Před nákazou není nikdo v bezpečí, ale nakažení nejsou jedinou děsivou překážkou v boji prince Čchanga o záchranu království. (Netflix)

Klajondr

Beru zpět svůj komentář o první sérii. Zatímco ta minulá mě vůbec nenadchla, tahle celý příběh uvedla v dokonalost. Autoři se konečně přestali bát pořádných jatek a zapleteného intrikářství mezi korejskými šlechtici. Smekám, tahle série se sakra povedla. ()

HanzoBureshi

Ještě lepší než první série a to jsem myslel, že to vylepšit nejde. Má to prostě všechno...(atmosféra, dobrá hudba, nějaký humor, pořádná akce, napětí a spoustu dalších). Z tohoto důvodu zařadím tento seriál mezi oblíbené, protože mě toto vážně dostalo a teď jdu na speciální epizodu a budu vyhlížet a doufat v to, že bude někdy třetí řada. Dávám 90%. ()

AmunRa

Po téměř komorní první sérii se druhá série rozmáchla do velkých bitev, scenérií obřích královských paláců a pobíjení hlavních hrdinů ve stylu Hry o trůny. Pro korejskou kinematografii je pobíjení hlavních hrdinů ovšem běžná záležitost. První série byla ucelenější a měla jasné dějové linky. Ve druhé sérii je více času věnováno různým hrdinům, linky se proplétají a intrikaří se ostošest. Brutální změny tempa od bitev s nakaženými k palácovým intrikám a vyšetřování machinací jsou minimálně zvláštní. Herecké výkony se sjednotily, větší prostor dostala královna (Hye-Jun Kim) a nikdo není vyloženě španý. Byť se žánr posunul více k historickému dramatu, pořád jde o vynikající seriál. ()

sonycat

Anciáša tam, dva večery a druhá sezóna za mnou, zas mi zostáva len povzdych - kedy bude tretia?? Ach jaj.. Táto druhá sa mi páčila snáď ešte viac ako predošlá. Všetko šlape ako má:) ()