Každý týždeň Max a Annie organizujú zábavný „herný“ večer. Maxov charizmatický brat Brooks však pripraví tentoraz hru, akú ešte nezažili - riešenie záhadnej vraždy, pričom nezabudne ani na falošných gangstrov a federálnych agentov. Takže aj Brooksov únos je súčasťou hry... alebo nie? Keď sa šesť súťažechtivých hráčov rozhodne vyriešiť prípad a vyhrať HRU, postupne zistia, že ani táto „hra“, ani Brooks, nie sú úplne tými, čo si mysleli. Počas jednej chaotickej noci sa priatelia ocitnú až po uši v deji a každé nové zistenie obráti ich situáciu hore nohami. HRA nemá pravidlá, ani body a hráči netušia, kto ju ešte zdieľa s nimi... (Continental film)

Hanys_

Někde mezi 3-4. Bateman se pro tyhle role narodil, Plemonsův tichý blázen je jednou z postav roku a celkově je vidět, že režisérské duo má fakt dost talentu, takže zvládlo jak humorné tak akční scény. Jasně, ne každý fór se povedl, ale celkový dojem z téhle Hry je hodně pozitivní. Scéna s vytahováním kulky pecka peckovitá, navrch parádní závěrečné titles. ()

Junglista odpad!

Zase jsem jednou viděl něco jinýho než 99% ostatních. Co to jako mělo bejt? Takovou dvojku hovad v hlavní roli jsem ještě neviděl. Nebylo to ani k smíchu, ani napínavý, prostě nic. Jo vlastně zasmál jsem se jednou v titulcích (3 za cenu 1). A taky s úlevou, že už je konec. Takovou trapárnu bych si nejradši vymazal z hlavy. ()

Corpsegrinder

Vůbec jsem nečekal že to bude tak dobrý. Nejen že to je dobře natočený (ty vzdušný záběry kdy to vypadá jako stolní hra), ale je to i náležitě vtipný a hlavní duo je velmi sympatický. Samozřejmě nejlepší je postava Jesseho Plemonse kterej zde jede na Oscara. ()

Gogo333

Doma rádi pořádáme herní večery, deskovek mám několik desítek krabic, tak je z čeho vybírat. Film mě tedy námětem zaujal, obsazení bylo taky fajn. Potěšil Michael C. Hall, který mi od Dextera chybí. Scénář byl slabší, chybělo mi víc humoru a akce. Rozuzlení ušlo. Koukat se na to docela dalo, ale bohužel znova si to už asi nikdy nepustim. 65% ()

mclenin

Vcelku zábavná jednohubka s príjemným hereckým obsadením, z ktorej cítiť preliv žánrov, teda nejedná sa o čistokrvnú komédiu. Prvok "krimi/akčný" dodáva snímku dynamiku a prvok "mysteriózny" zase vnáša do príbehu istú dávku prekvapivosti a udrží tak záujem diváka až do konca. Humor je podávaný v častiach, ktoré sú vyslovene vydarené (smialo sa skoro celé publikum) striedaný s "narážkami" a jednorazovými "gagmi" (ktoré postrehnú len niektorí diváci) a už zmienenými krimi/akčnými časťami, pri ktorých opäť čakáte na vtip, no zábavný potenciál si film drží od začiatku až do konca, prakticky bez hluchých miest. Všehovšudy oceňujem originalitu snímku a aj celkovo dobré podanie (zaobíde sa viac menej bez primitívneho a fekálneho humoru) - neočakával som nič a dostal som dobrú oddychovku. ()

orkadimenza

Nebyl bych to já, aby mi k návštěvě Noční hry v kině nestačila pouze Rachel McAdams, takže díky mému nezasvěcení trailerem jsem se dočkal asi stejně překvapivého a nečekaného zážitku jako samotní účastníci Game Night. Větu "Jo, to bude něco pro mě." jsem si řekl už po prvních pěti minutách, jakmile jsem se dozvěděl o soutěživosti ústředních postav a nadšení mě (jako soutěživého člověka) ani jednou neopustilo. Sice mi scénář v jistých momentech přišel až nereálně překombinovaný, ale to mi vůbec nezkazilo skvělý zážitek. Svěží a v mnoha případech trefný humor se nesl rovnoměrně celým snímkem a já se skvěle bavil. Dokonce i přes některé příliš vynucené a prvoplánové reakce postav díky výrazným charakteristikám (tupý Harvard a žárlivka Denzel), ale to ke každé správné ulítlé komedii patří. Tuhle bych totiž mohl opravdu vřele doporučit. ()

angloumene

V rámci žánru jde o celkem vydařený kousek. Pár zábavných momentů se zde najde, jinak se ale nejedená o žádné velké překvapení. Oddechovka pro dlouhé odpoledne jako vyšitá. ()

Patrik256

Rozpočet_ 37 miliónov dolárov // Tržby_ 117.4 milióna dolárov // Tržby v ČR*_ 2 786 322 KČ // Diváci v ČR_ 18 286 // Tržby v USA*_ 69 miliónov dolárov ()

kill-tec

Skvělá akční komedie s výbornou zápletkou (v deskovkách se tak trochu vidím taky). Dobře vybraní herci, kterým to na plátně šlape, spousta dobrých vtipů a humorných situacích, jímž kraluje bezesporu scéna s operací ruky - tam to tvůrci prostě zabili (skoro)! :) ()

Prochy38

Super nápad, perfektní herci a myslím že povedená komedie na originální téma. Jako fakt proč ne. Místy je to jeblé naprosto, ale co čekat od filmů s J. Batemanem. R. McAdams nemá ofinu, tak jí to sluší... Má to jiskru, nenudí ani minutku. Jsou tam sice scény, které nebýt, malinko to ještě stoupne, ale v rámci žánru "americká komedie" si myslím, těžký nadprůměr. ()

Landauer

Nápad a námět je super, ale nejspíš se to několikanásobným přepisováním a upravováním rozkydlo do nemastné neslané a tuctové "rodinné" komedie o vztazích, o tom, jak někdo řeší "nevěru" z dob, kdy s dotyčnou nechodil, o tom, jak hlavní hrdina chce nechce mít dítě, aby ho nakonec chtěl, o tom, jak nenáviděný bratr nakonec prokáže vřelou sourozeneckou lásku, o tom, že ten podivný soused je přeci jen opravdový přítel a kamrád a o hromadě dalších výchovných sranečků v ranečku kolem. Škoda, protože to vypadá, že původně měl být o skupince zanícených hráčů společenských her, co se zaplete s mafií. Pár dobrých vtípků se tam najde, ale jinak je to unuděná romantická limonáda s mnoha lacinými morálními poselstvími, která trpí hluchými místy a leckdy tak zašustí papírem scenaristických berliček, až to bolí. ()

Milky.

Za mě super. Bavil jsem se od začátku do konce, herci si to očividně užívali taky a já si užíval Rachel McAdams. Parádní oddychovka jaká tady už dlouho chyběla! ()

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

15.12.2020

Herec Chris Pine (Král psanec, Wonder Woman) se čerstvě upsal chystané adaptaci slavné stolní RPG Dungeons and Dragons. Film vzniká kolaborací mezi studii Paramount, eOne a hračkářského konglomerátu… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo