Království zombie

Královstvím se šíří podivné zvěsti o nemocném králi a korunní princ se stává jedinou nadějí lidu v boji proti záhadné chorobě, která zemi pomalu zachvacuje. (Netflix)

Recenzie používateľa Najt k tomuto seriálu (6)

Království zombie (2019)

Parádní seriál. Celkově prostředí období atmosféra souhra o trůn a zombie apo. to vše dohromady dělá opravdu zajímavý počin. Co je ale top tak efekty a zombie akce, tady by se plno filmů nebo seriálů s podobnou tématikou mohlo učit. Do toho nádherné kulisy a prostředí, dobří herci a celkem zajímavý příběh, tak je o zábavu postaráno, i když po druhé řadě to je dost otevřené, jak příběhově, tak i logicky a je potřeba vysvětlení. Takže honem sem s další sérkou. ()

Série 1 (2019) (S01)

Tohle je trošku divočina. Žádná variace na hry o trůny to není. Žádné intriky, naopak je to přímočaré. Korunní princ je obviněn z velezrady a úřady mu jdou po krku s pi*ou a jejím.fotrem v hlavní roli, kteří chtějí nejspíše vyhladit polovinu tamního obyvatelstva, jinak se příběh posouva dopředu přímočaré a řeší se zombie apokalypsa. Jen toho chce někdo využít ve svůj prospěch, ale zombíci tu mají mnohem větší míru. Spíš mě to připomíná Japonsko a období samurajů, kdy jejich hlavním nepřítelem jsou zombíci. Každopádně je to povedené. Když přežijete první dva díly, kdy si zvykáte na prostředí a postavy, tak vás to pak odmění nádhernou a příjemnou podívanou. Příběh se rozjede a vás to bude bavit, už jen kvůli kulisám. To nádherné prostředí a krajina, navíc když je v seriálu nejspíše podzim, to krásně podtrhuje takovou zvláštní a zajímavou atmosféru. Navíc krásně natočené, skvela kamera a scény i efekty. V 3 díle přišel zlom a 4,5,6 episoda mě bavila a těším se na další řadu. ()

Série 2 (2020) (S02)

Druha série byla lepší jak první, ale konec byl jeden velký wtf moment. Jako je to masakr ten konec, ale opravdu je potřeba dalsi série ptž to skončilo dost otevřeně. ()

Epizoda 1 (2020) (S02E01)

Tak úvodní episoda druhé série nářez. Ať už co se zombíků týče, nebo plánu či odhodlání korunniho prince. Vypadá to, že tady přestává legrace a začíná boj s nebezpečnou nemocí a nadvládou nad celou zemí. ()

Epizoda 2 (2020) (S02E02)

Tentokrát šla zombie apo do pozadí a do popředí vystoupala honba o trůn, ale konec byl naproto parádní. I přes krátkou délku další povedená epizoda. ()

Epizoda 4 (2020) (S02E04)

Opět šla nákaza do pozadí a řešilo se vše o té královské pí*e. Tohle fakt jinak nazvat nejde, nesympatická hnusná držka falešná jak cepín z bakelitu. Prostě svým nechutným charakterem a arogancí by jste ji drhli hlavou o struhadlo. Do nesnází se dostala i doktorka, doufám, že se tohle vyřeší, ale intriky mě tolik neberou, tento seriál dominuje především zombie apokalypsou, takže doufám, že poslední 2 episody budou zaměřené hlavně na ní. ()