Království zombie - Série 2 (2020) (séria)

Epizoda 2 (S02E02)

(epizóda)

Po vniknutí prince Changa do Mungyeong Saejae se noční můra promění ve skutečnost. Stráže prohledají sídlo královny, protože mají podezření, že něco skrývá. (Netflix)

tron

Tu už sa "konečne" troška spomaľuje a okrem masakru je čas už i na zákulisné dianie okolo následníka trónu. Situáciu komplikuje nečakaná likvidácia jednej z mojich najobľúbenejších postáv, ale ako sa ukáže na konci, smrť v tomto seriáli nič neznamená a daná postava ešte zaujímavo zamieša kartami. Potešila ma tiež rozumná minutáž ani nie 40 minút. ()

Eliott

U této epizody bych se pozastavil. I když zde byly akční scény provedeny téměř bezchybně a nejraději bych si je přehrál hned znovu, stejně si nemohu pomoci, ale plány obou stran nebyly vůbec promyšlené a prostě to vyšlo jen čirou náhodou. Tento fakt výrazně sráží dojmy z této dlouho očekávané epizody a já sám jsem si ji tedy představoval úplně jinak. Nakonec je z toho pouze serálový průměr. 80% ()

kenkaku

Buď se Korejci popřevlíkali (bílé prostěradlo do šedého), nebo mám v nich i po osmi epizodách stále bordel. A kdo je zase ten obřím brkem na klobouku? Také zjištění, jak tupé meče Korejci mají, přineslo další komickou scénu, kterou určitě ve scénáři neplánovali jako vtip. Každopádně toto je skutečně první epizoda (i přes běhajíci sprintbie důchodového věku), kdy se děj neskutečně hnul a dávám nadprůměr. ()

unYso

Nebyť záverečných scén, hlavne tej, kde jeden zombík prejde cez celú armádu a nejakým záhadným spôsobom si vyberie obeť, ktorá ma na klobúku krv (ktorej sú litre všade naokolo), tak by som dal možno aj plný počet hviezdičiek. ________________________  Poznámka pod čiarou: Diel predtým, dokázalo pár mužov/sedliakov postrielať stovky zombíkov, dokonca aj do hlavy, ale kráľovská armáda nezastaví jedného. Total úlet. ()