Královna Dagmar vyslýchá obyvatele Země snů. Chce zjistit, kdo ukrývá Beanino tělo. Luci zjistí, kdo je jeho otec, a sblíží se s ním. (Netflix)

GejmronCZ

To se mi zdá nebo je v tomhle dílu Uklida schválně podobná Ahsoce? Nebo alespoň situace, do kterých byla vhozena (nutnost se líbat s Elfem jako kamufláž - Ahsoka se líbala s Luxem Bonteri, když byli u Úmrčí hlídky.... a v obou případech mezi nimi trochu zajiskřilo) + reference na Temnou stranu při výslechu (hádám reference na Mortis a to jak ji přetáhl Syn a pak zabil). Jako docela jsem umřel v tu chvíli. Na tolik narážek v jednom díle jsem nebyl připravenej po letech. ()

Petra321

Ja som si začiatok piatej série naozaj užila. Luci opäť hviezdil a rovnako ako doposiaľ, aj tentoraz bolo niekde medzi primitívnym humorom ukrytých zopár hlbokých myšlienok. Bean je aj naďalej odhodlaná zachrániť Dreamland a Elfo je proste elfo. ()

Trevor

Tomu liberálnemu odpadu ľudskej spoločnosti už ne tie tupé lebky dobre mece...elfík má problémy z erekciou, kalendár s holými kurwami ktoré si inak ako roztiahnutím nôh nedokážu zarobiť je objektizovaním žien a okrem toho kopa sračiek o ničom...kam sa vytratil humor z prvých dvoch sérií netušia ani srnky ani ten dement čo k tomu píše scénar. ()

LachtanShows

Šílený animovaný středověk je zpátky ve své (naštěstí) poslední štaci a zatím to (bohužel) pokračuje šroubovaně přesně tak, jak to loni skončilo. Ale třeba není všem dobrým džoukům a smysluplným linkám konec. ()