Nezamestnanému smoliarovi Teddymu ponúkne kamarát prácu pod podmienkou, že dokončí strednú školu. A tak sa Teddy znova vracia späť do lavíc školy, z ktorej už raz vyletel, aby si tentoraz v jej večerných kurzoch urobil maturitu. Rodený klaun Teddy však trpí dyslexiou, dysgrafiou aj dyskalkúliou a nedokáže sa sústrediť na učenie. Jeho záchranou je neortodoxná učiteľka Carrie, ktorá mu navrhne špeciálne metódy vzdelávania – napríklad pri zápasení v klietke... Skupina svojráznych životných skrachovancov bez stredoškolského vzdelania sa ocitne vo večernej škole, aby získala aspoň maturitu. Lenže ako sa dá vtesnať štvorročné učivo strednej školy do dvoch semestrov večerných kurzov? Klasické učebné metódy nikam nevedú a preto učitelia praktizujú špeciálne metódy – hoci aj v zápasníckej klietke. Vo voľnom súboji s učiteľom aj nechápaví žiaci naberú pomerne rýchlo vzácne vedomosti. Lenže ako urobiť záverečné testy, bez ktorých študenti nezmaturujú? Jednoducho, stačí ich ukradnúť... Keďže napomínanie, tresty po škole či hrozba vylúčenia zo štúdií tu nefungujú, skupina dospelých študentov vymýšľa celý rad šialených žartov, ktoré ničia každodenný život aj prácu učiteľov. Majú títo blázniví prestarnutí študenti večernej školy skutočne šancu zmaturovať? (TV JOJ)

iXtr3m3

Klasická Hartovina, kde dostávame od neho všetko dobré aj zlé. Je to milé, je to neškodné, je to občas trápne, občas funny, občas aj super. Kasting bol z väčšej časti tiež fajn, Rob Riggle nikdy nesklame a aj ostatní boli fajn, niečo bolo predvídateľné, niečo bolo fakt že originálne, viď. spolužiak za mrežami a jeho online hodiny. Aj keď som nejásal ako pri Wedding Ringier, tak som sa vyslovene nenudil, čo pri takýchto komédiach je vlastne pozitívum samo o sebe, keďže USA už dávno nie je na vrchole v komédiach, tak som s tým zmierený a na Olymp, kde sa nachádzajú Francúzi (ale len niektorí) napr. partička okolo Lacheaua a Boudaliho, ktorí sú posledné desaťročie neprekonateľní, sa to samozrejme nechytá, ale ako vravím, s tým som zmierený. ()

BOURQUE

Základná koncepcia (ktorú všetci dobre známe a jeho filmové spracovanie sme už videli mnohokrát) nie je zlá. (Filmové) Vyhotovenie už áno. Nový (čerstvý) vzduch do známeho príbehu dokážu vložiť najmä režisér a herci. Ale ani jeden z nich to nespravil. (Spíš) ešte podpriemernejší výkon K. Harta (ako obvykle). Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

Rathalos

Kevin Hart ma opat nesklamal,ten clovek je ako stvoreny pre komedie,aj napriek nizsiemu hodnoteniu tu na CSFD som sa nedal odradit a pozrel som si to,no a nelutujem,pacilo sa mi to,zopar vtipnych hlasok,dobry vyber hercov,fajn hudba a zaujimavy pribeh,suma sumarov,bavil som sa...:-) ()

PEZ

Prekvapivo pohodová a pozeratelná záležitosť. Dokonca som sa párkrát aj schuti zasmial alebo uchechtol. Je to samozrejme celé prehnané, ale často aj milo úprimné. A má to jednoduchý, ale stále platný message - že podvádzať sa neoplatí. Herecké výkony tiež fajn. A na to, že je to film len o dialógoch, je na ňom vidieť aj budget. U mňa slušné 3*. ()

dalziel

Prvých 20 minút bolo vážne kritických a hrozilo, že to vypnem. Potom sa partička večernej školy takpovediac rozjela. Ako to už pri Kevinových komédiách býva dočkáte sa veľkých výkyvov medzi zábavou a trápnosťou. Vcelku vzato som sa však zabavil a dávam 60%. Ako vždy na minime priestoru exceluje Rob Riggle a Mary Lynn Rajskub sa tiež poriadne rozkokošila. ()

zberatel

Neškodný Teddy na ceste sebapoznania, nám občas prinesie dobrý gag či vtip. Oddychovka ako stvorená na odreagovanie sa po práci s pivom v ruke. ()

rublik05

Chtělo by se napsat, klasická „hartovina“, čili klasická jednoduchá komedie, kdy Kevin Hart hraje Kevina Harta, příběh ničím nepřekvapí, vše je spíše takové průměrné. Večerní škola však překvapí nejen velkým množstvím humoru, ale i hereckým obsazením, kdy pobaví nejen Hart, ale také například sympatická Tiffany Haddish či bláznivý Rob Riggle. Líbilo se mi také příjemné školní prostředí, fajn atmosféra, humor je nenáročný, ale zaručeně pobaví, do televize ideální záležitost. Vytkl bych snad jen zbytečně dlouhou stopáž, snímek místy trochu ztrácí na údernosti, jinak ale spokojenost, dostal jsem to, co jsem tak nějak očekával. 7/10. ()

george82

No jako komedii bych to úplně nenazval, ale příjemná podívaná asi jo. Chcete zaplácnout čas. Tohle je na to ideální. I když začínám být na Harta pomalu alergickej. Co film to naprosto stejný projev. ()

R.O.man

Zvycajne komedie podobneho typu prehliadam, o to viac ze ked som videl trailer tak ma to nejak netahalo to pozriet, no zrejme som mal nudnu nedelnu chvilku a dal som tomu sancu. Typicky americky cernossky humor, no pozeratelne to bolo. Aspon ze to malo takpovediac hodnotny zaver a nejaky meaning, takze nie cely film bol v tonine IQ hupacieho kona. Vcelku jednoznacne 3*. Fetch TV - Movie Box - ned 2.jun 2024 ()

blazma

Kevin Hart je skvělý komik a Tiffany Haddish hodně překvapila. Dospělácká komedie ve školním prostředí, bylo příjemné na sledování. Pro mě lehce nadprůměrná komedie, hlavně díky Kevinovi. ()

Kushina

Zprvu se to zdálo být jako klasická americká slátanina, kde se budou stále do kola omílat jedny a ty staré joky, které známe už xx let z podobných filmů. Naštěstí druhá polovina měla něco do sebe, byla originálnější a byla v ní také taková ta zdravá sebekritika a důkaz toho, že lidi vás mají rádi proto jací jste, ne proto na koho si hrajete. 55% ()

KoudyTheAlko

Klasická oddechovka s Kevinem Hartem. Když vypnete mozek tak se párkrát i příjemně zasmějete. Má to i takovou jednoduchou message, která je vlastně ve svý podstatě dobrá. Věř, běž a dokážeš? Hlavně nelži vole.. A nedělej ze sebe co nejseš. ()

asdfasdf

Sice Kevin Hart hrál tak jak jsem na něj zvyklý, takže jeho chyba to asi nebude, spíše to bude ani ne tak jako špatným námětem, ale totálně špatným scénářem a většinou dost průměrnými vtipy. Ta jedna hvězdička je za to, že alespoň konec nedopadl hned tak, jak by si asi každý myslel a také i za těch pár gagů, kterým se zasmát dalo. Obecně: u každé komedie je lepší pokud se jde nejdříve pořádně propracovat děj, tak aby film dával pořádný smysl a pak až makat na vtipech a ne, naopak, aby vznikalo něco jako tady tato hrůza. ()

majorzeman13

Sice jde o další podprůměrnou komedii,ale párkrát jsem se i pousmál,zasmál. Prostředí školy,Kevin Hart... Nenáročná,oddychová jednohubka ! PS: "Protože tohle je moje bouda" ()

Megahead

Skôr priemerná komédia, v ktorej nájdete pár lepších scénok, niekoľko priemerných, ako aj nepodarených. Ale dalo sa to pozrieť a v tých lepších častiach som sa aj bavil. ()