Každý týždeň Max a Annie organizujú zábavný „herný“ večer. Maxov charizmatický brat Brooks však pripraví tentoraz hru, akú ešte nezažili - riešenie záhadnej vraždy, pričom nezabudne ani na falošných gangstrov a federálnych agentov. Takže aj Brooksov únos je súčasťou hry... alebo nie? Keď sa šesť súťažechtivých hráčov rozhodne vyriešiť prípad a vyhrať HRU, postupne zistia, že ani táto „hra“, ani Brooks, nie sú úplne tými, čo si mysleli. Počas jednej chaotickej noci sa priatelia ocitnú až po uši v deji a každé nové zistenie obráti ich situáciu hore nohami. HRA nemá pravidlá, ani body a hráči netušia, kto ju ešte zdieľa s nimi... (Continental film)

hony23

Pičoidní americká komedie o skupině retardů, která tráví večery hraním ještě stupidnějších her. Pobavila jedině scéna s ošetřením ruky, jinak nuda a zmar. ()

oSiSko

Úžasný scenár, veľmi veľa nepredvídateľných twists, obsadenie takisto stálo za to, hlavne Jason Bateman a Rachel McAdams si vo filme extrémne sadli. Zároveň treba dodať, že okrem toho, že to bolo často vtipné, tak aj dejovo to človeka musí vtiahnuť pretože netuší čo je fake a čo je real. Veľmi dobré, určite si to pozriem znova. 80% ()

Ronkar

Žádný terno ale celkově zabilo/teda bavilo. Je řada blbějších černohůmorných komedií, které tu mají červená čísla. ()

kolly13

Rozporuplný dojem s filmu, který má neotřelé nápady kamery, místy i vtipné dialogy a technicky mistrné herce. A přesto se objevuje cílení na jednodušší publikum a já fakt nemám rád, když mne někdo považuje za Pitomia. Takže jak to uchopit? Jednoduše, průměrné hodnocení pro slabší kus s překvapivě nadprůměrnými aspekty. ()

Dawe2

To bylo tak blbý a trapný, až jsem se bavil :-). Jako komedie se dá doporučit, na pobavení a odlehčení. Mysteriózního tam tedy není nic. ()

ReactLotus

Scénar, réžia a kamera vynikajúce zvládnute (hlavne kamera bola úžasná. Pohľad z tretej osoby a panorama urobili skvele). Herecké výkony taktiež vynikajúce, napriek tomu, že s niektorými hercami som mal problém. Všetci hrali svoju rolu presvedčivo. Dej sa po chvíli bude dať ľahko predpovedať a práve vtedy príde niečo nové, čo sa ale do konca filmu nezmení. Film je plný prehnaných náhod, ale o tom sú komédie. Skvelá akčnejšia komédia. 8,5-9/10 ()

PTuranyi

Prelínanie hry s realitou je námet ktorý by vystačil na slušný thriller. Žiaľ tvorcovia tohto filmu sa rozhodli tento námet ako komédiu. To by samo o sebe nevadilo, ale urobili to tým najhorším spôsobom. Ostatne je to americká komédia, takže humor na úrovni Blbý a blbejší či Prci, prci, prcičky by diváka nemal prekvapiť. Našťastie situačná komika funguje aj keď sa zdá, že to herci kazia svojím toporným výkonom. Pri automobilovej naháňačke sa kamera sa vtipne hrá s uhlom v štýle GTA. Aspoň sa môžeme tešiť na originálne záverečné titulky. ()

bigmatko

Takto nejako by podľa mňa vyzerali novodobé české komédie keby mali oveľa viac finančných prostriedkov a oveľa známejších hercov. Vyššia kvalita spracovania, drahšia produkcia, akčnejšie scény ale trápnosť a nelogickosť zostáva zachovaná. Myšlienka filmu bola dobrá ale jedna za druhou sa striedala scéna, ktorá bola mimo realitu a logiky a sem tam sa do toho vsunula scénka, ktorá bola aj zábavná. Ako nenáročná oddychovka môže byť ale nič iné od toho nečakajte určite nečakajte nejakú výraznú zábavu alebo humor. ()

Poza

Moc fajn oddychovka. Některý gagy jsou vážně výborný, pár klišoidních povinných zastávek tam sice je, ale nepůsobí to úplně jakože si jste jistý, co přijde dál. A navíc mě fakt příjemně překvapilo zpracování a Bateman s McAdams jsou spolu moc fajn! ()

SteewCZ

Dlouho jsem se tak dobře nezasmál... celkem povedená akční komedie. Myslím, že tvůrci se lehce inspirovali filmem: "The Game (1997)". Určitě doporučuji shlédnout, skvělá odreagovačka :) ()

KuceraJohny

Hodně příjemné překvapení. Do kina jsem šel s tím že o filmu vím že je to komedie. Chtěl jsem se zasmát a to se povedlo. Noční hra je opravdu vtipná a povedená komedie. Sice je dost nepravděpodobná ale to na vtipu vůbec neubírá takže je to v pořádku. Má i super zápletku díky které stále přemýšlíte jak to ve skutečnosti je a tím vás film vtáhne ještě hloubš do příběhu. Herecký výkony jsou na skvěle úrovni, nad všemi ještě vyčnívá Rachel McAdams která je ve své roli dokonalá. Takže parádní oddychovka. ()

czjezisek

Vskutku zajímavý film, u kterého mě překvapilo, že je ve skutečnosti opravdu docela dost vtipný. Párkrát jsem se přistihl, že se směji opravdu nahlas, a to se mi zase tak moc často nestává. Co je ale podle mě zajímavější, v celém filmu hrají ne zas tak známí herci, u kterých si ale řeknete, že je přece podobný tomu a tomu... např. herec Jason Bateman, který hrál postavu Maxe, mi celou dobu připomínal Joshe Radnora z HIMYM. Jeho protějšek, herečka Rachel McAdams, mi často připomínala zase Millu Jovovich. A týpek, který hrál policajta, je prostě ošklivější Matt Damon, toho si musel snad všimnout každý. Ale příběh je pěkný, čeká nás pár zvratů a proto si tento film zaslouží pěkné čtyři hvězdičky. ()

Poga

Podpriemerná komédia, ktorej chýba uveritelnosť hlavných hrdinov a lepší či zábavnejší príbeh. Scenár sa snaží byť za každú cenu až moc svižný a nedáva priestor na, vlastne na nič. je to prosto naskriptované, no príliš umelo. Škoda. ()

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

15.12.2020

Herec Chris Pine (Král psanec, Wonder Woman) se čerstvě upsal chystané adaptaci slavné stolní RPG Dungeons and Dragons. Film vzniká kolaborací mezi studii Paramount, eOne a hračkářského konglomerátu… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo