis a to jak ji přetáhl Syn a pak zabil). Jako docela jsem umřel v tu chvíli. Na tolik narážek v jednom díle jsem nebyl připravenej po letech. ()

Kdo zastřelil Elfa? (2023) (S05E05)

SPOILERY!!! Ten konec? To... mě... poser! Já už teď přesně vim jak to bude. No ty vole... Uklida je z budoucnosti a je to dcera Bean a Elfa! Na 100%! To je nářes. Proč vždycky cestování v čase všechno tak zamotá? ()

Domácí blesk není žádná věda (2023) (S05E06)

Tyvole, když Lucik hodil ten zvonek Elfovi o hlavu, tak já zrovna pil a málem jsem se zadusil. To jsem nečekal. To mě zabilo...málem. ()

Bitva o slzopád (2023) (S05E08)

Ohoooo, tak na tohle čekám od chvíle, kdy objevila svou magii! Tak se mi to líbí! Teď už jen bílé svatební šaty, hořící meč v pravé ruce a jiskření magie v levé + andělská křídla a je to dokonalý. ()