Lovec upírů se snaží zachránit město obležené armádou příšer, které velí sám hrabě Drákula. (Netflix)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (25)

Castlevania (2017)

Neurazí, nenadchne. Jednoduchý děj. Přehnaná brutalita. Mizerná animace tváří, ale souboje ujdou. Nevýrazná hudba. ()

Season 1 (2017) (S01)

Tak to jsem si ani neuvědomil, že to byly jen 4 epizody. Jen seznámení s postavami a hodně krve. ()

Kouzelná láhev (2017) (S01E01)

Drákula by hodný upír co si našel manželku. Tu mu lidé zabili, tak je všechny vyhladí. ()

Nekropolis (2017) (S01E02)

Tady máme našeho neohroženého hrdinu, který chce jen pít, spát a pomáhalt dobrým lidem. ()

Labyrint (2017) (S01E03)

Návštěva obleženého města. Záchrana Vypravěčů. ()

Monument (2017) (S01E04)

Další záchrana vypravěčů a vesničanů a nalezení spícího vojáka. ()

Season 2 (2018) (S02)

První půlka s intrikami nic moc, zbytečně natahované. Pozdější akce to vynahradí. ()

Válečný koncil (2018) (S02E01)

Ukázka toho co dělala a jak byla chycena Drakulova manželka + ukázka vedení Drakulovy armády a zajímavá tvorba netvorů. ()

Staré domovy (2018) (S02E02)

Upíří vymýšlí strategie. Je nám ukázán druhý kovář. Hrdinové likvidují monstra a upíři se na ně žaměří. ()

Poslední kouzlo (2018) (S02E05)

Další intrikování a pletichaření. Nikam se moc neposouváme. Jen Carmilla upevňuje svou moc. ()

Řeka (2018) (S02E06)

Konečně změna. Zrada dovršena a Drákula v nesnázích. K tomu trochu přesílený mág co si hraje s teleportem. ()

Pro lásku (2018) (S02E07)

V napínavé bitvě porazili hlavního "padoucha"? Jsem zvěda co bude díl Drákula byl odevzdaná troska. ()

Konec světa (2018) (S02E08)

Nový uplakaný strážce hradu. Jeden kovář se osamostatnil a chce armádu. Druhý dostal dominu. A Hlavní hrdina si vyrazil s kouzelnicí po světě. Happyend? ()

Season 3 (2020) (S03)

Ukázka toho co se po zničení Drákuly dá dělat. Belmot si udělá dovolenou a pak se vrátí do starých kolejí. ()

Oprava mého srdce (2020) (S03E02)

Jeden kovář už má armádu, druhý sedí v base. Alucard se zabaví s učni na lovce. Belmont ve městě s podivným hrabětem a círví. ()

Vyšetřovatelé (2020) (S03E03)

Belmont bere zakázku na průzkum tajemného kláštera. Izák nemá dlouhodobý plán a Lenore není tím, co na první pohled vypadá. ()

Mám plán (2020) (S03E04)

Z kláštera se stala bašta uctívačů satana. Oba kováři se hýbou kupředu. Jeden staví armádu a druhý se chystá z basy. ()

Dobrý sen (2020) (S03E06)

Procházka upírky a kováře po hradě. Vzpomínka v podobě snu podivného kouzelníka. Vyvinutý myslící noční tvor? ()