V situaci, kdy je palác do ruda zbarvený krví, je princ Chang přinucen zvolit riskantní strategii. Seo-bi se odebere s dítětem do úkrytu. (Netflix)

Lenka.Vilka

Skvělý finále. Logika mi velí stěžovat si, proč nezačali střílel dřív...ale potom by to nebylo tak napínavý, takže to tak neberu, je to postup vyprávění....a úplný konec samozřejmě napínavý jako kšandy! ()

Flynn

Zazdili to teda famozne. Celou dobu se mi libily intriky a ikdyz byly nektere zvraty pritazene za vlasy, tak jsem to zvladal. Ovsem tento finalni dil byl prekombinovana epicka kravina. Otevreny konec me uz fakt nelaka v pokracovani sledovani. ()

kenkaku

4 minuty a už jsem byl nasranej… to jako miminka nechutnaj (jako nechutná vepřové), nebo co? Nechtěným vtip přišel hned v zápětí, kdy během útěku třetí debil pro nemotorné nohy spadl ze střechy, ale sprintbie dávaly pobíhání po střechách zcela na pohodu. Také mě fascinovalo jak Korejci zvládají to pobíhání  po ledě aniž by si rozbili hubu. Bohužel co následovalo (bohužel polovinu epizody po skoku o 7 let dopředu), bylo jen artové cvičení, jedna debilita za druhou (latentní 7 let asi…) a snůška keců.Jediné co stojí za pozornost (a hvězdičku) je detailní popis principu chováni Sprintbietidy (včetně mutací), jinak po všech stránkách nejhorší epizoda. ()

Tomas129

Přiznám se, že ten konec nebyl zrovna nejlepší. Za každou cenu diváka šokovat a překvapit i na úkor nelogičnosti? Všechny předchozí epizody super. Jediné s čím mám doteď problém je ten červ. Tak chlad má rád a přitom je v teplém lidském těle a vody se bojí a přitom plave v lidské krvi... Toto mohli trošku promyslet... Jinak ale super a nelituju předchozích dílů. Tento poslední díl byl trochu studená sprcha jako v případě Game of thrones (tam to bylo ale 10x horší). ()