Drákula svěřuje smrtelné, osobní poslání dvěma osobám, které lidstvo upřímně nenávidí, aniž by věděl, že cílem se stal on sám. (Netflix)

Arkanoid

Vraciame sa ku málo zaujímavej postave upálenej v prvej epizóde minulej série. Scéna Lisinho zadržania mi prišla skoro zbytočná. Obsahuje však diabolský záber na biskupa s plameňmi za sebou, ako si s uspokojením v očiach predstavuje upálenie ženy. Potešia animované obrazy historických stavieb. Predstavenie upíra Vikinga má byť asi humor, ale veľmi nefunguje. Zameranie sa na Game od Thrones na Draculovom hrade môže, aj nemusí byť správnou voľbou. Je však fajn, že ku trojici kladných hrdinov sformovaných v predošlej epizódy existuje protiváha. Problém mám aj s vývojom vzťahu medzi Belmontom a Speakerkou, kedy ona začína flirtovať a ona zadumane mlčí a keďže ona mi nesympatickou postavou, vôbec sa na tento vývoj neteším. ()

LachtanShows

Nebudu lhát, Castlevania není nejlehčím půlhodinovým animákem ke sledování, takže si ji nemůžu po vzoru SImpsonových nebo Futuramy pouštět ke každému jídlu, ale o to více se vám pak odmění, když už si ji opravdu pustíte. Snad se jí od teď budu věnovat trochu víc. ()