Každý rok sa na jeden mesiac stretne partia súťaživých kamarátov, ktorí sa s plným nasadením a bez akýchkoľvek pravidiel nechávajú strhnúť hrou - naháňačkou, ktorú hrávajú už od prvej triedy – riskujú svoje krky, prácu a vzťahy len preto, aby mohli toho druhého chytiť a vykríknuť: „Si to!“ Tento rok sa termín naháňačky prekrýva s dátumom svadby nepremožiteľného hráča, z ktorého sa tak stáva ľahký cieľ. Ale on vie, že prichádzajú... a je na to pripravený. (Continental film)

hony23

Komedie o tom, jak se kluci navzájem pohonili, ani k tomu babu nepotřebovali. A já nekonečná léta čekám na americkou komedii, co by mě pobavila... ()

rigby

Tak trochu blbost. Není to ještě ujeté, jako bývají jiné americké komedie, je to ještě přijatelně ujeté. Nicméně po chvíli mě to už přestalo bavit. ()

Ace.A.T.L.

Tak zase jedna pecka komedie. Skvělej příběh, super spracovanej, postavy a obsazení parádní a člověkovi se až chce se přidat nebo si říká, proč nás něco takovýho taky nenapadlo. Bavil jsem se od začátku do konce a možná po dalším shlédnutí dám o 1* víc. Takže za mě zatím 4* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU ()

BrusVejn

Film mal viacero zábavných momentov kedy som sa z chuti zasmial (vďačiť treba prevažne Jake Johnsonovi), ale bola to naozaj strašná vtákovina pri ktorej mi pravdepodobne odumreli nejaké mozgové bunky. Herecké obsadenie docela sympatické (super Isla Fisher) až na malé výnimky. Tými boli jeden pravdepodobne ochotnícky neherec (herec tmavej pleti) a novinárka Annabelle Wallis. Táto pani je asi najhoršia herečka posledných rokov a odporúčam si ju všímať v scénach kde nič nehovorí, iba stojí v zábere. To chúďatko vôbec nevie ako sa má tváriť, kam má pozerať, a asi rozmýšla nad tým ako sa stala herečkou. Zbytočne temný koniec robí z tejto komédie takú americkú klasiku v posledných rokoch. Priemerné 3 hviezdy. ()

Grázl83

Velmi povedená a místy vtipná komedie. Oceňuji, že se scénář obešel bez trapných forku a hlavně velmi dobrou režii. Zpomalené záběry a hudba byla supeer ()

daleba

Zase nějak extra vtipné to není, ale člověka (resp. muže) to tak nějak nabudí, a objeví se zvláštní pocit, že se kdysi něco zlomilo, a vše už nebude nikdy jako dřív. Že některá stará přátelství jsou pryč, a vy teď máte chuť je znovu obnovit. Obdivuju chlapy, podle kterých je film natočen, že si takto dokáží celý život hrát, a je mi vlastně hrozně líto, že to nikdy nenapadlo nás jako děti... ()

notozjano

Začátek mile překvapil, celkově film velice pobavil a závěr dojal natolik, že jsem i slzu ukápl. Tak živočišnou komedii jsem dlouho neviděl a ač je asi děj maličko přitažený oproti realitě, věřím tomu, že tito kamarádi skutečně našli recept na pevné a nekončící přátelství. Paráda, další kus do mé sbírky. ()

Dr_Berry

Film na námět skutečných událostí, kdy parta chlápků hraje už 30let po dobu 1 měsíce v roce "na babu". Skutečně originální a je až k neuvěření, že je to pravda. JeremyRenner jako nejlepší hráč hry "na babu" je naprosto dokonalý...prostě Hawkeye. Mohlo se tohle téma ve filmu vyždímat víc i přesto je to pohodový film k večernímu vínečku s drahou polovičkou. ()

Rian_witcher

2/3 filmu příjemná oddechová záležitost pokažená "potratovou" záležitostí. Nerozehrané charaktery postav se jen slabě potácejí dějem a mimo únikových scén Jeremyho Rennera a výborné zábavné Isly Fisher nebylo nic, co by zaujalo. ()

oSiSko

To, že som na konci zistil, že to bolo based on real events tomu dáva úplne iný rozmer. Každopádne to bola príjemná oddychovka, ale vyslovene som sa nesmial snáď ani raz, možno raz. Námet je skvelý, ale dalo sa z toho vyžmýkať oveľa viac. Herecké obsadenie tiež nie je žiadne terno, ()

tomino28

Jsou filmy podle pravdy, které jsou až neuvěřitelné a "must see", a potom jsou filmy podle skutečných událostí, u kterých se marně snažím přemýšlet, proč k jejich zfilmování došlo. A hádáte správně, Tag patří do té druhé skupiny. Je super, že se partička přátel baví i v dospělosti hrou na babu, ale troufám si odhadovat, že ve skutečnosti si tito týpci užívají více zábavy, než my všichni při sledování tohoto filmu. ()

MUNRO odpad!

Dobrý námět,slušná herecká sestava a.. tráva.Jak jinak,když jde o Americkou "jízda"komedii.Zhruba ve dvacáté minutě jsem pana režiséra Tomsice poslal do TAM,a pustil si Belmonda. ()

brasek

Film je kravina. Ale zábavná kravina, s nevtieravým humorom a dobrou oddychovou zábavou. Možno príbehu chýba nejaké extra prekvapenie na záver. ()

PatrikP4

V komedii my jde o to se zasmát a tady se to stalo... Nápad originální a podle skutečné události... To jsem samozřejmě viděli i na konci filmu, kdy to vyloženě hráli dědkové... ()

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

02.01.2023

Na Oscara dvakrát nominovaný herec Jeremy Renner (Smrt čeká všude, Město) se podle posledních informací nachází v kritickém, přesto stabilním stavu v nemocnici poté, co prodělal vážnou nehodu při… (viac)