Candyman 3: Deň smrti

• Česko Candyman 3: Den smrti (viac)
všetky plagáty

V Los Angeles se právě otevřela nová výstava, kterou má na starost atraktivní Caroline McKeever a Miguel Velasco. Jsou tu vystaveny obrazy zesnulého Daniela Robitaillea, přezdívaného Candyman. Smetánka obdivuje jeho obrazy a z tajemné legendy si nic nedělají. Přesvědčí Caroline, ať pětkrát po sobě zopakuje do zrcadla jeho jméno. Nic se v tu chvíli nestane a všichni jsou přesvědčeni, že jde jen o povídačku. Jenže to se šeredně spletli, protože Candyman vyslyšel volání a již spřádá plány na další řádění. Brzy začnou první vraždy a hlavní podezřelou se stává samotná Caroline, protože policie si myslí, že se tím snaží oživit neexistující legendu. (SOLOM.)

matestlust

Že měl ten Tony tohle za potřebu...dokonce i jako ko-producent. Trapné pokračování jinak docela povedené ,,série". Kýbl nudy s abnormálně nesympatickou hlavní postavoux s velikou absencí nějaké kloudné akce a s nulovou atmosférou. Jen ten TT to tak trochu zachraňuje z totální žumpy...ale opravdu jen trochu. ()

oLí

Já Vám říkám, byl to Candyman ! Candyman neexistuje prober se. Koukej, Candyman, Candyman, Candyman, Candyman, Candyman.. vidíš ? Bzzzzz..Bzzz.. říz, šplecht, střík, bléé... Toto druhé pokračování s sebou nenese nic nového a s dobrým horrorem v podobě originálu též nemá příliš společného. Jakous takous pachuť atmosféry po celkem důstojném druhém díle se tu ale ještě vytvořit podařilo a hlavně jako Candyman je tu opět Tony Todd a ne třeba Ice Cube. Mnoho horrorových sérií končí hůře ( Hellraiser či Amityville ), ale na třetí díl to přecijen mohlo být lepší, potenciál by tu ještě byl, dobré nápady bohužel ne. [4/10 listopad 2010] ()

Morholt

Nevyzpytatelnými cestami jsem obešel dvojku a skočil hned na trojku, čímž jsem přišel o kouzlo postupného zhoršování. Takže trapní céčkoví herci, děj, který nemá co říct a napětí, ač je o něj místy snaha, zkrátka nefunguje. Mírnou pozornost si zaslouží jen Tony Todd a jedna scéna z metra. 10% ()

Terva

SWEETS TO THE SWEET. Tragický osud a vznik Candymana - Uřízli mu ruku, polili ho medem, ubodali ho včely - to je jeho osud a minulost. Ale on se vrátil. I přes nezdary je zase tady. V prvním díle ho dokonce upálili, ve druhém díle se rozpadl jako zrcadlo, ale stále se vrací. Jeho pomsta ještě není ukončena. CITÁT - Smrt je jen začátek.......... Candymana opět hraje Tony Todd, má dokonce i produkci a hudbu už nedělá Philip Glass, ale Adam Gorgoni. Toto je pokračování předcházejícího příběhu. Díl první nemá návaznou linii a Helen Lyle je ukončena hned po svém vzniku. Možná je to škoda. Tak si tedy musíme vystačit s tím, co je. Pra, pra pravnučka Daniela Robitaila Candymana ( Tony Todd ) Caroline McKeeverová ( Donna D'Errico ) uspořádá výstavu obrazů. které nakresli Daniel ještě před tím, než se stal Candymanem. Nutno dodat, že Carolina je kozatá, sexy blondýna v elastických kraťasech. Příběh samotná moc nezaujme a tak nastoupilo lákadlo pro mužské diváky. CITÁT - Sladkému, sladké.......... Je to příběh bez napětí, chvilkami jsem se i nudil. Dokonce i hudební doprovod docela klesnul. Ten příběh už tak nezaujme, jako první dva předešlé. Ale stejně, zeptám se vás - kdo se postaví před zrcadlo a řekne pětkrát Candyman ? Já ne. Stejně jako dva předešlé snímky i tento poukazuje na rasovou nenávist. ()

corpsy

Candyman sa chcel presvedčiť, či aj niekdajšie plavčíčky z pobrežnej stráže Malibu Beach, dokážu čo to zahrať. Prd! Donna D'Errico vie špúliť pery ( a zadok ), ale charakterné herectvo ( ktoré je aspoň trochu devízou tejto hororovej série ) je pre ňu, asi ako tampón pre muža. Takže sa budeme sústrediť viac na gore a atmosféru? Prd! Zrejme každý z tvorcov bol fanúšikom BAYWATCHu. ()

PKD

Povinnost to již jen z čiré opičí zvědavosti viděti pro fandy prvních 2 filmů. Na 2.str, většina z nás, kteří jsme tenkráte tak učinili, asi pěkně nadávala. Někomu stačí obtáhlá tílka, mě ne. A taky ta plejmetka zase taková super krasava není. Celé to podráží a to mě vytáčí, silně okatá levnost a lacinost. Tohle si Canďour tedy nezasloužil. Tony Todd se svým všudypřítomných charismatem (ještě že to vzal, jinak by to nebylo ke koukání) to aspoň vytáhne na 50% ale tak, tak. Je to škoda, páč i přesto, že si myslím, že efekt Candymana již částečně pominul ve 2, tak 3 mohla býti ještě o něčem, nebo míti aspoň nějaký náznak atmosphéry. Zkrátka, tato postava si pořádnou trilogii zasloužila. Však nebojte, potutelní zástanci BLR vám natlačí již brzy do hlav naprosto nezbytný a dlouho očekávaný, hahahahaha.....remake/restart/pseudo sequel, který se bude snažit okopírovati to, co tak perfektně funguje u Halloween 2018. A pak budete/budeme ještě rádi, za tu 3, checht. ()

Trevor

Opäť sa potvrdilo pravidlo že 3 pokračovanie hororu býva slabé, v tomto prípade je to však už extrém. Aj ak divák prihliadne na nízky rozpočet stále je tu toho veľmi málo čo by stálo za povšimnutie. Až ne belošku blondýnu, vnučku Candymana... ()

honajz2

Oproti jedničce a dvojce vůbec nefunguje atmosféra a je to dost nudné. Navíc je vidět, jak už se tady nedá moc co nového vymyslet, takže je to to samé pořád dokola, navíc jsou tady i celkem slabí herci a jediný, kdo trochu vyčnívá, je samozřejmě představitel Candymana - Tony Todd. Objeví se tu sice jeden zajímavý nápad (Candymanova sekta), ale ten je až ke konci a je poměrně rychle zadupán a nevyužit. Sice to není vyloženě po příběhové stránce blbé (byť sestříhané je to idiotsky a někdy jsem nechápal, jestli se to té holce zdá nebo jestli se to stalo). Na 2* to je, ale na víc ani náhodou. ()

Nautila

Vypadáto, že tvůrci viděli akorát spoustu pornofilmů, sérii Vřískotu a druhého Candymana, a tak se jim to vše tak líbilo, že se rozhodli natočit si vlastní horůrek. Silikonová nesympatická bárbínka v hlavní roli neumí ani pořádně zařvat a ve většině "omdlívacích" scén se tváří jako by jí někdo dělal orál. Škoda času. Tony Todde, máš ještě tohle zapotřebí? ()

filmmovier

Třetí díl Candymana je už opravdu strašlivě pitomý. Jsou v něm podivné snové sekvence, děj, ačkoliv je jednoduchý je právě díky těm sekvencím občas trochu zmatený a flashbacky na Candymanovu smrt vůbec neodpovídají flashbackům ve dvojce. Veškerá atmosféra skvosté jedničky a skvělé dvojky je absolutně pryč, chybí i kultovní hudební téma Phillipa Glasse, které je tady nahrazené hudbou dosti nevýraznou a herecky je to jedna veliká bída. Vše zachraňuje jako vždy Tony Todd, který je opět absolutně skvostný a zatraceně charismatický (a jako jediný má jakž takž co hrát). Zajímavý herecký výkon podaly i bradavky hlavní hrdinky. Poslední minuta děje byla debilní. Za Tonyho Todda je opět celá jedna hvězda, tenhle film je jinak vážně docela blbost a s vynikající jedničkou se vůbec nedá srovnávat. Na druhou stranu ve slasherovém žánru existují i mnohem horší věci, takže ty tři jsou vlastně zasloužené. 50%. ()

Brain-D

Od první chvíle, kdy herečka jako kdyby vystřižená z Porna ve vyzívavém triku vystoupí na plac, tak jsem okamžitě zaregistroval, že půjde o něco opravdu laciného. Nebylo divu, co pokračovalo nadále. Už ani hudba a Tony Todd to prostě nemohl vytáhnout sám. ()

Ravi

Třetí film se nepovedl. Je to klasický mix hollywoodských spoře oděných teen-age vyvražďovaček a původního námětu, kde ale prvé velmi převyšuje druhé. Velká škoda. Nejzajímavější postavou je policista zahraný Wadem Williamsem, kterýžto vysoce ční nad výkonem všech ostatních herců včetně hlavního záporáka, ze kterého zbyla pouze trikově náročnější figurka bez jediné důstojně znějící linky ve scénáři. Výrazným momentem filmu pro mě byla včela vylézající z krvácejícího vajíčka. Jinak asi nic. 20% = 1/5 ()

Dr. Wolfenstein

Poslední Candyman je podle mě ještě stále docela slušným pokračováním. Je tu sice znát, že pánům scénaristům docházely nápady a kopírovali z předchzích dílů co se dalo, ale přesto se tu najde i několik zajímavých nových námětů. Tony Todd je coby Daniel "Candyman" Robitaille stále úžasný, ale nemůže táhnout celou sérii, bez většího náznaku inovace, sám. Hudba je místy docela povedená a dodává filmu slušnou atmosféru, zvláště v závěru. Jsem si naprosto jistý, že by scénáristi byli schopni oživit Candymana zas a znovu jako Freddyho a Jasona a nechat ho řádit v dalších x filmech, ale nakonec mu udělaili přítř ti, na nějž Candymanův rezavý hák nedosáhne, ani kdyby říkali do zrcadla jeho jméno pětkrát po sobě každé ráno po probuzení – producenti. No aslepoň zůstala Candymanovská trilogie hezky uzavřená. ()

iXtr3m3

Koniec série, ktorá ani nemala vznikať okrem dobrej prvej časti. Tony sa tu snažil o ďalšie nechutnosti a niektoré masky boli ešte celkom fajn, ale inak to bolo varenie z vody. ()

Aurus

Tenhle díl není tak špatný jak se říká ale žádná sláva to není. Postavy jsou o proti druhými a nejnovějšího dílu docela na prd, prostě nejsou tak dobré. Ale podle mě je nejhorší díl úplně ten první z roku 1992. Atmosféra v tomto filmu je ale ne tak dobrá. Příběh docela ujde ale nic moc. Hudba je ale podle mě pořád výborná. No film si nezaslouží 38% ale takových 50% to jo. Za mě 5/10. ()

Hapretor odpad!

O dost horší než první film. Takže odpad zasloužený. Jediné, na co se dá dívat, je bujné poprsí Donny D´Errico. Jinak herecké výkony a zápletka je opravdu horor! Než toto vidět znova, sám se pověsím na hák. ()

drankeryth

Ani tento posledny diel o Candymanovi moc nazabodoval a tak neprekonal prvy diel. Nesie sa to v rovnakom duchu ako dvojka a troska sa mi aj zdalo, ze to bolo o nieco horsie ako druhe pokracovanie o Candymanovi. Tu som uz postrehol vacsiu nudu a moc ma to ani nebavilo pozerat, pretoze dokopy sa tam toho moc nedialo, len siahodlhe rozhovory, ktore obcas neviedli nikam az zbytocne tak film natahovali do dlzky. Ostry hak po tretikrat ma uz tak neokuzlil, aby som filmu dal vysoke hodnotenie. ()