Každý týždeň Max a Annie organizujú zábavný „herný“ večer. Maxov charizmatický brat Brooks však pripraví tentoraz hru, akú ešte nezažili - riešenie záhadnej vraždy, pričom nezabudne ani na falošných gangstrov a federálnych agentov. Takže aj Brooksov únos je súčasťou hry... alebo nie? Keď sa šesť súťažechtivých hráčov rozhodne vyriešiť prípad a vyhrať HRU, postupne zistia, že ani táto „hra“, ani Brooks, nie sú úplne tými, čo si mysleli. Počas jednej chaotickej noci sa priatelia ocitnú až po uši v deji a každé nové zistenie obráti ich situáciu hore nohami. HRA nemá pravidlá, ani body a hráči netušia, kto ju ešte zdieľa s nimi... (Continental film)

Raziel_cz

Komediální remake Fincherovy Hry. Pěkně stylizovaný, se zajímavou kamerou, dobrým tempem, sympatickými charaktery a fungujícími humory. Smál jsem se nahlas, nikdy to nesklouzlo do trapnosti a příjemně mě překvapilo, kolik vtipů je čistě vizuálních a že když už si scenárista vypomáhá deus ex machinou, plně se k ní přiznává a komentuje ji. Problém je, že kromě geniálního Plemonse a vtipu s Denzelem si z toho zítra už moc pamatovat nebudu. Rozhodně je to někdy jinde než průměrné spotřební komedie, ale aby se z toho stala kultovka, potřebovalo by to vydřenit všechen potenciál až na kost, a to to přeci jenom nedělá. A navíc se nemůžu zbavit pocitu, že s Batemanovým hereckým rozpětím by to mnohem víc fungovalo jako regulérní thriller. I když tu Fincherovu Hru už máme, no. ()

anatheman

Velmi milé překvapení. Rozhodně se nejedná o film, u kterého byste se smáli od začátku až do konce, ale zaručeně vám zvedne náladu. Musím především ocenit originální a relativně komplikovaný děj. Alespoň na poměry žánru. Díky tomu, že film není zcela předvídatelný, je možno pocítit napětí. Za pozornost stojí i slušná akce. Nejvíce se povedly pasáže, které se týkaly vejce, zejména ta nepřerušovaná scéna v domě. V paměti utkví i několik vtipných momentů, ale ty vyzrazovat nechci. Na závěr musím zdůraznit úlohu soundtracku, který se velice povedl. Celkově uděluji Noční hře poctivé čtyři hvězdičky. ()

owwidius

Dost v pohode komedia, jedna z tych lepsich, i ked uplne ma nezabila. Ale kosil som sa riadne na akoze hororovych scenach so skvelym Jesse Plemons-om (inak mrte mi pripominal Matt Damon-a). Urcite fajn na kuknutie. [#15/2018] ()

Rockerman

Bláznivá krimikomedie, která místy příliš tlačí na pilu a snaží se být vtipná za každou cenu. Proto výborné scény ( čištění sousedova pejska, šití prostřelené ruky, Denzel Washington či Ryanův intelekt) střídají ty méně zdařilé (všechny ty honičky o vejce nebo scéna v hospodě ze začátku filmu). Prostě jsou to zase takové ty fóry, kdy tvůrci velí: " Diváku, směj se!". Kouzelná je však postava policajta Garyho i to jak je všechny doběhl (skoro). Takže když to sečtu, viděl jsem velmi solidní, nenáročnou komedii, ke které se s chutí ještě někdy vrátím, ale žádný zázrak to není. 3 a půl *. ()

BOURQUE

Hra pre dospelých. Neviem, čo si o tom mám povedať, pretože som čakal niečo iné a v lepšom vybavení. Niekoľko plochých vtipov, ktoré aj občas fungujú, ale z celkového hľadiska filmu pomôžu len čiastočne. Spolupráca medzi hlavnými a vedľajšími postavami funguje na priemernej úrovni. R. McAdams stále prekrásna a prirodzená. Váhal som dať tri hviezdy, nakoniec (zatiaľ) však len dva po prvom pozretí. PS.: Záverečná post scéna (po titulkoch) spíš zbytočná. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

MickeyStuma

Hra tak realistická, že není poznat, jestli to už takhle náhodou není skutečné. S takovýmto námětem jsme se už mohli setkat v roce 1997 u snímku nazvané jednoduše a zcela výřečně: ´Hra.´ Pod režijní taktovkou Davida Finchera si ji ve své roli zahrál Michael Douglas. Snímek měl napínavý temný thrillerový ráz a skutečně ani divák si v ničem nebyl jist. Nyní máme něco podobného. Název je ´Noční hra´ a celé je to ve zcela jiné atmosféře. Parta přátel posedlá hraním různých her si něco takového zkusí také, jen v poněkud jiné režii. Po delší době se do kin dostala komedie tak výřečná, že se bez milosti dá prohlásit, že tu snad každý v oné partě má místo pusy doslova slovní kulomet. Avšak jejich prostořekost a komentovaní všeho možného i nemožného je zábavná, kupodivu po celou stominutovou stopáž. Děj je živý a neexistuje jediného nudného místa. Absence grotesky, zato situačního humoru je více než dost. Takovýchto filmů obsahující humor vkusný, neurážející a hlavně bez fekálií, je v dnešní době skutečně jako šafránu. ()

Flavors

Taky hraji hry moc ráda, ale u nás je strop Twister nebo Cluedo. :) Film je to vtipný (zvlášť scéna s vyjmutím kulky nebo pás na letišti) a svižný a s bezva hereckým obsazením. ()

aslavey

Tak nějak nakaženě už přemýšlím, kam tuhle věc zařadit. Nejedná se o typickou komedii, nejedná se o typickej thriller, nejedná se o typickej akčňák, nejedná se o typickou RPG, akorát to má z každýho něco. Po vzoru dnešního kurzu začleňování mainstreamu všude, kam to jde, hraje velkou roli to, jak divák zná současnou a možná i tu o pár desítek let starší popkulturu, aby pochopil všecky fóry. Ale to se tak dneska dělá. Stejně jako dle mě supr kamera při auto honičkách, akorát v tomhle případě vlastně k ničemu. Spíš jsem pro to, aby se pevná kamera za autem chytla u lepšího režiséra v lepším akčnějším bijáku. Jinak se jednalo o komedii, při který jsem se fakt upřímně smál a zároveň nevěřil sám sobě, že takové blbosti. A teď nevím jestli napsat bohužel, nebo bohudík, ale všecko paradoxně vyřešily až titulky. Všecky nelogičnosti, trapárny, hlouposti, nesmysly se v podstatě naprosto posledním záběrem vysvětlily. Teda ne všecky, ale většina jo. ()

septic

některé vtipy fungujou skvěle, ale čím jich přibývá víc, tím je to celé trapnější. Nenudil jsem se, jenom protáčel oči, když někdo začal o něčem debatovat. Musím uznat, že u závěrečného "kuku" jsem vyprsknul smíchy ()

Rathalos

Zaujimavy napad na tuto komediu i dobre spracovanie,vtipne,akcne,netradicne,herecky zvladnute a naviac sa mi pacila Rachel McAdams,bola roztomila a tak milo trafena,sympaticke ziena...:-) ()

Olík

Tisíceré díky za typ, kterého se mi dostalo, při listováním komentáři u spřízněné záležitosti „Máš ji!“ (režie Jeff Tomsic). Tak tohle byla ultimátní jízda. Jak jsem právě u zmiňované Máš ji! psal o své namlsanosti, která chce pořád víc a víc…..tak tady se mi dostalo měrou vrchovatou. Sice první minuty působí jako usedlejší verze nekorektní žánrovky….něco jako, když přijede na návštěvu v kostele neděle trávící teta a uprostřed večeře se pokusí o košilatý vtip. Ovšem zanedlouho se rozjede horská dráha. Lítají kulky, rány, vtipy, černoši, vejce, krev….bavil jsem se jako už dlouho ne. Bateman je již klasikem podobných záležitostí – McAdams je s k sežrání….rozvedl bych se kvůli ní – Morris tak jak ho známe například ze seriálu Nová holka – Magnussen, u něho bych se pozastavil….ten mne bavil nejvíc - Sharon Horgan s Kylie Bunbury si jedou druhé housle, ale hlavně nekazí dobrou zábavu. Neviděl jsem a nikdy neuvidím všechny snímky léta páně dvatisíceosmnáct….každopádně zatím !!!KOMEDIE ROKU!!! – doporučuje 9 z 10 mých já. ()

helloween93

Nenápadná komedie od Warnerů, od které jsem čekal “zábavu” ve stylu Office Christmas Party nebo Holky na tahu a opak byl pravdou, Game Night je opravdu důmyslná a zábavná komedie s humorem, akcí a sympatickymi postavami. Hodně vtipná je i ta “Denzel Washington” backstory. :D 4* ()

PEZ

Hravá téma, hravý film. Prvá polka je určite lepšia ako tá druhá, no i napriek tomu si film udržal sviežú formu až do konca. Potešili rôzne vizuálne vychytávky a efektíky. Hudba tiež fajn, herci takisto. Najlepšiu postavu schytal a aj bravúrne zahral Jesse Plemmons - ten jeho brutálne divný policajt bol prvotriedný. :) Zábavné a ku koncu dokonca aj drsné, ale hlavne fresh. [#16/2018] ()

bararich8

Parádní kousek, který baví od začátku do konce. Dobře vybraná herecká parta, hlavní herecké duo je top. Vtipy nejsou ani vyloženě přehnané či trapné, autoři vědí, kdy mají přestat, což jsem už dlouho neviděl. Příběhově to také šlape a má to svižné tempo. Prostě výborná chuťovka, 4,5*. ()

HenryIvan

Vcelku vtipné, svieže, vôbec neurazí. Ku koncu to trošku prestávalo dávať zmysel, no veľmi slušná trileroidná komédia, kde mi síce dve hlavné postavy spolu azda aj sedeli, no vekový rozdiel vážne nebol zanedbateľný, no kto som, aby som súdil. Čakal som málo, dostal som primerane. 70 %. ()

Torgal

Nebudem klamať že ma to nebavilo, len sa nemôžem zbaviť pocitu, že ma to mohlo baviť oveľa viac keby bol námet vyťažený naplno. Dojmy totiž vyprchávajú rýchlo a v hlave mi uviazol len narušený policajt Jesseyho Plemonsa, operácia na parkovisku a psík striasajúci krv z kožucha. 7-/10 ()

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

15.12.2020

Herec Chris Pine (Král psanec, Wonder Woman) se čerstvě upsal chystané adaptaci slavné stolní RPG Dungeons and Dragons. Film vzniká kolaborací mezi studii Paramount, eOne a hračkářského konglomerátu… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo