Lovec upírů se snaží zachránit město obležené armádou příšer, které velí sám hrabě Drákula. (Netflix)

LND

Seriál čím dál lepší. První série mě moc nepřesvědčila kvůli přílišné přímočarosti děje. S druhou sérií, která se opírala hlavně o postavy, šla ale kvalita nahoru. Třetí řada tuto laťku možná ještě překonala a čtvrtá už si jen perfektně hraje se zažitými principy. Temná atmosféra je vykreslena opravdu výborně. Skoro všechny scény hrají barvami jako černá, červená a oranžová, což jsou barvy noci, krve a ohně. A krve, ohně a vraždění je tady víc než dost. Také se mi líbí, jak jsou rozehrávány vedlejší dějové linky všech postav, díky kterým příběh neztrácí tempo a zároveň nevyznívá černobíle. Celkově postavy a dialogy jsou v Castlevanii oproti jiným animovaných seriálům na špici. Nejlepším kouskem je podle mě předposlední epizoda třetí série. ()

Corpsegrinder

Od 20 let starýho Symphony of the Night se pod značkou Castlevanie neobjevilo nic pamětihodnýho (ačkoliv Lords of Shadow byla zábavná odbočka) a tak může bejt člověk rád že po neustále odkládaný a rušený filmový verzi dostal prostor aspoň tenhle animák. Kromě toho že to hezky vypadá se to i hezky poslouchá a soundtrack je zajímavá kombinace středověku a moderní elektroniky. Nebojí se to ukázat ani krev takže hned ze začátku to nabídne lidi rozseknutý vejpůl, mrtvý děti nebo voka letící vzduchem. Postavy jsou zajímavý a dialogy nejsou nijak klišovitý. Nevidim důvod proč nedat 5 hvězd neboť jedinej zápor kterej v tomhle vidim je to že 25 minut na díl je sakra málo. ()

MnamBuchta

Jeden z nejlepších akčních animovaných seriálů co jsem kdy viděl. Všechny ty postavy jsou tak brilantně napsané, příběh je přímočarý nikde nezadrhává a úplně vás to vtáhne tou temnou atmosférou s upíři tématikou. Celé je to zabaleno do perfektní animace která při akčních scénách dominuje a vy budete zírat s otevřenou pusou. Výbornej seriál a mrzí mě že jsem to už viděl protože bych si to dál znova.  8/10 ()

Jaro.Krafcik

Povedal by som že aj sa seriál celkom vydaril, aj keď animácia slabá. Dielov bolo dostatok no prvé série sa mi páčili viac. Ak si mám spomenúť na videohru hral som tušim iba nejakých pár minút. Viac by som ocenil seriál z prostredia Danteho pekla. Ale ani toto spracovanie castlevanie nebolo až tak zlé. Záver poslednej série bol skoro perfektný. 3* ()

ArsenalEagle

Dosti slušná středověká upířina v anime stylu, kterou si pro sebe krade Belmont. Seriál má cosi do sebe, je originální, má spoustu zajímavých postav a hromadu příběhových linek, akce je místy vážně dobrá. Mě, ač bych se fanouškem anime rozhodně nenazval, seriál bavil a přestože né všechno mi sedělo, tak celkově jsem spokojený. ()

• Seriál vznikl na motivy stejnojmenné slavné herní série. (P. J. D.)