Alucard se přizpůsobuje novému osamělému životu, Belmont a Sypha navštíví tajemné a zvláštní město a Carmilla se vrací domů s trofejí. (Netflix)

Lenka.Vilka

Bylo jisté, že zabít Drákulu vyřeší pouze část problému, protože tím se ostatní přeci z ničeho nic nevypaří. A jak to říct...překvapivě to fungovalo. Jak ta vtipná část (Trevor a Sypha), tak ta depresivní, byť panáci byly zajímavý (Alucard), stejně jako ta drsná, jenom nevím, zda to není moc, když ho potřebuje, ale skoro jsem měla strach, jestli ho nejdřív nezabije (Carmilla a Hector) a konečně se nám vrátila církev v tom, co umí nejlíp. Naznačený směr je fajn  :) ()

Remivsremi

Měsíc po událostech v poslední řadě se celá Wallachia ocitá v chaosu a boji v nově vzniklém mocenském vakuu. Každý si chce utrhnout svou hrstku moci. Zdá se, že válka nejenže neskončila, ale stále nabírá na velikosti. ()

Arkanoid

Les, lúčny koník, stromy, konáre a vtáky. Pokoj. Začať takto sériu Castlevanie je veľmi neobvyklé. Mesiac prešiel a Alucardovi chýbajú priatelia. Sypha má krajšie nakreslenú tvár, robí si srandu z Belmonta a snaží sa rozprávať príbehy o premožení monštier, s ktorými sa stretávajú v akcii aj v tejto epizóde. Vďaka reakcii na hlášku sa dozvieme, že ich vzťah sa posunul ku sexu. V meste, kam dorazili, robia dojem zabitým netvorom a spoznávajú čestného starostu sudcu aj sfanatizovaných mníchov. Carmilla prichádza domov, za sestrami, kde sú všetky síce navonok iné, ale vnútri rovnako obludné. Hector s nízkym levelom sebaúcty sa vlečie za ňou. Zaujme St Germain ako zjednávač na trhu, jeho agendu však ešte nespoznávame. Ako úvodná epizóda to nie je zlé, bez signifikantnej akcie a väčšej drámy seriál však nedosahuje svojho potenciálu. ()